عاشق کردن فرد مورد علاقه و روانشناسی جذب

 عاشق کردن فرد مورد علاقه و روانشناسی جذب

 عاشق کردن فرد مورد علاقه

من مسئول هرگونه سوء استفاده از اطلاعات ارائه شده در این مقاله نیستم. اطلاعات ارائه شده در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی است تا عاشق کردن فرد مورد علاقه و روانشناسی جذب را درک کنید یا ازدواج خود را از فروپاشی نجات دهید. نباید برای معاشقه یا فریب دادن مردم استفاده شود. اگر از آن سوء استفاده کردید، بعداً مرا سرزنش نکنید زیرا من مسئول کاری که قرار است انجام دهید نیستم.

چگونه کسی را عاشق خود کنیم؟

این مقاله بر اساس روانشناسی، برنامه نویسی ضمیر‌ناخودآگاه، رفتاردرمانی، زبان بدن، روانشناسی معکوس، برنامه‌ریزی عصبی-زبانی، هیپنوتیزم و فیزیولوژی است، بنابراین آن را اسکن نکنید، بلکه کلمه به کلمه آن را بخوانید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

آیا فکر می‌کنید که عشق فقط یک فرآیند تصادفی غیرقابل کنترل است؟

آیا فکر می‌کنید  برای کسی که دوستش دارید و او شما را دوست نداشته باشد، نمی‌توان کاری کرد؟

آیا فکر می‌کنید که نمی‌توانید کسی را عاشق خود کنید؟

آیا فکر می کنید عاشق کردن فرد مورد علاقه تان کار سختی است؟

حقیقت در مورد عاشق کردن فرد مورد علاقه

من از وب سایت‌هایی متنفرم که مدام همان ترفندهای منطقی و شهودی را تکرار می‌کنند که همه از قبل می‌دانند. در سایت من از روانشناسی به عنوان هسته نوشته‌هایم استفاده می‌کنم، اما اصول پیچیده را به شکلی ساده ارائه می‌دهم تا در درک آنها مشکلی نداشته باشید. این مقاله از عملکرد مغز انسان بهره برداری می‌کند و به شما می‌آموزد که چگونه از روانشناسی استفاده کنید تا کسی را عاشق خود کنید.

بسیاری از ما معتقدیم که عشق کاملا تصادفی است و هرگز نمی‌توان آن را کنترل کرد یا دستکاری کرد، با این حال، حقیقت تکان دهنده این است که عشق و نفرت کاملاً توسط ذهن کنترل می‌شود. اگر بتوانید منطق پشت عملکرد ذهن را درک کنید، شانس خوبی خواهید داشت که کسی را عاشق خود کنید.

عشق درست مانند هر احساس دیگری است که تجربه می‌کنید و بنابراین می‌توان آن را کنترل کرد. همانطور که راه‌هایی برای مقابله و کنترل استرس وجود دارد، راه‌هایی هم وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند کسی را عاشق خود کنید و درک عمیق‌تری از عاشق کردن فرد مورد علاقه و روان‌شناسی جذب به دست آورید و در مورد آن‌ها اطلاعاتی خواهید فهمید در حالی که این اطلاعات ممکن است صد در صد کار نکند، اما شانس شما برای عاشق شدن کسی را حداقل دو یا سه برابر می‌کند.

چگونه کسی را جذب کنیم؟

در زیر روش‌ها و راه‌هایی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا کسی را عاشق خود کنید. توجه داشته باشید که بیشتر آنها بر اساس عاشق کردن فرد مورد علاقه و روانشناسی جذب دیگران هستند، بنابراین بهتر است قبل از شروع کمی در مورد آن مطالعه کنید.

من ویژگی هایی را دارم که شما نیاز دارید:

وقتی مردم به دنبال شریک زندگی می‌گردند، ناخودآگاه سعی می‌کنند شخصی را بیابند که دارای ویژگی‌هایی شبیه به آن‌هایی باشد که در مورد خودشان دوست دارند و ویژگی‌هایی متفاوت از آن‌هایی که در مورد خودشان نفرت دارند، داشته باشد. به عنوان مثال اگر کسی که احساس حقارت می‌کند اما بسیار باهوش است، به دنبال یک شریک باهوش و مطمئن خواهد بود. اگر این شخصی است که شما هدف آن قرار گرفته‌اید، پس ایفای نقش یک فرد فوق العاده با اعتماد به نفس می‌تواند بسیار موثر باشد، زیرا پیامی را به ضمیر ناخودآگاه او ارسال می‌کنید و می‌گویید “من آنچه را که نیاز دارید دارم”. به علاوه سعی کنید تمام تلاش خود را بکنید تا به او نشان دهید که علایق مشترکی دارید (دروغ نگویید، فقط آنچه را که بین شما مشترک است جستجو کنید).

 رعایت معیارهای ملاقات :

در ذهن هر یک از ما یک لیست یا معیارهای اساسی وجود دارد که قبل از اینکه بتوانیم عاشق کسی شویم باید رعایت شود. اگرچه رعایت این معیارها لزوماً تضمین نمی‌کند که ما شخص را دوست خواهیم داشت، اما عدم رعایت هیچ یک از آنها این اطمینان را ایجاد می‌کند که هرگز او را دوست نخواهیم داشت. نمونه هایی از این معیارها عبارتند از: “او باید غیر سیگاری باشد”، “او باید مذهبی باشد” و غیره. شما باید سعی کنید پیشینه شخصی را که دوست دارید بدانید و سعی کنید معیارهای اصلی او را برآورده کنید، در غیر این صورت حتی قبل از شروع رد خواهید شد.

ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید:

ضمیر ناخودآگاه را می‌توان طوری برنامه ریزی کرد که با تکرار مداوم چیزی را بپذیرد. این بدان معنا نیست که هر پنج دقیقه یک بار با همسرتان تماس بگیرید زیرا این امر ذهن آگاه او را آزار می‌دهد و باعث فاصله گرفتن بیشتر او از شما می شود. تعقیب ضمیر ناخودآگاه نیازمند این است که جلوی چشم او باشد و به او اجازه دهید شما را زیاد ببیند. حتی اگر به سختی صحبت می‌کنید، فقط جلوی چشمان شخص مقابل باقی بمانید، این به شما کمک می‌کند ذهن او را به روشی بهتر برنامه‌ریزی کنید.

برنامه نویسی ضمیر ناخودآگاه بیشتر:

اگر دوستان مشترک دارید، خوش شانس‌تر هستید زیرا ضمیر ناخودآگاه بسیار آسان‌تر توسط منابع قابل اعتماد برنامه‌ریزی می شود. هرچه دوستان مشترکتان بیشتر در مورد شما مقابل او صحبت کنند ،بیشتر به او یادآوری می‌کنند که چقدر شما عالی  هستید (چیزی که احتمالاً باید ترتیب دهید) و شانس شما برای داشتن جایی در دل او افزایش می‌یابد. ضمیر ناخودآگاه او درست مانند برنامه‌نویسی ضمیر ناخودآگاه می‌تواند ابزاری باشد که می‌تواند به شما کمک کند تا کسی را عاشق خود کنید، ممکن است بدون اطلاع شما علیه شما استفاده شود و در نتیجه دلبستگی خود را به کسی پیدا کنید که نمی‌توانید از پس او بر بیایید.

 برای عاشق کردن فرد مورد علاقه، خود را خوب جلوه دهید:

اولین کلمه ای که با شنیدن نام شما به ذهن مردم می‌رسد چیست؟ آیا آنها به کلمه “قوی”، “با اعتماد به نفس” یا “بازنده” فکر می‌کنند؟ موقعیت یابی صرفاً مرتبط کردن خود با تصویر خاصی است که افراد با ذکر نام شما در ذهن خود به یاد می آورند. چگونه خود را  خوب در ذهن مردم جلوه دهید ؟

برای عاشق کردن فرد مورد علاقه موقعیت یابی چیست؟

وقتی کسی کلمه  BMW را به زبان می آورد اولین کلمه ای که به ذهن شما خطور می کند چیست؟

به احتمال زیاد این کلمه یا تجمل است، ظرافت یا پول.

وقتی کسی از ولوو نام می برد اولین کلمه ای که به ذهن شما خطور می کند چیست؟

بیشتر مردم به کلمه “ایمن” فکر می کنند.

چرا با شنیدن نام این برندها به کلمات خاصی فکر کردید؟

این به این دلیل اتفاق افتاد که سازندگان آن برندها برندهای خود را در قسمت خاصی از ذهن شما قرار دادند. برای افراد بازاریابی، موقعیت یابی به معنای مرتبط کردن یک محصول با تصویر خاصی است که در ذهن فرد چاپ می شود.

بنابراین ممکن است تعجب کنید که این چه ربطی به پیشرفت شخصی دارد؟ در واقع یک رابطه قوی بین این دو وجود دارد. تا به حال از خود پرسیده اید: اولین کلمه ای که با ذکر نام شما به ذهن مردم می رسد چیست؟ آیا “قوی” است؟ آیا “اعتماد به نفس” است؟ یا “بازنده” است؟

کلمه ای که به ذهن آنها می رسد نشان دهنده استراتژی موقعیت یابی شما و میزان موفقیت شما در موقعیت یابی است.

چگونه خود را در موقعیت قرار دهید

اکنون که اهمیت موقعیت یابی را می دانید، در اینجا نحوه قرار دادن خود در ذهن افراد آمده است:

روانشناسی رنگ:

هر رنگی که می‌پوشید تاثیر خاصی در ذهن بیننده به جا می‌گذارد. پوشیدن آبی تیره این تصور را ایجاد می‌کند که شما وفادار و قابل اعتماد هستید در حالی که پوشیدن قرمز ممکن است این تصور را ایجاد کند که اعتماد به نفس و پر انرژی هستید. درباره روانشناسی رنگ ها بیشتر بخوانید تا بدانید چگونه می‌توانید از رنگ ها برای موقعیت خود استفاده کنید.

توجه به زبان بدن  :

با استفاده از زبان بدن می‌توانید کسی را مجبور کنید که تصور خوبی از شما ایجاد کند بدون اینکه حتی با او صحبت کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ایجاد احساسی که می خواهید، راهنمای نهایی زبان بدن را ببینید.

لحن صدای شما برای عاشق کردن فرد مورد علاقه مهم است :

 یکی دیگر از بخش‌های مهم زبان بدن، لحن صدا است. لحن شما می‌تواند شما را عاقل، با اعتماد به نفس، حساس یا پرانرژی نشان دهد.

اگر مهارت های خوبی دارید، بدون اینکه توضیح دهید چگونه آنها را یاد گرفته اید، از آنها استفاده کنید

به عنوان مثال، اگر در مورد مهارت های ارتباطی زیاد مطالعه می‌کنید، اجازه ندهید مردم بدانند که شما این کار را انجام داده‌اید، بلکه اجازه دهید آنها تأثیر آن را احساس کنند. در این صورت مردم از تخیل خود استفاده می‌کنند تا حدس بزنند شما چگونه این کارها را انجام می دهید.

هر کاری که انجام می‌دهید و هر آنچه که به شما مربوط می شود بر استراتژی موقعیت‌یابی شما تأثیر می گذارد. موسیقی که می‌شنوید، سبک لباسی که می‌پوشید، ماشینی که رانندگی می‌کنید و حتی صدای زنگ موبایلتان.

لطفا از این اطلاعات سوء استفاده نکنید این نوع اطلاعات باید فقط زمانی استفاده شود که در مورد یک رابطه جدی هستید و نه زمانی که قصد دارید در اطراف بازی کنید. لطفا آنقدر بزرگ شده باشید که بدانید مردم احساساتی دارند و صدمه زدن به احساسات آنها فقط برای اینکه احساس پیروزی کنند چیزی است که درست نیست.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.