مقابله با تنهایی

راه مقابله با تنهایی

موثرترین راه های درمان و مقابله با تنهایی

من از طریق این وب سایت به میلیون‌ها نفر کمک کرده‌ام که در چند روز از هم به راحتی جدا شوند و بتوانند برای درمان و مقابله با تنهایی خود از روشهای کاربردی استفاده کنند.

من می دانم که اکنون افراد دیگری هستند که ممکن است در آن سوی جهان باشند و به شدت به دنبال راه های سریع برای درمان و مقابله با تنهایی خود هستند و من کاملاً مطمئن هستم که اگر به اینجا برسند جستجوی آنها امروز به پایان می رسد .

اگر به اندازه کافی خوش شانس بودید که با این صفحه روبرو شدید، فراموش نکنید که آن را به اشتراک بگذارید تا به دیگرانی که می‌خواهند سریع جدایی خود را پشت سر بگذارند کمک کنید تا به سرعت بهبود یابند.

10 راه برای گذر از جدایی سریع

من 10 سال است که روانشناسی کار می‌کنم و صدها مقاله در مورد جدایی‌ها خوانده‌ام و توصیه‌های بی‌معنی شنیده ام و این باعث شد انگیزه‌ام برای نوشتن مقاله‌ در این زمینه بیشتر شود که واقعاً می‌تواند به مردم کمک کند تا زودتر از هم جدا شوند.

اگر می‌خواهید سریع بر جدایی از کسی غلبه کنید، لطفاً توصیه‌های بی معنی را که می‌خوانید فراموش کنید اینکه مثلا: خود را مشغول نگه دارید، قوی باشید یا سفر کنید ،به جای آن روی 10 توصیه ذکر شده در زیر تمرکز کنید که به نظر من، 10 راه برای درمان و مقابله با تنهایی وجود دارد. جدایی در مدت زمان کوتاه:

امید = عدم بهبودی از جدایی:

دلیل اصلی که افراد مرگ عزیزان را می پذیرند و سال‌ها جدایی را نمی‌پذیرند، وجود امید است. ذهن شما هرگز قبل از اینکه مطمئن شود امیدی به بازگشت وجود ندارد، روند بهبودی را آغاز نمی‌کند. برای بهبود سریعتر از جدایی، با فردی که از او جدا شده‌اید تماس داشته باشد تا مطمئن شوید که این پایان کار است و امید خود را کاملاً از بین ببرید. داشتن امید باعث می شود همچنان منتظر تماس و برگشت شخص مقابلتان باشید.

 خطرناک ترین مرحله مقابله با تنهایی:

افرادی که به امید بازگشت  طرف مقابل ، زندگی می‌کنند، همیشه در رویای شخصی که از او جدا شده‌ اند می‌مانند تا او تماس بگیرد و آرزو می‌کنند که به طور تصادفی او را در خیابان‌ها ملاقات کنند یا تماسی از سمت آنها داشته باشند. در مقاله‌ام «مراحل غلبه بر جدایی» گفتم که این مرحله از بهبودی چانه‌زنی نامیده می‌شود و دلیل اصلی که اکثر افراد هرگز پس از جدایی سریع بهبود نمی‌یابند این است که ماه‌ها و گاهی سال‌ها در مرحله چانه‌زنی می‌مانند و مدام به طرف مقابلشان فکر می‌کنند.

باورهای خود را اصلاح کنید تا به سرعت از هم جدا شوید:

 فیلم‌هایی که تماشا می‌کردید، آهنگ هایی که گوش می‌دادید و فرهنگی که در معرض آن قرار گرفتید باعث شد به عباراتی مانند “فقط همین شخص” را می خواهم اعتقاد داشته باشید، در حالی که در واقع مطابق از نظر روانشناسی عشق، صدها شریک بالقوه وجود دارد که می توانید عاشق آنها شوید و دلیل اینکه با هیچ یک از آنها ملاقات نمی‌کنید، به خاطر باورهای محدود کننده ای است که از رسانه ها به دست آورده اید. بهترین و سریع ترین راه برای مقابله با تنهایی این است که با یادگیری بیشتر در مورد روانشناسی عشق، باورهای محدود کننده خود را اصلاح کنید.

 برای درمان و مقابله با تنهایی خودتان را مشغول نکنید:

اگر گرسنه بودید، آیا مشغول نگه داشتن خود به شما کمک می‌کند روزی غذا را فراموش کنید؟ البته نه این فقط بعداً منجر به افزایش گرسنگی خواهد شد. شما نمی توانید یک مشکل را حل کنید، به خصوص اگر آن جدایی از شخصی باشد، بنابراین با رفتار کردن به گونه‌ای که انگار هیچ چیزی نیست چاره ساز نیست راه درست برای گذر از جدایی سریع این است که با مشکل روبرو شوید و ذهن خود را متقاعد کنید که تمام شده است.

از ایجاد باورهای محدودکننده جدید اجتناب کنید:

به محض اینکه بیشتر افراد از هم جدا میشوند، شروع به گوش دادن به آهنگ های غمگین، تماشای فیلم‌های غمگین و حتی جستجو در اینترنت برای نقل قول های غم انگیز جدایی می‌کنند. این چیزها هیچ کاری برای شما نمی‌تواند انجام دهد جز اینکه باورهای محدودکننده‌ای مانند “او هیچ کس نبود”، “من نمی‌توانم بدون او زندگی کنم” و دیگر چیزهایی که می‌تواند مانع از غلبه بر جدایی شما از کسی شود.

زندگی اجتماعی خود را بازیابی کنید:

 بسیاری از افراد به محض اینکه وارد رابطه می‌شوند رابطه خود را با دوستانشان قطع می‌کنند. آنها شریک رابطه خود را مرکز دنیای خود قرار می‌دهند و به همین دلیل احساس می‌کنند که با جدایی از او تمام دنیا را از دست داده اند. به محض جدایی، ارتباط خود را با دوستان و اقوام خود بازگردانید تا راحت تر از پس جدایی بر بیایید.

گریه کردن خوب است:

احساسات سرکوب شده می تواند به افسردگی تبدیل شود یا می تواند منجر به خلق و خوی بد دیگر شود. هر زمان که هوس کردید، بدون اینکه فکر کنید امیدی وجود دارد، احساسات خود را بیان کنید و گریه کنید تا آرام شوید.

 برای مدتی از شخصی که با او جدا شده اید دوری کنید:

به پروفایل واتساپ یا اینستاگرام او مراجعه نکنید، سعی نکنید برای او پیام ارسال کنید و کاری نکنید که ذهن شما را به این باور برساند که امیدی وجود دارد. سریعترین راه برای غلبه بر جدایی این است که امید را به طور کامل از بین ببرید.

 عکس‌ها‌یش را بسوزانید، پیام هایش را پاک کنید:

درست بعد از جدایی، بسیاری از مردم به عکس‌هایی که با هم داشتند نگاه می‌کنند و این ذهن را متقاعد می‌کند که امیدی به بازگشت وجود دارد و به همین دلیل است که این افراد هرگز به سرعت از نظر روحی بهبود نمی‌یابند. عکس ها را بسوزانید، پیام ها را پاک کنید. وقتی این کار را انجام می‌دهید ضمیر ناخودآگاه شما قویاً باور می‌کند که بهبودی تنها راه باقی مانده است و به شما کمک می کند تا سریعتر بهبود پیدا کنید.

 از وابستگی رابطه خلاص شوید:

 بسیاری از افراد برای فراموش کردن دردها و مشکلات زندگی خود وارد رابطه  احساسی با شخص دیگری می‌شوند. اگر توانستید کمتر به رابطه وابسته شوید، مطمئناً زودتر از هم جدا خواهید شد. یاد بگیرید که چگونه به جای فرار از یک رابطه با مشکلات زندگی روبرو شوید و زندگی شما بسیار بهتر خواهد شد.

بهترین راه درست برای درمان و مقابله با تنهایی

سعی کنید با ارتباط گرفتن با دوستانتان، ورزش کردن در ساعات روز ، شرکت در کلاس‌های اعتماد به نفس از چنین مشکلی فرار کنید و امید خود را از بین ببرید، ذهن خود را متقاعد کنید که تمام شده است و از شر باورهای محدود کننده خود خلاص شوید و آن موقع متوجه خواهید شد که زودتر از آنچه انتظار می رفت، بر جدایی غلبه کرده اید

من می دانم که ممکن است این مقاله برای کمک به شما برای درمان و مقابله با تنهایی به طور کامل کافی نباشد  به همین دلیل است که پیوندهایی در زیر به بسیاری از مقالات دیگر وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا سریعاً بر جدایی  غلبه کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.