قانون جذب

سوالی که برای خیلی ها پیش می آید این است که چگونه با” قانون جذب عشق ” ، عشق از دست رفته را بر گردانم؟ آیا می توانم عشقم را برگردانم؟ در ادامه بسیاری از پرسش ها در این زمینه پاسخ داده می شود.

برگرداندن فرد مورد علاقه

با استفاده از قانون جاذبه ی عشق،شما می توانید شخص خاصی را ،جذب کنید. کسی را که دوست دارید، قانون جذب در حقیقت یک نوع روش برای زندگی کردن است. این انتخاب شماست که قانون جذب را درک کنید و در زندگی خود به کار ببندید و یا آنکه بی تفاوت باشید و از کنارش عبور کنید. در هر دو صورت شما نتایج قانون جذب را در زندگی خود خواهید دید.

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب عشق

قانون جذب عشق

اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال بسیار زیاد با یکی از مشکلات زیر مواجه شده اید:

  • آیا در هر رابطه ای که وارد می شوید، لطمه می خورید و با حال بد، یک شکست عشقی جدید را تجربه می کنید؟
  • آیا عشق خود را از دست داده اید و به هر قیمتی می خواهید عشق و نامزد خود را برگردانید؟
  • آیا عاشق شخص خاصی شده اید ولی نمی دانید چطور باید او را به زندگی خود جذب کنید؟
  • آیا شگفت انگیز نیست که همواره بهترین ها را در اطراف خود داشته باشید؟
  • آیا دوست دارید، بهترین ارتباطات را در زندگی تان ایجاد کنید؟

گاهی اوقات نیاز داریم آخرین تلاشمان را برای برگرداندن عشق خود انجام دهیم چون جدایی واقعا سخت است.  معمولا این مواقع همه فقط یک نصیحت برای ما دارند؛ فراموشش کن و به زندگی ات ادامه بده!!!

گاهی وقت ها نیاز دارید برای آخرین بار هم که شده برای بهبود رابطه خود، هر کاری که می توانید بکنید و در اعماق قلب تان به خود می گویید که اگر فقط یک شانس دیگر داشته باشم، همه چیز را در رابطه ام جبران میکنم

البته توجه داشته باشید که برای بازگرداندن شخص مقابل خود  به رابطه ، این اشتباهات را انجام ندهید چرا که این رفتارها عشق سابقتان را بیشتر از پیش از شما دور خواهد کرد.

1- اصرار بیش از حد برای برگشت به رابطه

اصرار بیش از اندازه به برگشتن نامزد سابق، رفتار درستی بعد از تمام شدن رابطه عاطفی نیست. شما نمی ‌توانید کسی را مجبور به دوست داشتن کنید.

اصرار مکرر به طرف مقابل برای بازگشت به رابطه و دلیل و منطق آوردن ‌های جور واجور، مطمئنا برای طرف مقابل آزاردهنده خواهد بود و در نتیجه او را از شما بیشتر دور می‌کند. به هرحال برای تمام شدن رابطه دلایلی وجود داشته است و نباید انتظار داشت بدون حل شدن موضوع، رابطه تمام شده دوباره به حالت سابق بازگردد.

2- مهربانی و لطف بیش از اندازه

در همه روابط مشکلات و تضادهایی وجود دارد.اینکه بعد از تمام شدن رابطه شما محبت و مهربانی بی ‌اندازه را نثار طرف مقابل تان کنید کمی ریاکارانه و تصنعی به نظر خواهد آمد.اگر بعد از تمام شدن رابطه عاطفی روزی صدبار به طرف مقابل پیام دهید که “دوستش دارید” و “عاشقانه او را می‌ پرستید”، باعث جذب شدن وی و برگشت به رابطه نخواهد شد.

هدیه دادن‌های مکرر نیز برای جلب محبت او این موضوع را تداعی می ‌کند که می ‌خواهید عشق را با پول بخرید! پس در ابراز محبت پس از اتمام رابطه زیاده روی نکنید.

3- ایجاد حس دلسوزی برای جلب محبت 

ابتدایی ‌ترین اشتباهی که افراد بعد از تمام شدن رابطه عاطفی نشان می ‌دهند این است که به صورت‌ های مختلف حس منفی خود را در شبکه ‌های اجتماعی برای بازگرداندن همسر سابق به رابطه بروز می‌ دهند.

انتخاب کردن عکس ‌های معذرت خواهی و افسردگی و جملات بی ‌وفایی و شکست عشقی در پروفایل شبکه‌ های مجازی یا فرستادن آن برای طرف مقابل وجهه خوبی از شما برای طرف مقابل به نمایش نمی‌گذارد.

برعکس آنچه عموم تصور می‌ کنند انتشار عکس‌ های با تم و مفاهیم منفی عشق سابق آنها را برای برگشت به رابطه جذب نخواهد کرد. ایجاد دلسوزی، روش مناسبی برای جلب محبت طرف مقابل نیست.

4-خواهش و التماس کردن 

این کار را هرگز بعد از اتمام رابطه عاطفی انجام ندهید!

خواهش و التماس کردن به طرف مقابل برای برگشت به رابطه، شما را فردی ضعیف، وابسته و بدون اعتماد به نفس معرفی می ‌کند.

چه کسی دوست دارد با دختر/ پسری که شخصیت ضعیف و عزت نفس پایینی دارد رابطه جدی برقرار کند؟

حتی اگر این موضوع برای بازگشت او جواب بدهد، تاثیر منفی که این موضوع در نظر طرف مقابل نسبت به شما خواهد گذاشت، در آینده رابطه مشکل ساز خواهد شد.

اگر تمام این اشتباهات را هم انجام داده اید نگران نباشید بالاخره برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد بر روی این بسته آموزشی کلیک کنید تا بتوانید راه حل خود را پیدا کنید.

مشاهده و خرید بسته آموزشی