بازگرداندن همسر سابق

بازگرداندن همسر سابق به رابطه

آیا عشق خود را از دست داده‌اید و به هر قیمتی می‌خواهید همسر و نامزد سابق خود را برگردانید؟ توجه داشته باشید که برای بازگرداندن همسر سابق به رابطه ، این اشتباهات را انجام ندهید چرا که این رفتارها عشق سابقتان را بیشتر از پیش از شما دور خواهد کرد

اصرار بیش از حد برای برگشت به رابطه

اصرار بیش از اندازه به برگشتن نامزد سابق، رفتار درستی بعد از تمام شدن رابطه عاطفی نیست. شما نمی ‌توانید کسی را مجبور به دوست داشتن کنید.

اصرار مکرر به طرف مقابل برای بازگشت به رابطه و دلیل و منطق آوردن ‌های جور واجور، مطمئنا برای طرف مقابل آزاردهنده خواهد بود و در نتیجه او را از شما بیشتر دور می‌کند. به هرحال برای تمام شدن رابطه دلایلی وجود داشته است و نباید انتظار داشت بدون حل شدن موضوع، رابطه تمام شده دوباره به حالت سابق بازگردد.

مهربانی و لطف بیش از اندازه

در همه روابط مشکلات و تضادهایی وجود دارد.اینکه بعد از تمام شدن رابطه شما محبت و مهربانی بی ‌اندازه را نثار طرف مقابل تان کنید کمی ریاکارانه و تصنعی به نظر خواهد آمد.اگر بعد از تمام شدن رابطه عاطفی روزی صدبار به طرف مقابل پیام دهید که “دوستش دارید” و “عاشقانه او را می‌ پرستید”، باعث جذب شدن وی و برگشت به رابطه نخواهد شد.

هدیه دادن‌های مکرر نیز برای جلب محبت او این موضوع را تداعی می ‌کند که می ‌خواهید عشق را با پول بخرید! پس در ابراز محبت پس از اتمام رابطه زیاده روی نکنید.

ایجاد حس دلسوزی برای جلب محبت 

ابتدایی ‌ترین اشتباهی که افراد بعد از تمام شدن رابطه عاطفی نشان می ‌دهند این است که به صورت‌ های مختلف حس منفی خود را در شبکه ‌های اجتماعی برای بازگرداندن همسر سابق به رابطه بروز می‌ دهند.

انتخاب کردن عکس ‌های معذرت خواهی و افسردگی و جملات بی ‌وفایی و شکست عشقی در پروفایل شبکه‌ های مجازی یا فرستادن آن برای طرف مقابل وجهه خوبی از شما برای طرف مقابل به نمایش نمی‌گذارد.

برعکس آنچه عموم تصور می‌ کنند انتشار عکس‌ های با تم و مفاهیم منفی عشق سابق آنها را برای برگشت به رابطه جذب نخواهد کرد. ایجاد دلسوزی، روش مناسبی برای جلب محبت طرف مقابل نیست.

خواهش و التماس کردن 

این کار را هرگز بعد از اتمام رابطه عاطفی انجام ندهید!

خواهش و التماس کردن به طرف مقابل برای برگشت به رابطه، شما را فردی ضعیف، وابسته و بدون اعتماد به نفس معرفی می ‌کند.

چه کسی دوست دارد با دختر/ پسری که شخصیت ضعیف و عزت نفس پایینی دارد رابطه جدی برقرار کند؟

حتی اگر این موضوع برای بازگشت او جواب بدهد، تاثیر منفی که این موضوع در نظر طرف مقابل نسبت به شما خواهد گذاشت، در آینده رابطه مشکل ساز خواهد شد.

واگذاری قدرت کامل به طرف مقابل

درست است که شما واقعا خواستار بازگشت طرف مقابل به رابطه هستید، اما این موضوع نباید باعث شود که هر حرف و شرایطی را از طرف مقابل را بی چون و چرا بپذیرید و قدرت کامل را به او واگذار کنید.

مسلما کم و بیش هر دو نفر در شکست این رابطه نقش داشته‌اند و بازسازی و ترمیم آن برای بازگشت دوباره نیازمند همکاری و تغییر رویه از سوی هر دو نفر است.

روزهای اول زندگی همه چیز پر از عشق و شور و نشاط است هنوز رسم و رسوم دوستت دارم گفتن، گل خریدن و کادو دادن از دوران نامزدی برقرار است اما با گذشت زمان و به مرور روابط وارد فاز جدیدی می‌شوند دیگر از بیان احساسات با کلام و سورپرایزهای رمانتیک خبری نیست که این تغییرات بیشتر از طرف آقایان است.

خرید و مشاهده بسته آموزشی

اما واقعا دلیل این موضوع چیست؟

خیلی از خانم‌ها کم کم به علاقه همسرشان شک می‌کنند و این قضیه ذهنشان را آزار می‌دهد که اگر این دلخوری‌های پیش آمده حل نشود کم کم به سایر جنبه‌های زندگی سرایت می‌کند و باید منتظر شروع سلسله دعواهای زن و شوهری بود.

یکی از راه های جذب فرد مورد علاقه و جذب عشق ، استفاده از راهنمایی و مشاوره یک متخصص  است پس این فرصت بسیار مناسبی است که به کمک تکنیک های علمی و روانشناسی جذب عشق فرد مورد نظر را جذب کنید و به همین منظور ما برای شما دوره‌ای طراحی کردیم به نام دوره جذب عشق در این دوره یاد می‌گیرد که فرد مورد نظر را جذب و عاشق و شیفته خود نگه دارید و رابطتان را به یک رابطه متعهدانه ختم کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.