پکیج آموزشی بازگشت به رابطه

بسته آموزشی بازگشت به رابطه

در این بسته آموزشی میخواهیم در مورد بهبود روابطی صحبت کنیم که طرف مقابلتان با بی ‌میلی و رفتار سرد، قصد دور شدن از شما را دارد و یا قبلاً ازشما جدا شده است و عدم ‌علاقه‌ ی خود را به هر شکلی نشان داده است برای برگرداندن عشق‌تان و ساختن یک رابطه جدید باید مهارت‌هایی را آموزش ببینید و تغییراتی در خودتان و سبک ارتباطی‌تان ایجاد کنید. در این دوره  مهارت های ارتباطی و تکنیک های جذب به همراه 5 جلسه مشاوره خصوصی در تلگرام یا واتساپ  آموزش داده می شود. برای توضیح بیشتر در مورد بسته آموزشی بازگشت به رابطه با ما همراه باشید.

تکنیک های دکتر سمیه سلطانی یکی از کامل ترین پکیج های آموزشی برای بهبود رابطه شکست خورده می باشد که در این تکنیک موارد زیر آموزش داده می شود:

  • تشخیص تیپ شخصیتی طرف مقابلتان برای برخورد بهتر
  • برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه شخص مقابل برای بهبود رابطه
  • بازگرداندن رابطه قبلی به صورت غیر مستقیم (از راه دور) و برقراری ارتباط مستقی
  • آموزش مهارت های ارتباطی و فن بیان
  • ایجاد اعتماد به نفس و هدف دهی
  • ازبین بردن احساسات منفی و نفرت شخص نسبت به شما

ویدئوی توضیحات در مورد بسته آموزشی 

دوره های آموزشی دکتر سمیه سلطانی شامل نکات بسیار با اهمیتی است که در مراحل بازگشت عشق تاثیر بسیار ویژه ای دارد. دوره آموزشی بازگشت به رابطه فقط برای افرادی برگزار می شود که به این تکنیک ها نیاز داشته باشند و هدف شان ازدواج یا جلوگیری از خیانت و طلاق باشد. اگر شما جزء این افراد هستید به شماره ی زیر پیام ارسال کرده و درخواست ادامه ی مقالات بازگشت به رابطه را بدهید.

به اینستاگرام بپیوندید

برای ارتباط  با شماره زیر در تلگرام یا واتس آپ در ارتباط باشید:

٣۵٣٧ -٣٩۴ -۰٩٩١