زبان بدن مرد و زن عاشق

زبان بدن مرد و زن عاشق

زبان بدن مرد و زن عاشق

زبان بدن یک مرد عاشق به معنای واقعی به شما همه چیزهایی را که باید در مورد او بدانید را می‌گوید حتی اگر او هرگز صریحاً چیزی نگوید، خوشبختانه روشها و کارهایی که با دست ، پا ، چشم ، و هر قسمت دیگر بدن خود انجام می‌دهد نشان دهنده  احساسات اش هست که  ضمن صحبت با شما ، می‌تواند آشکار شود.

سیگنال های زبان بدن می‌توانند بسیار قابل روایت باشند.” شما می‌توانید بفهمید که یک مرد چقدر به شما فکر می‌کند یا چقدر ذهنش درگیر شما هست، حتی وقتی که  در اطراف شماست پس در مراحل ابتدایی یک رابطه  به علائم مربوط به زبان بدن توجه کنید.

نشانه های زبان بدن افراد عاشق

1.نفس کشیدن او آرام است.

وقتی تنفس او با سرعت کمی انجام می‌شود، این نشان می دهد که او در کنار شما آرامش داشته و می‌تواند حال خوبی داشته باشد. “این نشانه خوبی است ، زیرا مردان دوست دارند در کنار شریک زندگی خود احساس راحتی کنند.

2. کف دستش هنگام قدم زدن در خیابان ،احساس گرمی کند

شخصی که کف دستش هنگام قدم زدن در خیابان احساس گرمی کند این بدان معنی است که او گرم و پرانرژی است ، بله ، اما این همچنین می تواند نشانگر عصبی بودن باشد.: “عصبی بودن نشانه این است که آنها به طور بالقوه می توانند به شما علاقه داشته باشد و نمی خواهند چیزی را به هم بزند.”

3.او سهواً شما را لمس می کند

سهواً یا طور اتفاقی دست شما را لمس می کند ،یا نمی تواند جلوی ضربه زدن به پای شما را در زیر میز بگیرد ، این یک نشانه عالی برای علاقه اش است زیرا نشان می دهد که او می خواهد از نظر جسمی به شما حس دارد.

4. وقتی چهره به چهره می‌شوید دوست دارد به شما نزدیک شود .

دوست دارند از فرصت مناسب برای برای بودن در کنار شما استفاده کنند و وقتی به رستوران یا جایی می روید دوست ندارند از شما فاصله بگیرند.

زبان بدن افراد عاشق

زبان بدن افراد عاشق

5.لبخند های طولانی مدت:

او هنگام لبخند زدن دندانهای جلوی خودش را به شما نشان می‌دهد. مانند بچه ها که  5 سالشون هست لبخند می زنند  “وقتی او واقعاً احساس خوشبختی می‌کند خنده خود را پنهان نمی‌کند و لبخند هایش واقعی است. پس از دیگر نشانه های زبان بدن فرد عاشق لبخند او به شما می باشد.

6.وابستگی فرد عاشق

فرد عاشق کسی است که در کنار شما قدم می‌زند. اگر دو قدم جلوتر از شما حرکت می‌کند به معنای این است که نگران شما است و سعی دارد شما را از محیط ترسناک و رعب آور دور کند.و دوست دارد تمام وقتش را کنار شما باشد و فاصله شما از او برایش سخت است.

7.شما را در مسیر دید خود نگه می دارد:

وقتی که دارد با شما صحبت می‌کند به دستان شما نگاه میکند زیرا او توجه شما را میخواهد و این كه می خواهد شما را تحت تاثیر قرار دهد تا مطمئن شود که  بهش گوش می‌کنید زیرا او می‌خواهد دیده شود. فردی که می خواهد با شما در ارتباط داشته باشد شما را در مسیر دید خود نگه می دارد و به طور مداوم به شما نگاه می کند. او حتی اگر در کنار فرد دیگری نشسته باشد سعی می کند رو در روی شما قرار بگیرد و شما را نگاه کند.

8.نحوه لباس پوشیدن فرد عاشق:

شخصی که عاشق شما است وقتی می خواهد شما را ببیند بهترین لباس هایش را برای پوشیدن انتخاب می کند و به سر و ظاهر خودش می رسد. بنابراین می توانید رنگ مورد علاقه ی او را بپرسید و ببینید وقتی اطراف شماست از آن استفاده می کند یا خیر.

9.لغو کردن برنامه ها

شخصی که به شما علاقه دارد تمام برنامه هایش را برای دیدن شما لغو میکند و برنامه های خود را به گونه ای تغییر داده است که مطابق با برنامه های شما باشد  یا از طرفی ترجیح میدهید شما در اولویت برنامه هایش قرار دهید و زمان بیشتری را با شما بگذارند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.