عشق و روابط دور از هم

عشق و روابط دور از هم

عشق و روابط 

در این مقاله قصد داریم  درباره عشق و روابط دور از هم به شما اطلاعاتی را  بدهیم تا با کمک آن بتوانید روابط خود را حفظ کنید. فاصله در دوست داشتن کسی که برایمان مهم است، معنا ندارد.

مردم تمایل دارند فکر کنند ارتباطات دور از هم یکی از سخت ترین راه های ممکن برای دوست داشتن کسی است.

من در یکی از آن روابط زندگی می کنم: به عنوان یک جوان، من عاشق نامزد خود هستم که حرفه اش را در آسیا دنبال می کند. دو سال قبل عشقم را دیدم و پس از مدت چند ماه که یک زمان شگفت انگیز در یک کشور را باهم سپری کردیم، از هم جدا شدیم، چون او شکایات بسیاری در مورد چیزهایی داشت که به نظر می رسید ما را جدا می کرد.

در این لحظه، به نظر می رسید تفاوت های ما بیش از حد بزرگ است که آنها را در یک زندگی شاد و دراز مدت با هم ادغام کنیم.

این دوره برای هر دوی ما بسیار دردناک بود. بعد از یک سال  که من قبلا به کشورم برگشته بودم او دوباره به من نزدیک شد، توضیح داد که اشتباه از او بود و درخواست فرصت دومی داد.

عشق و روابط

             عشق و روابط

برگشت عشق

نمی دانستم که این چه معنایی دارد، اما قلبم با تمام وجود صادقانه گفت: مطمئن هستم که تفاوت ها قوی تر از عشق ما نیستند. قلب من در وجود او است، و هنوز هم او را عمیقا دوست داشتم. بنابراین دوباره رابطه مان را شروع کردیم  این بار با فاصله بسیار زیادی که بینمان بود.

ماه های اول احساس راحتی می کردیم، به طوری که سعادت دوباره باهم بودن با فاصله دور هیجان انگیز بود. هرچند مناطق مختلف زمانی و بودجه های کم راه های ارتباط ما را تحت تأثیر قرار داده بود، تنها چیزی که اهمیت داشت این بود که ما راه خود را به سمت یکدیگر پیدا کرده بودیم.

برای هم دلتنگ می شدیم، اما صلح خاصی در واقعیت وجود داشت . از طرف دیگر من می توانستم او را احساس کنم، او در فکر و در عشق با من بود. این همه چیزی بود که می توانستم بخواهم.

با این حال، می دانستم که این آرامش می آید و می رود؛ سرخوردگی می تواند در نهایت ضربه بزند و ما را به چالش بکشد. نزدیک به یک سال و دو ملاقات دیگر،جنبه های منفی فاصله واقعا من را از بین برد. من عشقم را در طول روزها و شب ها از دست دادم.

دلبری عشق از راه دور 

آیا این یک نا امیدی بزرگ است؟ ذهن من از پرسش ها پر شد و جهان من دیگر آن گونه باز و گسترده نبود.

ما می دانستیم که اگر بخواهیم با هم باشیم باید با مسائل مختلفی از جمله : مسیرهای شغلی و کارهای مختلف / ملاکهای مختلف زندگی، مهاجرت، پول، زبان، تفاوت های بین فرهنگی و خانواده نگران من ،روبروشویم.

آسان نیست که با عدم اطمینان با آینده مواجه شویم، و اغلب احساس خستگی از عوامل خارجی است که مانع ما می شود.

اما همچنین به خودم افتخار کرده ام که نمی توانم خود را قربانی شرایط بدانم. ما باید سر خود را بالا نگه داریم و فاصله ای را که شرایط برایمان شکل می دهد،را قبول کنیم، اما در نهایت این وضعیت تغییر خواهد کرد.

 من درس های زیادی در مسیر زندگی آموخته ام که ممکن است حتی اگر در یک رابطه از راه دور نیستید به شما کمک کند:

مشاهده و خرید بسته اموزشی

تکنیک های آموزشی برگرداندن از راه دور 

1-ارتباط برقرار کنید

مهم است که با شریک زندگی خود در مورد همه چیزهایی که برای شما معنی دار است صحبت کنید، گوش کنید، بنویسید، مبارزه کنید و بخندید.

از کانال های مختلف برای ارتباطات استفاده کنید و عشق خود را با یک کارت پستال، یک عکس رنگی یا یک تماس غیر منتظره سورپرایز کنید.

ما هر روز به یکدیگر گوش نمی دهیم؛ گاهی اوقات نمی توانیم هر روز با توجه به برنامه های پیچیده یا اتصالات اینترنتی با اسکایپ صحبت کنیم. این آزار دهنده است اما قابل تحمل است.

اگر به یاد آوریم که به برنامه و فضای شخص مقابل ،احترام بگذاریم؛دیگر انتظار نداریم که همیشه در دسترس باشد.

فکر می کنم مهم است که آن را تا حد مشخصی روشن کنیم تا نیازی به حضور مداوم (مجازی) وجود نداشته باشد که در برخی موارد ممکن است امکان پذیر نباشد.

این را بدانید  اگر با چالش ها کنار بیایید، ارتباط فیزیکی را آسانتر می کند، و نزدیک تر می شوید و مطمئنا بیشتر درباره خواسته های یکدیگر مطلع می شوید.

2-شک و تردید خود را به چالش بکشید

من نمی توانم احساساتم درباره این فاصله را برای او تعریف کنم. می توانیم امروز را تنها با عشق ورزیدن به یکدیگر سپری کنیم و برای درکنار هم بودن با صبر و ایمان تلاش کنیم.

فاصله عشق را نمی کشد اما شک و تردید اینکار را می کند. بنابراین من بهترین انتخاب را در ترجیح عشق بر شک دارم.

گاهی اوقات به اندازه کافی قوی نیستم و اجازه می دهم ترس مرا در برگیرد. سپس سرخوردگی ام را با عشقم در میان می گذارم، با یک دوست نزدیک صحبت می کنم یا فقط برای خودم کاری را انجام می دهم.

بنابراین  احساس عشق به خودی خود باز می گردد و به آرامی به ذهن نگرانم می خندد. هر رابطه ای با چالش هایی مواجه می شود، و شک و تردید می تواند گاهی ما را آزار دهد.

ذهن ما است که باعث شک و تردید می شود، بنابراین ما کسانی هستیم که می توانند از یک دیدگاه متفاوت تصمیم بگیرند.

3-معلوم کنید که چه کسی هستید و چه چیزی می خواهید

اگر شما از همه دلخوشی ها لذت ببرید آسان است که دیگری را روی ابرها قرار دهید و او را مانند یک ابرقهرمان بزرگ کنید.

در یک رابطه از راه دور حتی ممکن است زمان بیشتری را برای درک فرد مقابل به دلیل اینکه شما یک انسان هستید،سپری کنید.

شناخت همدیگر را ادامه دهید و از کشف نقص یا چالش دیگری که ممکن است داشته باشید ترس نداشته باشید.

سعی کنید ابتدا ببینید چه چیزی در شماست که باعث تحریکتان می شود و افکار و عقاید را با آرامش و احترام مبادله کنید.

همیشه کنجکاو باشید و سوالات زیادی بپرسید. تا حد زیادی مایل به باز کردن مرزها باشید.

همچنین در مورد جایی که می خواهید با هم باشید و اینکه چگونه می خواهید زندگی کنید صحبت کنید. مهم است که یک تبادل دیدگاه با هم داشته باشید تا بدانید که شما هم در همان فکر هستید.

4-پست های زیبا از خود به اشتراک بگذارید 

لازم نیست هر روز با هم صحبت کنید. فقط مطمئن شوید که زمان با یکدیگر به خوبی صرف شده است. خیلی زیاد بخندید. سعی کنید فاصله را به عنوان یک دوست، و نه یک دشمن تلقی کنید.

خلاق باشید ،گاهی اوقات با یک شام در اسکایپ جشن بگیرید، یک فیلم را از طریق صفحه به اشتراک گذاشته و تماشا کنید، یا با یک موسیقی خوب برقصید.

شادی شما در مورد به اشتراک گذاری این موارد روزمره ممکن است بسیار زیاد باشد. همانطور که اغلب می توانید یکدیگر را ببینید و زمان را فقط به طریقی که می خواهید صرف کنید.

این فقط چند راه برای پیدا کردن قدرت و شادی در یک رابطه دور از هم است. چالش این است که بزرگترین عشق شما چیست و چطور به آن برسید؟

به اینستاگرام بپیوندید.