۱۰ عبارات ساده که شما را در رابطه عاشقانه نگه می‌دارند

نگه داشتن عشقتون

نگه داشتن عشقتون

نگه داشتن رابطه عاشقانه

۱۰عبارات ساده که شما را در نگه داشتن رابطه عاشقانه کمک میکند در این مقاله اشاره شده است.

زمانی که یک رابطه جدید است، هر دوی شما دنیا را از طریق شیشه‌های رنگی می‌بینید. همه چیز تازه و نو است.

همانطور که به هم نگاه می‌کنید، کسی را می‌بینید که هیجان‌انگیز و کامل است.

حتی دنیای اطراف شما روشن‌تر و شادتر از قبل به نظر می‌رسد.

در این مرحله “جدید” رابطه، گفتن چیزهای عاشقانه به یکدیگر آسان است.

این کلمات شیرین به طور طبیعی زمانی که شما با هم هستید، و سپس از طریق متن و یا تلفن در تمام ساعات روز و شب که از هم جدا هستید، به وجود می‌آیند.

این حال، در طول زمان، همه چیز شروع به تغییر می کند. چالش ها رخ می‌دهند، نقص‌ها پدیدار می‌شوند. شیشه‌های رنگی از جا بلند می‌شوند و واقعیت شروع می‌شود. این زمانی است که عشق شروع به تغییر آهسته می کند.

این مرحله ی مثبتی از عشق است (به طور ایده آل، طولانی ترین بخش از رابطه شما) گفتن چیزهای عاشقانه نسبت به یکدیگر، تلاش کمی بیشتر می گیرد.

عشق تلاش بیشتری می گیرد، اما تمرینات آن را عالی می سازد. همانطور که شما با یکدیگر متحمل طوفان در زندگی  می شوید، شما نسبت به گذشته عشق و قدردانی بیشتری نسبت به یکدیگر ایجاد  می کنید.

اگر شما از این مرحله “جدید” برای مدتی خارج بودید و می‌خواهید از یک عشق رشد یافته، عمیق تر و بالغ تر حمایت کنید، جست و جوی بیشتری نکنید.

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید برای ازدواج یا رابطه خود انجام دهید این است که تا آنجا که ممکن است گفتن این عبارات کوچک را تمرین کنید.

نکاتی که رابطه عاشقانه شما را حفظ میکند

تعریف از عشقتان

همانطور که هر دوی شما مسن‌تر می‌شوید،این تعریف می تواند بیشتر از هر زمان دیگر معنی بدهد، بخاطر چین و چروک و وزن که با گذر زمان مایل به افزایش پیدا کردن است.

اگر می‌توانید بگویید، “خیلی عالی به نظر می رسی! ” چیزی که شما در واقع می‌گویید این است که “هنوز هم از لحاظ جسمی به شما جذب می شوم”.

پس با گذر زمان،همسرتان خواهد فهمید که شما هنوز از ظاهرش به اندازه ی زیبایی درونی اش لذت میبرید.

تشکر

بعد از اینکه زوجی برای مدتی کنار هم بودند، برای آن‌ها طبیعی است که برای یک دیگر از خودگذشتگی کنند.

ما انتظار داریم فرد دیگر (طرف مقابل) بتواند نقش خود را بدون درخواست و بدون توجه به زمانی که به خوبی انجام می شود، انجام دهد.

“متشکرم” دو کلمه ی ساده اما خیلی مهم برای گفتن است.

وقتی این را می‌گویید، آنچه واقعاً می‌گویید، این است که ” من از هر کاری که برای من می‌کنید قدردانی می‌کنم.”

نگه داشتن عشقتون

                                 بهتر شدن رابطه و نگه داشتن عشقتون

گفتگو با طرف مقابل

وقتی ما انتخاب می‌کنیم که سال‌ها و سال‌ها با کسی باشیم، گاهی فکر می‌کنیم که فرد دیگر باید به طور جادویی بداند که ما چه فکر می‌کنیم.

هر چه باشد، اگر ما دنیا ی فرد دیگر را در نظر نگرفته بودیم، زمان زیادی را با هم سپری نمی‌کردیم.درست است؟

الان وقتش است که این افکار را از بین ببریم به شریک زندگی خود بگویید: “من فکر می‌کنم شما فوق‌العاده هستید” و واقعاً می‌گویید ” من فکر می‌کنم شما فردی خوب هستید و من عاشق بودن با شما هستم.”

دوست داشتن

زمانی که همسرتان اشتباه می‌کند، می‌تواند برای هر دوی شما سخت باشد. اما چیزی که شما در آن لحظه می‌گویید تاثیر ماندگاری بر روابط شما خواهد داشت.

وقتی شما می‌گویید:” به هر حال دوستت دارم” در واقع چیزی که شما می گویید این است که ” بدون در نظر گرفتن این اشتباه، من هنوز هم دوستت خواهم داشت.”

حتی وقتی که بالغیم، ما نیاز داریم که دوست داشته می شویم، علی‌رغم این واقعیت که گاهی اوقات انتخاب‌های بدی می کنیم یا کار اشتباهی انجام می‌دهیم.

در کنار هم بودن

هوا زدگی می‌تواند به معنای بسیاری از چیزها برای زوج‌ها باشد: تحمل مرگ، عبور کردن از مشکلات مالی،از دست دادن شغل، مشکلات بزرگ سلامتی و چیز های دیگر.

نکته مهم این است که اطمینان حاصل کنید که شریک تان عشق شما را در همه احساس می‌کند.

وقتی شما می‌گویید، “ما از آن عبور خواهیم کرد”، شما واقعاً می‌گویید، ” ما یک تیم هستیم، و من در کنار شما هستم.”

حمایت کردن

شاید رفتن به تماشاخانه چیز (مورد علاقه ی) شما نیست، یا شما مخصوصا علاقه ای به رفتن به یک رویداد ورزشی ندارید. اما اگر دیگری این چیزها را دوست داشته باشد، زمان آن است که حمایت خود را نشان دهید.

گفتن “بله، من دوست دارم، ” واقعاً می‌گوید: ” من از شما حمایت می‌کنم و می‌خواهم هر چیزی که دوست دارید را به اشتراک بگذارید.”

حمایت شما نشان می‌دهد که آنها را به اندازه کافی دوست دارید آنچه را که می خواهید انجام دهید انجام دهید ،اول کنار همسرتان قرار دهید.

درک کردن

زمانی که عشق بالغ می‌شود، زوجین واقعاً همدیگر را باطناً و ظاهراً می‌شناسند و راحت تر میتوانند به یکدیگر برای نگه داشتن رابطه عاشقانه کمک کنند.

ما به یکدیگر نگاه می‌کنیم و در طول زمان به چیزها توجه می‌کنیم.

همانطور که زندگی را با هم تجربه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که چه چیزی یک دیگر را تیک (!) می کند.

شاید نکته ی قابل توجهی راجب مشکلی در کارتان را می گوید. بخاطر تاریخچه ای که با هم دارید، شما می دانید این چه احساسی به او می دهد.

گفتن ” من درک می کنم” در واقع می گوید که :”من شما را در می یابم”.

این به راحتی می فهماند که کسی شما را بدون آنکه احساس تان را شرح دهید در می یابد. داشتن چنین ارتباطی برای عشق و ارتباط طولانی مدت اساسی است.

چه کاری می توانم برایت انجام دهم

یکی از تعارف اساسی عشق، قرار دادن نیازهای دیگری قبل از نیازهای خودمان است.

ما ممکن است این کار را واقعاً برای کودکانمان انجام دهیم، اما گاهی اوقات فراموش می‌کنیم که این کار را برای همسر خود انجام دهیم.

سعی کنید به یاد داشته باشید که از همسر خود بپرسید، ” من چه کار می‌توانم برایتان انجام دهم؟ که می‌گوید: ” من می‌خواهم از شما حمایت کنم و مسئولیت تان را کاهش دهم.”

زمان خود را صرف چیزی کنید که همسر تان به آن نیاز دارد، ارتباط شما را تقویت خواهد کرد.

من برای تو اینجا هستم.

یکی از بهترین قسمت هایی که یک زن و شوهر وجود دارد داشتن همیشگی فردی به عنوان تکیه گاه است.

به همسر خود یادآوری کنید که او همیشه می‌تواند بر روی شما حساب کند. به آن‌ها بگویید: “من برای شما اینجا هستم” که در واقع می‌گوید: ” من شریک زندگی شما در زندگی هستم.”

شریک بودن به این معنی است که شما برابر هستید و اینکه شما به دنبال هم هستید و همیشه پشت یکدیگر هستید.

گفتن جمله دوستت دارم

خیلی ساده است اما اغلب نادیده گرفته می‌شوند.این سه کلمه باید هر روز به شریکتان گفته شود.

کلمات توجه و اخلاص شما را تایید می‌کنند.

وقتی شما می‌گویید “من شما را دوست دارم، ” آنچه واقعاً می‌گویید این است ” از حالا تا ابدیت، تو یکی یکدانه ی من هستی و هرگز تنها نخواهی بود.

اجازه ندهید یک روز بدون گفتن چیزهای عاشقانه مانند این ها برای شریک زندگی تان بگذرد. همیشه مطمئن شوید که همسرتان احساس قدردانی، تایید، امنیت و حمایت شما را احساس می‌کند.

چند تا از این عبارات کوتاه را برای گفتن هر روز انتخاب کنید، و به زودی هر دوی شما نسبت به هم احساس محبت بیشتری خواهید کرد و به نگه داشتن عشقتون کمک میکنه

ما را در  اینستاگرام دنبال کنید.