چگونه مرد مورد علاقه تان را عاشق خود کنید؟

عاشق کردن مرد مورد علاقه

عاشق کردن مرد مورد علاقه

آیا عاشق مردی هستید و میخواهید او رانیز به خود علاقمند کنید؟

آیا او مرد رویاهای شماست؟

آیا میخواهید که او را برای همیشه در کنار خود داشته باشید؟

آیا میخواهید که از هر شانسی برای بدست آوردن او و علاقمند کردنش به خود استفاده کنید؟

آیا میخواهید که جذبتان شود و دیوانه وار به شما عشق بورزد؟

چگونه مرد مورد علاقه ام را عاشق کنم؟

و آیا انجام این کارها برایتان بسیار دشوار و گویی شکستن شاخ غول است؟

نگران نباشید! در این مقاله نکاتی را به شما آموزش خوهم داد که میتوانید با کمک آنها مرد مورد علاقه ی خود را جذب و از بودن در کنار مردی که دیوانه وار دوستتان دارد، لذت ببرید!

1- امیدوار باشید!

امیدوار بودن یک زن در زندگی و خوشبین بودن او در شرایط سخت و طاقت فرسا یکی از مواردی است که یک مرد میتواند به عنوان یک نمره ی مثبت برایتان در نظر بگیرد. فراموش نکنید که واقع بینی را فدای خوشبین بودن نکنید، زیرا مردان این دو صفت را در کنار هم میپسندند و این دو صفت یعنی امیدوار بودن و خوشبینی در کنار واقع بینی، دور نمایی از یک زن متعادل و قدرتمند در ذهن او خواهد ساخت.

نه تنها برای عاشق کردن مرد مورد علاقه ی خود بلکه برای موفقیت و بالا نگهداشتن سطح انرژی تان در زندگی، به این صفات نیاز دارید.

فراموش نکنید که امید وار بودن به معنای خیالاتی بودن نیست و قرار نیست تمامی خوشبینی های شما به حقیقت بپیوندند، اما تمامی انسانها به افرادی جذب میشوند که روحی قوی و مثبت داشته باشند.

2- خودتان باشید!

هیچ چیز جذاب تر از اینکه در یک رابطه، خودتان باشید، نیست! سعی در نشان دادن کسی که نیستید، نکنید، زیرا این کار تنها افراد را از شما دور خواهد کرد و هیچ جذابیتی را برایتان به ارمغان نخواهد آورد و فقط این ذهنیت را برای طرف مقابلتان ایجاد خواهد کرد

که من به خودی خود فرد مناسبی برای تو نیستم، خودم را دوست ندارم، با خودم راحت نیستم و برای خود اصلی ام ارزشی قائل نیستم! بدانید که نخواهید توانست برای مدت زیادی پشت نقابی دروغین باقی بمانید و او نیز به سرعت از کنار آمدن با فردی غیر واقعی خسته خواهد شد.

مشاهده و خرید بسته آموزشی 

3- نسبت به ظاهر خود وسواس به خرج دهید!

برای جذب مرد مورد علاقه تان اجازه ندهید با ظاهر نامتناسب خود از چشم مرد مورد علاقه تان پنهان بمانید. ظاهر شما و متناسب بودن لباس هایتان همچنین تمیز و خوشبو بودن شما در جذاب شدنتان نقش مهمی خواهد داشت.

سعی کنید مدل لباس پوشیدن و استایل خود را متناسب با موقعیتی که در آن قرار دارید، هماهنگ کنید.

این را همیشه به یاد داشته باشید که اهمیت دادن به ظاهرتان را به مواقعی که با او هستید محدود نکنید، بلکه باید در همه ی مواقع روزمرگی خود این تناسب و تمیزی را رعایت کنید تا بتوانید تاثیر آن را در جذب مرد مورد علاقه تان مشاهده کنید.

4- فقط گوینده نباشید! اجازه دهید او نیز صحبت کند!

زنی که مدام گوینده باشد و زمانی را برای گوش کردن به صحبت های شریک عاطفی اش قرار ندهد، بزودی آن مرد را از خود و آن رابطه فراری خواهد داد! درست است که مردان آنچنان گوینده نیستند و بیشتر اوقات ترجیح شان براین است که بشنوند تا بگویند، اما هر انسانی زمان هایی را برای شنیده شدن نیاز دارد.

پس برای عاشق کردن مرد مورد علاقه ی خود به همان میزان که گوینده هستید و انتظار دارید او به شما توجه کند، شما نیز برایش زمان بگذارید.

گوش شنوا باشید و به او نیز این شانس را بدهید تا در حضورتان به شرح خود، برنامه ها، اهداف، شادی ها و غم هایش بپردازد.

5- از خود اعتماد به نفس نشان دهید!

اعتماد به نفس داشتن مهم ترین کلید جذاب بودن شماست. یکی از باورهای نادرست برخی از زنان این است که تصور میکنند اگر حس وابسته بودنشان را به شریک عاطفی شان نشان دهند، در چشم او دوست داشتنی تر به نظر خواهند رسید

در صورتی که داشتن اعتماد به نفس، داشتن روحی قوی و مستقل مواردی فوق العاده جذاب برای یک زن در یک رابطه خواهند بود.

حس درماندگی، عدم اعتماد به نفس در انجام کارهای روزمره و نیازمند بودن به او، رابطه تان را به سمت نابودی می کشاند.

پس برای جذب مرد مورد علاقه ی خود، داشتن اعتماد به نفس را فراموش نکنید!

چند راهکار مختصر دیگر برای عاشق کردن مرد مورد علاقه تان :

  • لبخند بزنید و شاد باشید. این شادی را به او نیز منتقل کنید.
  •  فقط گیرنده نباشید! بخشنده بودن شانس بسیار زیادی را در جذب مرد مورد علاقه تان در اختیار شما قرار خواهد داد. این بخشندگی هم در مورد مادیات و هم معنویات صدق میکند. هدیه، توجه، عشق، حمایت و… مواردی هستند که میتوانید به او ببخشید!
  • اجازه دهید برایتان تلاش کند. اجازه دهید برای بدست آوردنتان بجنگد. باید دلتنگتان شود. در دسترس بودن همیشه راه خوبی برای جذب نیست!
  • عجله نکنید! صبر کنید و او را برای تصمیم و انتخاب تحت فشار قرار ندهید.
  •  با زنان دیگر متفاوت باشید! این شمایید که باید بدانید در چه زمینه ای می توانید این تمایز را به وجود آورید!
  •  قبل از آنکه از احساس او با خبر نشده اید به او نچسبید! اجازه دهید تا بتواند در تنهایی تصمیم بگیرد و این تصمیم از سر اجبار و یا عادت نباشد.
  •  خوش اخلاق، قابل اطمینان، منظم و راز دار باشید!

ما را در اینستاگرام همراهی کنید.