چگونه پیامک عاشقانه به همسر خود ارسال کنیم؟

چگونه پیامک عاشقانه به همسر خود ارسال کنیم؟

 ارسال پیامک عاشقانه 

اگر قصد دارید به مرد خود پیامی ارسال کنید اما می ترسید حرف اشتباهی بزنید یا چیزی بگویید که شما را ناامید یا نیازمند نشان دهد باید به یاد داشته باشید بهترین استراتژی در چت کردن برای ارسال پیامک عاشقانه این است که بامزه باشید و در عین حال خیلی پر مدعا و سلطه جو به نظر نیایید.

اگر به دنبال نکاتی هستید که به شما کمک کند مردی را از راه دور مثلا در شبکات اجتماعی از طریق پیامک عاشق خود کنید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

گام اول یک سوال خوب بپرسید:

با ارسال پیامک عاشقانه اولین ارتباط خود را شروع کنید، این یک روش عالی برای نشان دادن علاقه به عشقتان است و همچنین کاری می کنید که پاسخ دادن برای وی آسان شود.

با این کار می توانید از تمایل وی برای ارسال متقابل پیام به شما مطمئن شوید. در ادامه به شما توضیح می دهیم دقیقا یک سوال خوب به چه شکل است؟یک سوال مشخص و دقیق در مورد خودش بپرسید. با این کار نشان می دهید به چیزی که واقعا هست علاقه مند هستید.

از وی سوالی بپرسید که به سادگی بتواند پاسخ دهد. در مورد معنی زندگی و عشق و علاقه سوال نکنید.به نظر مردان پرسش های صریح و واضح جذاب تر است نسبت به پیامی که خیلی توضیحات دارد.

ولی جواب پرسش شما نباید در یک کلمه خلاصه شود. اگر پرسشی کنید که جواب آن در یک یا دو کلمه باشد، ادامه دادن آن مکالمه دشوار خواهد شد. به جای اینکه بپرسید ” دیشب کی به خانه رسیدی” بپرسید ” دیشب چطور گذشت؟”

اصیل باشید:

اگر پیام هایی ارسال کنید که دیگران ارسال نمی کنند یا به عبارت دیگر خاص باشد، تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. به جای اینکه فقط سلام کنید، یک سوال جالب نیز بپرسید و سعی کنید چیزی بگویید که باعث شود وی بخواهد پاسخ شما را بدهد و مکالمه را ادامه دهد.

او را بخندانید. اگر سعی کنید باهوش باشید و باعث شادی وی شوید، پسر مقابل شما نیز همین تلاش را برای خنداندن شما می کند. یک نگاه کنایه آمیز و شوخ داشته باشید. این یک روش عالی دیگر برای شروع است، تا وقتی که بداند چگونه سوالتان را پاسخ دهد.

عاشقانه برخورد کنید:

اگر در مرحله ای هستید که می خواهید احساسات خود را بیان کنید، باید سعی کنید همزمان بامزه و شوخ طبع نیز باشید و خیلی احساساتی نشوید.عاشقانه رفتار کردن باعث می شود مردتان از صحبت با شما هیجان زده شود، و تحت تاثیر جسارت و بی باکی شما قرار بگیرد ( البته اگر افراط نکنید).

در اینجا توضیح می دهم در اس ام اس عاشقانه ی خود دقیقا چه کاری باید انجام دهید طعنه آمیز رفتار کنید. از طعنه زدن و اینکه کمی به شما طعنه زده شود ترسی نداشته باشید. اگر در مرحله ی مناسبی در رابطه ی خود هستید، در مورد لباس هایی که خریده اید و می پوشید صحبت کنید؛ این کار باعث می شود برای دیدن شما هیجان زده تر شود.

جالب باشید:

اگر می خواهید مردی که قصد دارید عاشق خود کنید، برایتان شخصی جالب باقی بماند، شما نیز باید برای وی جالب باشید. باید نشان دهید شخصی با مهارت هستید با انواع متنوعی از علایق، سرگرمی ها و دوستان و همیشه به دنبال تجربه ی چیز های جدید هستید.

اجازه دهید تصور کنید شما زندگی شلوغی دارید احساس کند خیلی خوش شانس است که اکنون فرصتی پیدا کرده اید که به وی پیام دهید. اگر احساس کند همیشه بیکار هستید و منتظر شرایط مناسب برای ارسال پیام  به سرعت علاقه ی خود را نسبت به شما از دست خواهد داد.

نشان دهید زندگی خود را دارید. اجازه دهید بداند با دوستانتان برای گردش به بیرون می روید، به کلاس کاراته می روید یا یک فیلم جدید نگاه می کنید. باید بداند زندگی شما فقط خلاصه به ارسال پیامک عاشقانه به وی نمی شود و در نتیجه می خواهد سهم بیشتری بدست آورد.

یک علاقه مشترک پیدا کنید:

درست است که در ارسال اس ام اس یا مکالمه های پیامی در شبکات اجتماعی همچون تگلرام ،اینستاگرام یا واتساپ می توانید یک مکالمه ی عمیق و کامل داشته باشید، اما اگر متوجه شود هر دو به یک آهنگ علاقه دارید یا یک برنامه ی تلویزیونی را مشاهده می کنید، به صحبت کردن با شما بیشتر علاقه مند خواهند شد.
به چیزی اشاره کنید که در زندگی تان عاشقش هستید. این کار به وی نشان می دهد که فردی خوشحال هستید و علایق متنوعی در زندگی خود دارید.

بدانید چه زمانی مکالمه را تمام می کنید:

بسیار مهم است که هر بار مکالمه را در زمان مناسبی پایان دهید در نتیجه مرد مقابل تان به شما علاقه مند باقی خواهد ماند. اگر همیشه او باشد که مکالمه را تمام می کند، یا اگر همیشه سعی کنید مکالمه را طولانی تر کنید به خصوص وقتی مشغول کاری است یا وقتی چیزی برای گفتن باقی نمانده است، در نتیجه وی مکالمه را قطع خواهد کرد و در آینده نیز تمایل چندانی با ارتباط با شما نخواهد داشت.

وقتی در تلاش هستید که موضوعی برای صحبت کردن پیدا کنید. وقتی پاسخ های وی خلاصه به بله، خیر، باشه یا اوکی می شود، در این شرایط مرد مقابل تان علاقه ای به ادامه ی مکالمه ندارد.

اگر در جواب از شما سوالی نمی پرسه، پس احتمالا فقط برای حفظ ادب پاسخ شما را می دهد اگر او همیشه مکالمه را تمام میکند، سعی کنید این رویه را تغییر دهید و این شما باشید که کار دارید و باید بروید حداقل نصف زمان های ممکن.

مشاهده و خرید بسته اموزشی

چیزی به اون بدهید که به آن فکر کند:

نباید فقط مکالمه را با گفتن جملاتی مثل “فعلا” یا ” تا بعد” تمام کنید. در عوض باید پایان مکالمه را باز نگه دارید تا شروع یک مکالمه ی جدید برای تان امکان پذیر با باشد.

می توانید به او بگویید که قصد دیدارش را دارید یا اجازه دهید بداند در حال انجام کاری جالب هستید تا وی بتواند بعداً در مورد آن از شما بپرسد. در ادامه توضیح می دهم چگونه در پایان چت ها و ارسال پیامک عاشقانه خود فکر دیگران را مشغول کنید

1- اگر قبلا شروع کردید به گذاشتن قرار، اشکالی ندارد که به وی بگویید از دیدارش خوشحال می شوید.

2- اگر از قبل برای ملاقات قرار گذاشته اید، در مورد لباس های جدیدی که می خواهید بپوشید صحبت کنید و بگویید نمی توانید برای نشان دادن لباس های جدیدتان صبر

کنید. اجازه دهید ذهنش درگیر یک تصویر ناشناخته شود که سعی کند لباس های جدیدتان را پیشبینی کند.

3- پایان مکالمه را باز بگذارید تا بعد بتواند بیشتر در موردش از شما بپرسد. هر از چند گاهی اشاره کنید با دوستانتان بیرون می روید و دوست دارید کمی وقت با اون نیز سپری کنید. در این صورت اگر پسر مورد علاقه ی شما نیز بخواهد با شما بیرون بیاید و خیلی خجالتی نباشد، حتما از شما درخواست خواهد کرد.

ارسال پیامک عاشقانه

               ارسال پیامک عاشقانه

به نظر ناامید و نیازمند نباشید:

  • آخرین دختری که یک پسر به دنبالش می باشد فردی است که نیازمند و ناامید باشد. اگر همیشه سعی کید در ارسال اس ام اس و پیام هایتان افراط نشان دهید و در مورد دیر پاسخ دادن یا همیشه پاسخ ندادن پیام های وی معترض شوید، وی به این نتیجه می رسد که شخصیت شما به صورت کلی شخصیت نیازمند است. پیام های تان باید بامزه و شاد باشد و نباید این احساس را انتقال دهد که شما از او چیزی می خواهید ( مثل نیاز به محبت که کمبودش را دارید) در اینجا بیشتر به کارهایی که نباید هنگام ارسال اسا ام اس یا چت در شبکات اجتماعی انجام دهید اشاره می کنم.
  • هرگز نگویید ” آیا پیامم به دستت رسید”. غیر از اینکه تلفنش دزدیده شده باشد، بله پیامتان به دستش رسیده است و احتمالا حس پاسخ دادن نداشته است. شرایط را از این که هست ناخوشایند تر نکنید.
  • می توانید در مورد آخر هفته اش از وی سوال بپرسید اما در مورد دختری که با وی بوده است یا دختر بامزه ای که روز گذشته در دانشگاه ملاقات کرده است نپرسید. این کار فقط باعث می شود به نظر حسود و کمی غیر عادی بشوید.
  • اگر پاسخ پیامتان را نداد علامت سوال ارسال نکنید. این کار باعث می شود به نظر وابسته و ناامید برسید؛ گویی از شنیدن صدای وی ناامید شده اید.

خیلی مشتاق نباشید:

پیام های تان نباید باعث شود مرد مورد نظرتان احساس کند نسبت به وی وسواس فکری دارید و همیشه در حال فکر کردن به او هستید. همچنین نباید نشان دهید که حاضرید دست از زندگی خود بکشید فقط برای اینکه پاسخ او را بدهید.

  • اگر بعد از 5 دقیقه پاسخ نداد نگویید ” هستی؟”
  • پشت سر هم دو یا سه پیام ارسال نکنید. صبر کنید تا اول وی پاسخ دهد
  • خیلی سریع پاسخ ندهید. نباید اینگونه به نظر برسد که شما منتظر نشستید تا ایشان پیام دهند و جوابش را بدهید. اگر وقتی مرد مورد نظرتان پس از چهار ساعت پاسخ شما را می دهد، شما 6 ساعت بعد پاسخش را بدهید – حتی 7 ساعت.
  • وقتی متوجه شدید می خواهد مکالمه را خاتمه دهد، سعی نکنید مکالمه را ادامه دهید. مثلا وقتی با کلمات کوتاه پاسخ می دهد یا به سختی جواب شما را می دهد، مکالمه را پایان دهید.
  • خیلی احساسات نشان ندهید. یک شکلک چشم یا خنده کافی است که متوجه ی علاقه ی شما شود، اما یک میلیون استیکر و شکلش خنده اون را وحشت زده می کند
  • وقتی در حال خوش گذارنی هستید پیام ندهید. اگر با خانواده به مهمانی رفته اید، نباید هر چند لحظه به اون پیام بدهید که متوجه شود فکرتان مشغول اوست، اما کاری نکنید که تصور کند نمی دانید چگونه خوش باشید و از وقتتان لذت ببرید چون تمام وقت به گوشی تان چسبیده اید.

خودتان را خجالت زده نکنید:

آخرین کاری که باید هنگام ارسال پیامک عاشقانه برای جذب کردن شریک دلدادگی خود بکنید این است که خود را خجالت زده کنید. وقتی با ارسال متن خود را دستپاچه و خجالت زنده کنید، ممکن است شروع کردن یک مکالمه ی دیگر سخت شود و حتی ایجاد یک رابطه نیز با طرف مقابلتان مشکل شود. در این جا به نکاتی اشاره می کنیم که هنگام ارسال اس ام اس، یا پیام عاشقانه باید از آن دوری کنید:

نشان ندهید که واقعا چه احساسی در موردش دارید. به صورت کلی، پیام دادن یک تفریح است و می توانید رابطه ی تان را با آن محکم تر کنید. مکانی نیست که قلب تان را در آن سرازیر کنید. چنین کارهایی را باید به صورت حضوری انجام دهید وقتی زمان مناسبش فرا رسید. اینکه با ارسال پیام به اون ابراز علاقه کنید به خصوص در اوایل رابطه و برای اولین بارش، باعث می شود به نظر ناامید، ضعیف و بی اعتماد به نفس باشید؛ گویی از برقرار کردن یک مکالمه ی جدی واهمه دارید.

عکس های غیر اخلاقی ارسال نکنید. به خصوص اگر شخص مورد نظرتان را به خوبی نمی شناسید. این کار بسیار احمقانه ست چون ممکن است بعد ها بر علیه خودتان از آن ها استفاده کند و حتی اگر شخص مورد نظر همسرتان است باز هم چنین کاری بی دلیل و نامناسب است.

نکته ها

از اینکه اول شما اس ام اس یا پیام دهید نترسید، پسر مورد علاقه ی تان ممکن است خجالتی باشد، خیلی خوب است اگر یک دختر با اعتماد به نفس باشد و اول پیام دهد. اما همیشه و همه وقت این کارو نکنید.

اگر همان موقع پیام شما را پاسخ نداد، بلافاصله نتیجه نگیرید که از عمد چنین کاری کرده است. ممکن است سرش گرم کار دیگری باشد یا تلفنش خاموش باشد. از این بابت اعصاب تان رو خورد نکنید. پشت سر هم مدام پیام ارسال نکنید و اول صبر کنید تا مرد مورد نظرتان پاسخ پیامک شما را بدهد!

به اون نگویید چه کسی را دوست داری. این کار برای مردان بسیار آزار دهنده است. همه ی چیزی که او می خواهد یک مکالمه ی عادی است. البته اگر او چنین سوالی پرسید شما هم می تواند در جواب این سوال را از وی بکنید.

خجالتی نباشید، اگر از شما پرسید چه کار انجام می دهی؟، فقط نگویید ” هیچی”. باید بگویید، ” می خواهم به …. برم” یا ” در حال پیام دادن به شما هستم” یا ” تلویزیون تماشا می کنم” یا ” در حال مطالعه هستم”.

همیشه در فیلم ها می بینیم که مردها از خانم ها درخواست می کنند. اما در اگر در شرایطی هستید که ایجاب می کند شما این کار را انجام دهید، دستپاچه نشوید؛ این کار بسیار تاثیر گذار نیز است.

اگر چند روز طول کشید که پاسخ شما را بدهد شما وقتی میخواهید پاسخش را بدهید به همین مقدار صبر کنید حتی بیشتر. اگر واقعا علاقه مند نباشد، حداقل با این کار شما دست بالا را در کنترل مکالمه دارید.

اگر هنوز نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید با ما در تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشید.

ما را در  اینستاگرام دنبال کنید.