سرد شدن مرد در رابطه

 علت سرد شدن مرد در رابطه

شما نمی‌توانید یک مرد خوب را از دست بدهید ، شما تنها می‌توانید مردی را از دست بدهید که برای شما خوب نیست!!! علت سرد شدن مرد در رابطه چیست؟ قلب ما می‌تواند ما را گول بزند و فکر کند که ما باید خوشحال باشیم، چون با کسی که دوستش داریم هستیم. درست است که عشق مهم‌ترین چیز در زندگی است و به همین دلیل است که باید با آن با احترام رفتار شود، اما زمانی که یک مرد از عشق سرد می‌شود، نمی‌توان به صدای دل گوش داد.

عشق در واقع چیزی فراتر از  گفتن جملاتی تکراری همچون «دوستت دارم» است. علاوه بر این شب‌هایی که دو نفر در کنار هم هستند اما در اوج تنهایی به سر می‌برند را نمی‌توان عشق با هم بودن نامید. عشق مانند فیلمی که دوست ندارید به تماشای آن بنشینید، نیست و با پرت کردن حواستان نمی‌توانید آن را کنار بگذارید. ولی خب راه هایی هم برای جذب مردانی که در رابطه سرد شده اند  وجود دارد.

علت تنفر مرد در رابطه

چرا خود را اینقدر کوچک می‌بیند و تنها راه به دست آوردن دل مرد را جنگ و نزاع با او می‌پندارد؟ در مورد مردی که شما را دوست ندارد تنها چیزی که می‌توان گفت این است که او برای شما خلق نشده و در رابطه‌ی شما با طرف مقابلتان ، چیزی گم شده است. اما اگر او برای شما خلق شده بود، در نتیجه در کنار تو بود و هیچ احساس تنهایی و سوءتفاهمی وجود نداشت و در نهایت برای جلب توجه او هیچ نیازی به انجام کارهای خارق العاده نداشتی.

مشاهده و خرید بسته اموزشی

وابستگی به مرد =سرد شدن مرد در زندگی مشترک

اگر با مردی هستی که تنها در کنارش هستی، بعد از مدتی متوجه خواهی شد که تنها به او وابسته‌ای و به عشق معتاد نشده‌ای. اینجاست که مردم به احساسات معتاد می‌شوند تا فقط زمانی را با کسی سپری کنند. آن‌ها به خیال‌پردازی اعتیاد پیدا می‌کنند. این خیال‌پردازی با آن‌چه که واقعیت دارد بسیار متفاوت است.

هنگام شروع رابطه با او، تو عاشق بودی، اما پس از مدتی؛ الهامات چیز دیگری به تو گفته بود. آن چیزی که تو فهمیدی آن بود که این مرد فقط یک مرد است؛ نه چیزی بیشتر. پس از این رفتار تو میفهمی که هیچ هدفی نداشتی.

این را همیشه به یاد داشته باش که اگر در رابطه‌ی واقعی و قلبی با یک مرد، با عقل و منطق توأم با احساس تصمیم بگیری، خواهی دید که عشق او هیچگاه عشق پوشالی نیست، بلکه عشقی است پر از غرور و افتخار. این عشق، عشقی است که هر روز خداوند را به خاطر داشتنش سپاسگزاری می‌کنی. اما لازمه‌ی همه این‌ها تنها این است که اول، خودت را قبول داشته باشی و هدف خود از زندگی را مشخص کرده باشی. اینجاست که باید شروع کنی به تمرین عزت نفس و استانداردها را تعیین کنی.

شرط به دست آوردن یک مرد

این را به یاد داشته باش که مردی که در آرزوی آن هستی وجود دارد اما شرط به دست آوردنش این است که اول خودت باید خوب باشی.

زمانی که احساس خوبی نسبت به خود دارید، مردی که وارد زندگی شما می‌شود بر درخشش و خوبی شما تأکید می‌کند.به یاد داشته باشید: روابط مهم هستند ، اما شما نباید برای یک فرد دیگر زندگی کنید.  باید برای خودتان زندگی کنید . مردان به زندگی شما افزوده‌ شده‌اند که حامی روحی، جسمی و زندگی شما باشند. آن‌ها می‌توانند زندگی شما را بهتر سازند.

سرد شدن مرد در رابطه

سرد شدن  مرد در رابطه

به این نکته توجه کن که مردی شما را قبول خواهد کرد که این نکته را درک کند که چیزی برای او پنهان نکرده‌ای. آسیب‌پذیری راهی برای تجربه‌ی عشق است، اما تنها زمانی که در یک رابطه سالم با خودتان هستید. از صادق بودن با خودتان نترسید.

پس تنها چیزی که در رابطه با عشق مردان می‌توان گفت این است که:

1.برای جلوگیری از سرد شدن مرد در زندگی مشترک خودت باش؛

2.خیال‌پردازی نکن؛

3.برای جذب مرد با او دعوا نکن؛

4.با منطق رفتار کن و پس از آن احساس را سرشار کن؛

5. برای جذب مردان در رابطه  چیزی را از او  پنهان نکن.

و هر کدام از اینها نبود، منتظر سرد شدن عشق مرد باش.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.