ناامیدی در رابطه و شکست عشقی

ناامیدی در رابطه و شکست عشقی

ناامیدی در رابطه و  شکست عشقی

من می دانم چه حسی دارد که امید زیادی داشته باشی و سپس ناامید شوی.

می دانم چقدر دردناک است که در یک ثانیه یا در یک لحظه امید خود را از دست بدهی.

من می دانم که  این رابطه برای شما ارزش زیادی داشت.

اگر به این دلیل ناامید شدید که نتوانستید کسی را به سمت خود جذب کنید یا به این دلیل که از هم جدا شدید، این مقاله را بخوانید و احساس بهتری خواهید داشت.

میدونی چرا ناامید شدی؟

اما آیا می دانید چرا از این رابطه ناامید شدید؟

ناامید شدی چون اعتماد به نفس نداشتی، ناامید شدی چون فکر می‌کردی لیاقت چیزی را که دنبال می‌کردید دارید و ناامید شدید زیرا انتظارات خوبی نداشتید و ناامید شدی چون توقعات خوبی نداشتی. ناامیدی در رابطه و شکست عشقی هم در مردان و هم در زنان موضوعی رایج است. همه ی این افراد به دنبال راه های فراموش کردن یا برگرداندن  یک فرد می باشند. خبر خوب این است که غیر از دعا کردن کارهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید انجام دهید!! به شما اطمینان می دهم که راه حل تان اینجاست.

خلاصه ناامید شدی چون قوی نیستی!!

فقط در مورد آن فکر کنید، اگر صد در صد مطمئن بودید که آن کسی را که دنبالش بودید جذب خواهید کرد ،دیگر احساس ناامیدی نخواهید کرد! فقط افراد با اعتماد به نفس در روابط ناامید نمی شوند.

چگونه با ناامیدی در رابطه و شکست عشقی کنار بیاییم؟

بعد از اینکه فهمیدید فردی با اعتماد به نفس و خوش بین هستید، وقت آن است که یاد بگیرید چگونه با  ناامیدی در رابطه غلبه کنید.

اقدامات زیر به شما کمک می کند تا با احساس ناامیدی خود کنار بیایید:

1.تنها او یک نفر نیست افراد دیگر هم هستند :

یکی از رایج ترین اسطوره‌ها در بین مردم این است که معتقدند چیزی به نام “یک نفر” وجود دارد. اگر اطلاعات اولیه‌ای در مورد روانشناسی عاشق شدن داشتید، می فهمیدید که چیزی به نام آن وجود ندارد. حتی ممکن است کسی را پیدا کنید که بهتر از شما باشد!

ذهن شما فقط به دنبال ویژگی‌های خاصی است و وقتی آنها را در کسی پیدا کرد عاشق او می‌شوید. پیدا نکردن کسی غیر از “یک نفر” خود به این معنی نیست که او همان شخص بوده است، بلکه به این معناست که شما هنوز کسی را که بهتر از اوست ملاقات نکرده‌اید و ممکن است به زودی او را ملاقات کنید. برای یک نفر  اشک نریز چون خیلی‌های دیگر آنجا هستند.

2.دلبستگی می تواند بهبودی شما را به تعویق بیندازد:

هرچه بیشتر خود را به شریک قدیمی خود وابسته نگه دارید (پس از پایان رابطه) غلبه بر ناامیدی در رابطه و شکست عشقی برای شما سخت‌تر خواهد شد. مردم با زندگی بر اساس امید، گوش دادن به موسیقی که آنها را به یاد آنها می‌اندازد و با رفتن به همان مکان‌هایی که قبلاً با هم می‌رفتند، خود را به رابطه قدیمی متصل می‌کنند.

من از شما نمی‌خواهم امید خود را از دست بدهید، بلکه فقط از شما می‌خواهم مطمئن شوید که آیا امیدی به بازگشت وجود دارد یا خیر. اگر هیچ امیدی پیدا نکردید، هر چه زودتر رابطه خود را قطع کنید.

3.به آینده فکر کنید:

فکر می کنید این رویداد ده سال بعد چه تأثیری بر شما خواهد گذاشت؟ احتمالا هیچی نخواهد بود!! این به خاطره‌ای تبدیل خواهد شد که هیچ احساسات مرتبطی ندارد. بدانید که به محض خلاص شدن از شر دلبستگی خود، بهبود خواهید یافت و قوی تر از قبل خواهید شد و در آینده این رویداد تنها بخشی از پایگاه داده تجربیات شما خواهد بود.

 بسته آموزشی بازگشت به رابطه به طور چشمگیری شانس شما را افزایش می دهد که به کسی اجازه دهید عاشق شما شود .که در آن تکنیک‌های مؤثری را خواهید یافت که توسط روان‌شناس پشتیبانی می‌شوند و در قالبی واضح و قابل فهم ارائه شده‌اند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید