روانشناسی جذب زنان؛ باید و نبایدها در مورد جذب زنان

روانشناسی جذب زنان؛ باید و نبایدها در مورد جذب زنان

روانشناسی جذب زنان؛ باید و نبایدها در مورد جذب زنان

ترفندهای مردان برای جذب زنان چیست؟ روانشناسی جذب زنان چیست؟

در این مقاله به روانشناسی جذب زنان می پردازیم تا به خوانندگان آقا بگوییم زنان جذب چه مردانی می شوند پس تا انتها همراه ما باشید.

احتمالا شما زنی دارید که هم از لحاظ باطنی و هم ظاهری از زیبایی برخوردار است و همچنین نترس و جسور و جذاب است . حالا ، بیایید بررسی کنیم و بفهمیم چگونه یک زن را جذب کنیم و قلب او را برای همیشه به دست بیاوریم.

اول از همه ، من می‌خواهم به شما هشدار دهم که خود را آماده کنید زیرا شما در حال شروع یک سفر بسیار چالش برانگیز هستید. حتماً باید توجه داشته باشید که جذب یک زن چندان آسان نخواهد بود. با این حال ، در پایان ، خواهید فهمید که با ارزش است  هر زحمتی که کشید و هر تلاشی که کرده‌اید. ما در اینجا درباره یک زن در زندگی صحبت می کنیم ، بنابراین طبیعی است که شما مجبور شوید از میان بوته های خاردار عبور کنید تا به قلب او برسید

آنچه زنان را به یک مرد جذب می‌کند

یک زن از نظر احساسی بسیار قوی و پایدار است. آنها همیشه با احساسات خود ارتباط خوبی دارند. این در واقع کیفیتی است که هر مردی از آن قدردانی خواهد کرد. آنها همچنین زنان جسور و مستقلی هستند که دوست ندارند به آنها گفته شود چه کاری انجام دهند. هر چقدر یک زن یک مرد را دوست داشته باشد ، هرگز به او اجازه نمی دهد در هر جنبه ای از زندگی اش او را کنترل کند. شما هرگز قادر نخواهید بود با او بازی های فکری انجام دهید زیرا او بسیار باهوش است و واقعاً وقت این کار را ندارد.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این راهنمایی گام به گام بدون زحمت را دنبال کنید .

بزرگترین اشتباهی که اکثر مردم هنگام تلاش برای جذب زنان انجام می دهند این است که تصور می‌کنند یک راه حل برای همه وجود دارد.

در حالی که مواردی وجود دارد که می‌تواند برای عموم زنان جذاب باشد، مانند اعتماد به نفس یا موقعیت اجتماعی، اما هر زن یک مورد خاص است و جذب او مستلزم دانستن بیشتر در مورد روانشناسی جذابیت است.

روانشناسی جذب زنان، آشنایی با مفهوم جذابیت

قبل از اینکه به جذب یک زن خاص فکر کنید، ابتدا باید او را درک کنید. وقتی روانشناسی جذابیت زنان را درک کنید، متوجه می شوید که یک زن چگونه فکر می‌کند و چیزهایی را می‌دانید که واقعاً می تواند او را تحت تأثیر قرار دهد.

درست پس از دانستن این چیزها، تنها کاری که باید انجام دهید این است که خودتان را به روش درست برای او بازاریابی کنید. در این مقاله به شما در مورد روانشناسی جذاب زنان می پردازم.

حقایق روانشناختی در مورد جذابیت برای زنان

اکنون می‌دانید که بر اساس روانشناسی جذب ،همه زنان به یک شکل فکر نمی‌کنند، اما مطمئناً هر زن حداقل یکی از موارد زیر را در لیست آرزوهای خود خواهد داشت:

مردان آلفا بیشتر زنان را جذب می کنند:

زنان جذب مردان قوی، تأثیرگذار و قوی می‌شوند. از هر دختری در مورد پسر رویایی‌اش بپرسید و او یکی از مشهورترین افراد مشهور و زیبا را به عنوان مثال به شما می‌دهد، حالا صبر کنید تا او ازدواج کند و ببینید آیا بین مردی که با او ازدواج کرده و سلبریتی که رویای او را داشته مطابقت دارد یا خیر. یکی از نکات جالب در مورد روانشناسی جذابیت برای خانم ها این است که وقتی آنها به طور منطقی به جذابیت فکر می‌کنند، از پارامترهای متفاوتی برای انتخاب استفاده می‌کنند تا زمانی که ناخودآگاه جذب کسی می‌شوند.

موقعیت اجتماعی یا جاه طلبی بیشتر زنان را به خود جذب می کند:

طبق روانشناسی جذابیت، اکثر زنان به حمایت نیاز دارند و بنابراین یکی از چیزهایی که به آنها احساس امنیت می کند، بودن با مردی با موقعیت اجتماعی بالا یا مردی جاه طلب است، صرفاً به این دلیل که آن مرد جاه طلب است. به احتمال زیاد روزی موقعیت اجتماعی بالایی داشته باشد!! یک تحقیق نشان داد که مردی که یک ماشین گران قیمت رانندگی می‌کند بسیار جذاب تر از مردی است که یک ماشین معمولی رانندگی می‌کند.البته از نظر من این مورد قابل پسند نمی‌باشد ولی متاسفانه تاثیرگذار است.

 داشتن اعتماد به نفس اکثر زنان را جذب می‌کند:

در برنامه اعتماد به نفس گفتم که اعتماد به نفس تنها ویژگی است که برای 99 درصد از زنان جذابیت دارد و باعث می شود مرد بسیار جذاب تر شود. اگر می خواهید زنان را جذب کنید، اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

بچه‌ مثبت از نظر زنان:

بچه مثبت در اصطلاح روانشناسی (nice guy) به مرد جوانی گفته می‌شود که در رابطه با صداقت، وفاداری، حمایت عاطفی و چیزهایی از این دست اهمیت زیادی به طرف مقابل خود که یک زن است می‌دهد. اصطلاحاً می‌گویند “nice guys finish last”” طبق یک دیدگاه رایج بین عموم، چنین مردی برای خانم‌ها جذابیت ندارد و زن‌ها مردی قاطع‌تر را ترجیح می‌دهند حتی اگر چندان خوش‌قلب نباشد.

کسی است که به فرد مقابل خود، این اجازه را می‌دهد که تمامی مسئولیت‌ها را بر عهده بگیرد و متعاقباً و به واسطه‌ی پذیرش این مسئولیت‌ها هر کاری خواهد کرد تا او را خوشحال کند، حتی اگر به قیمت خوشبختی خودش باشد. همچنین همیشه با او در تماس است و به صورت مداوم پیگیر وضعیت حال او است. طبق یک دیدگاه رایج بین عموم، چنین مردی برای خانم‌ها جذابیت ندارد و زن‌ها مردی قاطع‌تر را ترجیح می‌دهند حتی اگر چندان خوش‌قلب نباشد.

زنان باید با نزدیک شدن به یک مرد قدرتمند به جای یک مرد خوب، احساس امنیت کنند. به عبارت دیگر اگر تنها به فکر این هستید که تمامی انرژی، خوشبختی و وقت و زمان خود را صرف راضی نگه داشتن زنان کنید، هرگز آنان را جذب نخواهید کرد.

محبوبیت و جذابیت :

 مسلماً محبوبیت عاملی است که بر جذابیت تاثیر می‌گذارد. یک تحقیق روانشناسی نشان داد که زنان وقتی مردان را جذاب‌تر می بینند که زنان دیگر به آنها لبخند می زنند! این فقط یک لبخند است، مردی که طرفداران زیادی دارد چطور؟

آیا زنان به ظاهر اهمیت می دهند؟

بر اساس روانشناسی جذب زنان، زنان به اندازه مردان به ظاهر اهمیتی نمی‌دهند، اما مطمئناً جذب مردان سالم و خوش هیکل می شوند. خوشبختانه می توانید همین الان ورزش را شروع کنید، به باشگاه بروید و فرم بدن خود را تغییر دهید، این کاملا امکان پذیر است.

سخنان پایانی در مورد روانشناسی جذب زنان

توصیه های ارائه شده در اینجا فقط برای اهداف اطلاعاتی یا برای افرادی است که می خواهند به درستی از آنها استفاده کنند.

نکته آخر، به یاد داشته باشید که همه زنان یکسان نیستند و باید کمی تحقیق کنید تا بدانید چه چیزی آن زن خاص را جذب می کند تا بازاریابی شما موثرتر شود.