قانون جذب عشق از راه دور

جذب معشوق از راه دور

جذب معشوق از راه دور

آیا  جذب معشوق از راه دور  صحت دارد؟

آیا تا به حال در مورد قانون جذب از راه دور  و اینکه چگونه می توانید از این قانون برای بهبود زندگی خود استفاده کنید فکر کرده اید؟ خب ، شما جای مناسبی مراجعه کرده اید.

این روزها ، تجلی و تفکر مثبت موضوعات بسیار داغی هستند ، خصوصاً در مورد روابط.

اما آیا مثبت اندیشی موثر است؟ دقیقاً چگونه می توانید از این اصول برای جذب شریک رویایی خود استفاده کنید؟

در اینجا همه آنچه را که باید در مورد این روند محبوب بدانید آورده شده است

قانون جذب چیست: عشق و نحوه عملکرد آن

من درس های زیادی در مسیر زندگی آموخته ام که ممکن است که  در یک رابطه از راه دور به شما کمک کند. ما سعی کرده ایم در این بخش راهکارهایی را خدمتتان ارائه کنیم که اساسی ترین و پایه ترین مباحث قانون جذب عشق از راه دور را  شامل شود. بخش اول این مقاله به این مسئله می پردازد که چگونه وقتی از عشق خود به لحاظ مکانی دور هستید ، به او ابراز علاقه کنید و این نکات را روی او پیاده کنید.

1-تحلیل گر باشید.

رابطه ی خود را از هر نظر مورد بررسی کنید. اگر واقعا تمایل دارید  عشقتان را برگردانید و درصدد اصلاح دوباره رابطه تان هستید باید با خود صادق باشید. و درباره ی  اینکه چرا جدایی بینتان اتفاق افتاده  فکر کنید. زیرا هیچ فردی یکدفعه رابطه را تمام نمی‌کند و در پایان  در یک رابطه دو نفره  فقط یک نفر مقصر نیست.

رابطه ی خود را بدون موضع گیری  کاملا ارزیابی و تحلیل کنید. و سعی کنید به یک درک صحیح از علت خراب شدن رابطه تان برسید.و به او فرصت فکر کردن بدهید.

2- ارتباط برقرار کنید ولی مثل “کنه نباشید”

مهم است که با شریک زندگی خود در مورد همه چیزهایی که برای شما معنی دار است صحبت کنید، گوش کنید، بنویسید، مبارزه کنید و بخندید. نیاز نیست مستقیم بهش بگویید که دوستش دارید می توانید به صورت غیر مستقیم بهش ابراز علاقه کنید تا متوجه احساس شما نسبت به خودش بشود از کانال های مختلف برای ارتباطات استفاده کنید و عشق خود را با یک کارت پستال، یک عکس رنگی یا یک تماس غیر منتظره سورپرایز کنید.

حتی اگر فاصله چند مایلی نداشته باشید، می توانید به عنوان یک دوست پیشنهاد دهید تا حضوری همدیگر را ملاقات کنید.

 ولی برای حفظ رابطه‌تان ضرورتی ندارد هر 24 ساعت باهاش در تماس باشید. مثل کنه نباشید! در چنین وضعیتی خیلی زود از «ابراز علاقه» خسته می‌شوید. اندازه نگه دارید! قرار نیست یکدیگر را کلافه و خودتان را خسته کنید. مهم این است که در زمان درست حرف‌‌تان را بزنید و به‌درستی احساسات یکدیگر را تحریک کنید.

جذب معشوق از راه دور

جذب معشوق از راه دور

3- کارهای مشابه انجام دهید.

برنامه‌ی تلویزیونی، فیلم، کتاب،  موسیقی و موارد مشابه دیگر را در برنامه‌تان بگنجانید. وقتی موسیقی یکسانی گوش می‌کنید  یا فیلم مشابهی را تماشا می‌کنید، موضوعات بیشتری برای صحبت‌کردن خواهید داشت. با این کار حتی با وجود فاصله  از یکدیگر، اشتراکات زیادی خواهید داشت. و باعث می شود ارتباطات تان بیشتر شود.

عکس و پست‌های یکدیگر را در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی  لایک کنید و توجه و علاقه‌تان را نشان بدهید. هر وقت می‌توانید تماس ویدئویی داشته باشید. درباره‌ی دوست‌ها و آشنا‌ها صحبت کنید. برای یکدیگر نام‌های بامزه انتخاب کنید.

4- شاد و خوش رو باشید

وقتی شما شاد باشید، زمان خیلی خوبی را می ‌گذرانید و دیگران به شما توجه می‌کنند و دوست دارند که با شما باشند. بنابراین قانون جذب عشق می ‌گوید کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحال‌تر و شاداب‌تر می‌کند که می‌تواند دیدن یک فیلم کمدی یا رفتن به پارک و یا رفتن به رستوران باشد. بستگی به شما دارد که چه چیزهای مثبتی وجود دارند که شما را شاد می‌کنند. هر چه شما بیشتر شاد باشید و از زندگی‌تان لذت ببرید می‌توانید سریع‌تر به شخصی که مورد علاقه شما هست دست پیدا کنید.

مشاهده و خرید بسته اموزشی

5- راضی باشید که به بقیه اشخاص اجازه بدهید که بروند

شاید سخت ‌ترین بخش قانون جذب معشوق از راه دور، برای شما که عاشق هستید این قسمت باشد. موقعی که مجذوب یک شخص خاص شده‌اید، می ‌خواهید با فرد مورد علاقه ‌تان باشید ولی به شما گفته شده که باید او را فراموش و ترکش کنید.اگر  شما بپذیرید و اصرار به ماندنش  در رابطه نکنید ، شما مسیری را برای مجذوب کردن فرد مورد علاقه ‌تان باز کرده‌اید. این بدین معنا می‌باشد که مطابق قانون جذب از راه دور شما احتمالا با فاصله گرفتن از فرد مورد علاقه ‌تان زمینه ای را باز کردید تا طرف مقابلتان دلتنگ شما شود و بعد از مدتی برگردد.

6- مثبت اندیش باشید

شما نمی توانید با حال خراب و گریه و زاری ناشی از رفتن عشق‌تان قانون جذب عشق را بکار بگیرید. ما از آموخته های خود در قانون جذب می دانیم که افکار منفی مجددا منفی های بیشتر و حال بدتری را برایمان به وجود می آورد. اگر می خواهید قانون جذب عشق عمل کند، لطفا و لطفا و لطفا افکار و باورهای منفی تان را همین الان رها کنید.پس از آن که توانستید نقطه‌ها را به درستی به هم وصل کنید و تصویری واضح به دست بیاورید، مدتی با خودتان و احساساتتان خلوت کنید و تمام احساسات منفی را به گذشته، به همان جایی که به آن تعلق دارند، برانید. در را به روی خاطرات گذشته ببندید، کلید این در را به دوردست پرتاب کنید و به راه خودتان ادامه بدهید.تا بتوانید اعتماد ب نفس در زندگی مشترک را افزایش دهید

7- به ظاهر خود برسید

یکی دیگر از مواردی که  باعث می‌شود شخصی شما را دوست داشته باشد و جذب شما شود این است که به ظاهر خود برسید. هیچ‌کس از شما انتظار ندارد که کاملاً زیبا به نظر برسید، اما باید بهداشت خوبی داشته باشید، بوی مطبوعی بدهید و همیشه لباس  مرتب بپوشید. بنابراین برای اینکه دختری شما را دوست داشته باشد و جذب شما شود، ظاهر شما اولین چیزی است که به آن توجه می‌شود اگر  ملاقات حضوری با طرف مقابل ندارید با گذاشتن عکس‌های جذاب از خودتان در صفحه‌های مجازی به ایشان نشان دهید که شخصی هستید که به ظاهر خود اهمیت می‌دهید.

8-از او تعریف و تمجید کنید

یکی از راه‌های جذب معشوق این است که به او بگویید باهوش یا جذاب است. به عبارت دیگر از او تعریف کنید. با این حال، نکته‌ی اصلی این است که در هنگام تعریف و تمجید از او صادق باشید. چون اگر بخواهید به دروغ تعریف کنید، متوجه آن خواهد شد. مثلاً  در مورد جذب یک خانم اینکه اگر به او بگویید تو زیباترین زنی هستی که تاحالا دیده‌ام، او می‌داند که شما این کلمه را برای جذب او به کار برده‌اید و شاید به هر دختری دیگری هم این جمله را بگویید. بنابراین تعریف شما از یک زن باید ساده و مبتنی بر واقعیت باشد.

9-در تصمیم گیری های خود با یکدیگر مشورت کنید

اگر قصد دارید در مورد موضوعی تصمیمی بگیرید می‌توانید با معشوقتان مشورت کنید و از او در مورد مسئله اتفاق افتاده نظر بخواهید اگر از او نظر بخواهید به ناخودآگاهش این حس را منتقل می‌کنید که وی چقدر برایتان مهم و با ارزش است و شما به نظرات فرد مقابل خود احترام می‌گذارید و در نتیجه باعث جذب  بیشتر سمت شما خواهد شد.

10-افزایش جذابیت با استفاده از اعتماد به نفس

یکی از وضعیت هایی که در جذب دیگران و جذابیت بین فردی تاثیر زیادی دارد نشان دادن اعتماد به نفس است . اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشید و بتوانید همیشه این حالت استوار و با اعتماد به نفس بودن را در اعمال و رفتار خود نشان دهید. این حالت باعث می شود در نظر فرد مقابل جذاب تر باشید. اگر احساس اعتماد نمی‌کنید، حداقل تظاهر کنید و طوری رفتار کنید که انگار به خودتان و توانایی ‌های تان کاملاً مطمئنید و بنابر آن رفتار کنید. خیلی زود می ‌بینید که احساس اعتماد به ‌نفس می ‌کنید یک اعتماد به ‌نفس واقعی.

یکی از راه های جذب فرد مورد علاقه و جذب از راه دور ، استفاده از راهنمایی و مشاوره یک متخصص  است پس این فرصت بسیار مناسبی است که به کمک تکنیک های علمی و روانشناسی جذب فرد مورد نظر را جذب کنید و به همین منظور ما برای شما دوره‌ای طراحی کردیم به نام دوره جذب عشق در این دوره یاد می‌گیرد که فرد مورد نظر را جذب و عاشق و شیفته خود نگه دارید و رابطتان را به یک رابطه متعهدانه ختم کنید. برای شرکت در این دوره در تلگرام یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.