روشهای جذب زنان

روشهای جذب زنان

ترفند جذب زنان و دختران

 روش و ترفند جذب زنان و دختران چیست؟ چگونه برای دختران و خانم ها جذاب باشیم؟ هیچ مردی وجود ندارد که این سؤال رو از خودش نپرسیده باشد و برای پیدا کردن جوابش با آن مبارزه نکرده باشد.

اولین سوالی که احتمالاً از ذهن شما می‌گذرد این است که چگونه قبل از اینکه دختری شما را دوست داشته باشد، او را جذب خود کنید .  بااین‌حال، با وجود سن، ظاهر، تحصیلات یا ویژگی های متفاوتی که هر زنی دارد، آیا دستورالعمل ثابتی در مورد جذب زنان وجود دارد یا خیر؟

آیا ترفند خاصی برای جذب زنان وجود دارد ؟ شکی نیست که این مورد برای هر زنی متفاوت است.  اگر فکر می‌کنید که با دنبال‌کردن و خواندن این مقاله می‌توانید متوجه این موضوع شوید و بسته به نوع دختری که می‌خواهید جذب کنید، مقاله را مورد استفاده قرار دهید. بی‌شک خواندن این مقاله در مورد جذب اکثر زنانی که با آن‌ها روبرو می‌شوید مؤثر است.

برای جذب زنان و دختران به‌ ظاهر خود برسید

اولین قدم برای اینکه دختری شما را دوست داشته باشد و جذب شما شود این است که به‌ ظاهر خود برسید. هیچ‌کس از شما انتظار ندارد که کاملاً زیبا به نظر برسید، اما باید بهداشت خوبی داشته باشید، بوی مطبوعی بدهید و همیشه لباس مرتب بپوشید؛ بنابراین برای اینکه دختری شما را دوست داشته باشد و جذب شما شود، ظاهر شما اولین چیزی است که به آن توجه می‌شود. در مقاله  آیا ظاهر واقعا در رابطه اهمیت دارد بیشتر توضیح داده ام.


اصیل باشید

در دنیای امروز که ما در آن زندگی می‌کنیم، بسیاری از پسرها وجود دارند که هدفشان تنها معاشقه با دختران است و از این طریق خواسته یا ناخواسته به دختران ضربه می‌زنند؛ بنابراین، اگر قصد گول زدن زن خاصی را دارید، باید از این واقعیت آگاه باشید که هزاران مرد مختلف احتمالاً همین کار را قبل از شما کرده‌اند ولی به نتیجه نرسیده‌اند. پس در نتیجه، اصالت خود را حفظ کرده و معاشقه با زنان را اولویت خود قرار ندهید. برای مطالعه بیشتر در مورد ترفند جذب زنان و دختران مقاله زیر را بخوانید( روش های جذب کردن یک زدن)


 برای جذب زنان آنها را بخندانید

اگر نمی‌توانید دختری را بخندانید، حداقل چشمان او را آغشته به گریه نکنید. این جمله به‌تنهایی ماهیت آنچه زنان از یک مرد می‌خواهد را توضیح می‌دهد. در این شکی نیست که هیچ دختری از پسری که شوخ‌طبع است فرار نمی‌کند. با این کار به او نشان می‌دهید شما مردی مطمئن هستید که هیچ مانعی در برقراری ارتباط ندارید و می‌داند چگونه یک مکالمة مناسب را با او شروع کند. این بدان معنا نیست که مانند یک دلقک رفتار کنید. بلکه، این روش باعث می‌شود شما در معرض دید آن دختر باشید.


کارهای کوچکی برای او انجام دهید

برای اینکه بتوانید دختری را جذب خود کنید، نمی‌توانید او را نادیده بگیرید و این‌گونه فکر کنید که اصلاً برایتان مهم نیست. نادیده‌ گرفتن زنان رفتاری است که در نظر آنان امری بسیار ناپسند است. بااین‌حال و در واقع یکی از بهترین ترفندها برای جذب زنان، توجه کافی به آنها است. این موضوع می‌تواند او را برای مدت طولانی برای شما نگه دارد.

از او تعریف کنید

یکی از راه‌های دوست داشتن یک دختر این است که به او بگویید چقدر زیبا، باهوش یا جذاب است. به‌عبارت‌دیگر از او تعریف کنید. بااین‌حال، نکته اصلی این است که در هنگام تعریف و تمجید از او صادق باشید. چون اگر بخواهید به دروغ تعریف کنید، متوجه آن خواهد شد. مثلاً اینکه اگر به او بگویید تو زیباترین زنی هستی که تا حالا دیده‌ام، او می‌داند که شما این کلمه را برای جذب او به کار برده‌اید و شاید به هر دختری دیگری هم این جمله را بگویید؛ بنابراین تعریف شما از یک زن، ساده و مبتنی بر واقعیت باشد.


روی منافع مشترک یکدیگر تمرکز کنید

از نظر بیشتر روان‌شناسان، تضاد رفتاری در افراد برای طرف مقابل جذاب است. اما برخلاف نظر رایج، ویژگی‌های مشترک هم می‌تواند جذاب باشند. از طرف دیگر، اگر شما و طرف مقابلتان اشتراکات زیادی داشته باشید، احتمالاً رابطه عاشقانه شما موفقیت‌آمیز خواهد بود. اشتباه نکنید، منظور ما از اشتراکات این نیست که بر فرض مثال اگر یک موسیقی مشابه گوش می‌دهید و یا سلیقه‌های مشابهی دارید، پس اشتراکات زیادی دارید. بلکه منظور آن است که مرد و زن بتوانند از فعالیت‌های خود با یکدیگر لذت ببرند.


علائم زبان بدن را برای او ارسال کنید

در برخی موارد، نشان‌دادن احساسات از طریق زبان بدن، بدون اینکه آنها را به‌صورت کلامی بیان کنید، تأثیرگذاری بیشتری بر طرف مقابل خواهد داشت. چشم‌ها پنجره‌های روح هستند. اگر هر وقت به او خیره می‌شوید و با صحبت‌کردن او، ابروهایتان را بالا می‌آورید، بدانید متوجه می‌شود که بدون اینکه مجبور شوید صحبت کنید، او را درک کرده‌اید. دلسرد نشوید، ممکن است هر بار که سعی در برقراری ارتباط عمیق چشمی با او دارید، به او نگاه کنید و او خجالت بکشد. ممکن است او از این ارتباط بی‌کلام لذت ببرد و آمار گونه که گفتیم تنها خجالت بکشد. پس ممکن است او برای ایجاد ارتباط غیرکلامی به زمان بیشتری نیاز داشته باشد تا بتواند در اطراف شما راحت باشد تا به شما نگاه کند.


ابتکار عمل نشان دهید

زنان مردانی را دوست دارند که می‌دانند چه می‌خواهند و از رسیدن به آن نمی‌ترسند. مردانی که هنگام تصمیم‌گیری، درنگ نمی‌کنند. این امر خصوصاً در مورد قرار ملاقات صادق است. اگر می‌خواهید دختری را جذب خود کنید، باید ابتکار عمل نشان دهید.