7 کاری که وقتی شریک زندگیتان برای شما وقت ندارد باید انجام دهید

وقتی شریک زندگیتان برای شما وقت ندارد

وقتی شریک زندگیتان برای شما وقت ندارد

وقتی شریک زندگیتان برای شما وقت ندارد

داشتن یک رابطه خوب و سالم مطمئناً مزایای خود را دارد. اما، وقتی شریک زندگیتان برای شما وقت ندارد چه اتفاقی می افتد؟

پیدا کردن فردی که به شما احساس خوشحالی می‌دهد و دوست دارد با شما وقت بگذراند، احساس شگفت انگیزی است.

مطمئنا  او شما را یا زیاد دوست ندارد یا برعکس دوستتان دارد اما، در پایان روز، او خیلی شلوغ تر از آن است که شما را در برنامه خود جای دهد. و این باعث ناراحتی شما می‌شود و حق دارید زیرا برای چند ماه کوتاه یا چند سال در یک رابطه با هم بوده اید.

آیا همسرتان واقعا به شما اهمیت نمی دهد

1.تمرکز را روی خود معطوف کنید

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که با شریک زندگیتان صحبت کنید و به او فشار بیاورید تا برای شما وقت بگذارد، مطمئنا این شما را به جایی نمی‌رساند.

برعکس در صورت فشار آوردن، او شما را در دسته دوست دختر آزاردهنده قرار می‌دهد و بهانه های بیشتری پیدا می‌کند تا برای شما وقت نگذارد و از شما فاصله بگیرد. بنابراین، پیشنهاد می‌کنم برای کوتاه مدت، او را فراموش کنید

اگر یک چیز در مورد روابط می‌دانیم، آن مورد این است که آنها زمان زیادی را از شما می‌گیرند. اکنون فرصتی است که آن زمان را به عقب برگردانید و بر روی سلامتی خود تمرکز کنید.

دوست پسر شما در حال حاضر چه نیازهایی را برآورده نمی‌کند؟ برو بیرون و وقت خودت را پر کن!

سرگرمی هایی را انتخاب کنید تا شما را مشغول کند، مدیتیشن را انجام دهید و روی خود کار کنید، یا راه دیگری برای مشغول نگه داشتن خود بیابید که در این فرآیند شما را نیز خوشحال کند.

این نه تنها به شما امکان می دهد از دوست دختر نیازمند بودن فاصله بگیرید، بلکه فنجان شما را پر می‌کند و شما را خوشحال می‌کند.

با گذشت زمان، این شادی دوست پسر شما را دوباره به سمت شما جذب می‌کند. او فعالانه شما را جستجو می‌کند و می خواهد برای شما وقت بگذارد زیرا از طبیعت تغییر یافته شما تغذیه می‌کند و فاصله گرفتن شما برای اون نوعی جذابیت است

این یک برد است ، برد برای هر دوی شماست.  برای اطلاعات بیشتر مقاله راه‌های عاشق کردن فرد مورد علاقه‌تان را مطالعه کنید.

2.غریزه قهرمانی او را تحریک کنید

اگر می خواهید طرف مقابلتان  بیشتر به شما و رابطه  با شما متعهد باشد، یک کار ساده وجود دارد که می توانید فوراً انجام دهید.

شما می‌توانید غریزه قهرمان او را تحریک کنید.

اگر قبلاً در مورد غریزه قهرمان نشنیده اید، این یک مفهوم جدید در روانشناسی روابط است که در حال حاضر سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند.

چیزی که خلاصه می‌شود این است که مردان انگیزه بیولوژیکی برای تامین و مراقبت از زنانی دارند که به آنها اهمیت می‌دهند. آنها می‌خواهند برای آنها پیش قدم شوند و از تلاش‌هایشان قدردانی شوند. به عبارت دیگر، مردان می خواهند قهرمان روزمره شما باشند.

من شخصاً معتقدم که غریزه قهرمان حقیقت زیادی دارد.

با برانگیختن غریزه قهرمانی او، می‌توانید مطمئن شوید که میل او به تأمین و مراقبت مستقیماً متوجه شماست. شما آنچه را که از یک رابطه نیاز دارد به او می دهید.

شما از غرایز محافظتی او و نجیب‌ترین جنبه مردانگی او استفاده خواهید کرد. مهمتر از همه، شما عمیق‌ترین احساسات جذاب او را آزاد خواهید کرد. پس بهتر است تا می‌توانید از آنها به خاطر کارهایی که انجام می‌دهند قدردانی کنید و به آنها حس قدرت بدهید.

3.علایق مشترک پیدا کنید

اکنون فرصتی برای یافتن کاری است که هر دو با هم می‌توانید انجام دهید. در حالی که هر دوی شما ممکن است علایق بسیار متفاوتی داشته باشید، یک حد وسط وجود دارد که هر دو بتوانید در مورد آن توافق کنید.

در اینجا چند پیشنهاد برای کمک به شما وجود دارد:

کنسرت رفتن

بولینگ

پیدا کردن یک برنامه تلویزیونی که هر دوی شما از آن لذت می برید

اشتراک ذائقه مشابه در غذا

رفتن به فیلمی که هر دو دوست دارید ببینید

چند پیشنهاد به او بدهید و ببینید چه می گوید.

آیا او پذیرا است؟ آیا او از انجام آن راضی است؟ اگر او حاضر نیست شما را  ملاقات کند، پس این یک پرچم قرمز بزرگ است.

در مورد روابط همه چیز سازش است. اگر او مایل به سازش با شما نیست، ممکن است زمان آن رسیده که رابطه را زیر سوال ببرید.

مشاهده و خرید بسته آموزشی

4.بخواهید به او بپیوندید

اگر در تلاش برای یافتن یک فعالیت میانه‌ای هستید که هر دو از آن لذت می برید، پس چرا از او نمی خواهید در کاری که دوست دارد به او بپیوندید؟

به او نشان می دهد که به زندگی او اهمیت می‌دهید و علاقه ای مشترک به او دارید. حتی اگر چیزی باشد که شخصاً به آن علاقه ندارید

همچنین می‌تواند او را تشویق کنید تا علاقه خود را در زندگی شما به اشتراک بگذارد و در فعالیت هایی که از آن لذت می برید نیز شرکت کند.

طبیعی است که پسرها عاشق معاشرت با همسرشان باشند. خواه تماشای تلویزیون، بازی‌های ویدیویی یا ورزش کردن باشد، این زمان ضروری است که مرد برای استراحت استفاده می‌کند.

برای او کاملاً قابل قبول است که بخواهد با پسرها وقت تنهایی داشته باشد. اما، اگر تمام وقت او را می‌گیرد، پس منصفانه است که از او بپرسید که آیا می توانید هر از چند گاهی همراه با هم  باشید.

اگر نه گفت، ناراحت نشوید، ممکن است حاضر نباشد آن قسمت از زندگی خود را با شما در میان بگذارد.

اگر او می داند که شما مایل به انجام چنین تلاش هایی هستید، احتمالاً او نیز به همان تلاش ها برای شما دست خواهد زد.

اگر نه، آن را یک پرچم قرمز دیگر در نظر بگیرید. او دوست دارد شما را به عنوان دوست دختر خود داشته باشد، اما حاضر نیست هیچ تلاشی برای شما انجام دهد.

آیا این رابطه ای است که می خواهید در آن باشید؟

شریک زندگیتان

                          شریک زندگیتان

5.چت های تصویری را در نظر بگیرید

اگر فاصله یکی از مشکلات اصلی است که شما و دوست پسرتان را از هم دور نگه می‌دارد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که راه‌های دیگری را برای گذراندن وقت با هم در نظر بگیرید.

اگر رسیدن به محل او آسان نیست یا برعکس، پس طبیعی است که سازماندهی زمان برای هر دوی شما کمی سخت تر باشد.

خوشبختانه، فناوری در سال‌های اخیر راه طولانی را طی کرده و این امر را حتی آسان‌تر کرده است. شما گزینه های زیادی از تماس های ویدیویی WhatsApp گرفته تا Skype  را دارید.

این باعث صرفه جویی در زمان سفر برای هر دوی شما می شود، بنابراین می توانید به سادگی تماس بگیرید و زمان با کیفیتی را با هم بگذرانید.

البته، نباید جایگزین مراجعه حضوری شما شود.  اما مهم نیست که دوست پسر خود را کمتر می‌بینید،  مهم این است که زمان زیادی را با هم می‌گذرانید.

6.از او بخواهید که برنامه ریزی کند

به جای اینکه دائماً ناله کنید و سعی کنید دوست پسرتان را مجبور کنید تا برخی از برنامه ها را با شما تنظیم کند و در پایان او برنامه را کنسل کند ، توپ را در زمین او قرار دهید.

از او بخواهید که مسئول انجام برنامه های بعدی باشد.

ممکن است در ابتدا سخت باشد، به خصوص زمانی که شروع به برنامه ریزی نمی‌کند. اما در دراز مدت برای رابطه شما خوب خواهد بود.

این یک آزمون عالی است برای اینکه ببینید او واقعا چقدر برای رابطه ارزش قائل است و آیا ارزش دنبال کردن آن را دارد یا خیر.

پس از مدتی، ممکن است متوجه شود که چقدر مسئولیت در برقراری ارتباط بین شما دو نفر بر عهده دارد.

مهم این است که اگر  زمانی او پیشنهاد داد ، شما به او پاسخ دهید. شما نمی خواهید که او فکر کند که از او یا هر چیز دیگری ناراحت هستید. به او بفهمانید که وقتی او آماده است آنجا هستید، اما اکنون این به او بستگی دارد.

اگر او شروع به برنامه ریزی چیزی کرد، به راحتی موافقت کنید و به او در این روند کمک کنید.

7.برای توجه شریک زندگیتان به شما، او را غافلگیر کنید

یکی از دلایلی که ممکن است دوست پسر شما برای شما وقت نداشته باشد این است که رابطه شما ممکن است کمی کهنه شده باشد. این را به دل نگیرید این می تواند برای بهترین روابط اتفاق بیفتد.

بعد از اینکه دوره اولیه ماه عسل را پشت سر گذاشتید، هیجان انگیز و جالب نگه داشتن چیزها سخت تر می شود، یعنی زمانی که بسیاری از زوج ها از هم دور می شوند و زمان کمتری را با هم میگذرانند. وقت آن است که دوباره چیزهایی را چاشنی رابطه کنید.

یک قرار حماسی دو نفره ترتیب دهید. از او بخواهید در آینده ای نه چندان دور یک روز را آزاد نگه دارد و برای چیزی برنامه ریزی کنید که می دانید دوستش خواهد داشت.

همین عمل ساده می تواند برای بازگرداندن آن جرقه به رابطه شما کافی باشد و هر دوی شما را دوباره در مسیر درست قرار دهد.

اما به یاد داشته باشید، همه چیز بر دوش شما نیست.

وقت بگذارید و به دوست پسرتان بگویید که چه احساسی دارید، و این ممکن است او را وادار کند که قرار بعدی سرگرم کننده را برای هر دوی شما ترتیب دهد.

8.چرا دوست پسرم برای من وقت ندارد؟

در حالی که همه این پیشنهادات می تواند به بازگشت رابطه شما به مسیر صحیح کمک کند و آیا هر دوی شما زمان بیشتری را با هم سپری می‌کنید، ارزش این را دارد که بپرسید اگر هیچ کدام از آنها کارساز نباشد چه اتفاقی می افتد؟

چه اتفاقی می‌افتد وقتی تمام 7 نکته بالا را تمام کرده باشید و او هنوز برای شما وقت ندارد؟ کار بعدی کجاست؟

در اینجا  سوالاتی وجود دارد که باید از خود بپرسید:

اگر او برای شما وقت نمی گذارد، باید از خود بپرسید که او چه می خواهد؟

آیا او آنچه را که نیاز دارد از رابطه شما دریافت می‌کند؟ آیا زندگی او در رابطه با شما بهتر است؟

کلید درک آنچه مردان از یک رابطه می خواهند، غریزه قهرمان است.

من این مفهوم را در بالا ذکر کردم.

میدونم یه جورایی احمقانه به نظر میاد در عصر حاضر، زنان در زندگی خود نیازی به “قهرمان” ندارند.

اما حقیقت طعنه آمیز اینجاست.

مردان هنوز باید احساس کنند که قهرمان هستند. زیرا در DNA آنها تعبیه شده است که به دنبال رابطه ای با زنی باشند که به آنها احساس یک زن را بدهد.

 از رابطه با شریک زندگیتان چه می خواهید؟

وقت آن است که دقیقاً آنچه را که از این رابطه می خواهید در نظر بگیرید.

دوست پسر شما مشخص کرده است که چقدر حاضر است برای شما وقت بگذارد. با دانستن این موضوع، آیا در رابطه راضی هستید؟ آیا این برای شما کافی است؟ آیا همچنان می‌خواهید به رابطه ادامه دهید

با دانستن مرزها و محدودیت‌ها در مورد او، اکنون می‌توانید خودتان انتخاب کنید.

در پایان روز، برای اینکه رابطه به نتیجه برسد، هر دوی شما باید خوشحال باشید. با مذاکره در مورد مدت زمانی که با هم می گذرانید، می توانید جنبه های دیگر رابطه را به نفع خود تغییر دهید.

به عنوان مثال، ممکن است موافقت کنید که زمان کمتری را با هم بگذرانید، اما بعد از آن بخواهید که وقتی با هم هستید، بخواهید در قرارهای مناسب به بیرون بروید، مانند یک رستوران.

در مورد روابط واقعاً همه چیز سازش است. کار کردن به آنچه که او می‌خواهد، آنچه شما می‌خواهید، و سپس یافتن حد وسطی که برای هر دو مفید باشد.

این شما هستید که تصمیم می گیرید چقدر حاضرید برای این مرد مصالحه کنید.

 آیا می خواهید دوست پسرتان تغییر کند؟

اگر پاسخ این سوال مثبت است، اکنون وقت آن است که از رابطه فرار کنید.  سالم نیست که در این رابطه بمانید در حالی که امیدوار باشید طرف مقابل شما تغییر کند.

شانس وجود دارد ، اما او این کار را نخواهد کرد. او نباید مجبور باشد.

اگر از وضعیت اوضاع ناراضی هستید، وقت آن است که به راه خود ادامه دهید و مردی را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند ، به جای اینکه منتظر کسی باشید که به وضوح این کار را نمی‌کند.

به جای اینکه بنشینید و امیدوار باشید که او ممکن است راهش را تغییر دهد و زمان بیشتری برای شما بگذارد، باید از خود بپرسید که آیا از وضعیت فعلی او راضی هستید یا خیر.

اگر پاسخ مثبت است، پس عالی است، می توانید آن را عملی کنید.

اگر پاسخ منفی است، ضرر های خود را کاهش دهید و همین الان رابطه را تمام کنید.

 چرا مرد شما کنار می‌کشد؟

اگر احساس می‌کنید همه چیز را امتحان کرده‌اید و مردتان هنوز در حال عقب‌نشینی است، احتمالاً به این دلیل است که ترس از تعهد در ناخودآگاه او ریشه‌دار است، حتی او از آن‌ها آگاه نیست.

و متأسفانه، تا زمانی که نتوانید در ذهن او وارد شوید و بفهمید که چگونه روان مرد  کار می‌کند، هر کاری انجام دهید باعث نمی شود او شما را به عنوان “یک نفر” ببیند.

اینجاست که ما وارد می شویم.

تنها با چند سوال، دقیقاً می‌دانید چرا او را کنار می‌کشد و مهم‌تر از همه، چه کاری می‌توانید انجام دهید تا برای همیشه او را از دست ندهید.

چگونه رابطه خود را برگردانیم

حقیقت تلخ این است که برخی از روابط فقط قرار نیست باشند. هر چقدر هم که سخت باشد، گاهی اوقات بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که دور شوید…

اگر او را دوست دارید و می خواهید آخرین  فرصت را بار به رابطه خود بدهید، همه چیز به تحریک غریزه قهرمانی او ختم می شود.

من این مفهوم را در بالا، دو بار ذکر کردم، و ارزش دوباره برجسته کردن را دارد.

در حالی که غریزه قهرمان یک مفهوم نسبتاً جدید است، اما در مورد روابط بسیار موثر است. وقتی می گویم این یک تغییر دهنده بازی است، اغراق نمی کنم.

مردان توسط یک میل بیولوژیکی به مفید بودن و مورد نیاز بودن در یک رابطه هدایت می شوند. بسیاری از مردان حتی خودشان متوجه این موضوع نیستند.

اگر طرف مقابلتان برای شما وقت ندارد، به این دلیل است که شما به سادگی این غریزه را در او ایجاد نکرده اید تا اوضاع را تغییر دهد.

قرار دادن خود در اولویت

هدف شماره یک شما در حال حاضر چیست؟
بنابراین…به آن هدف مهمی که در ابتدای این پیام درباره آن پرسیدم، فکر کنید.

چقدر او را می خواهید؟

آیا حاضرید برای رسیدن به آن تلاش کنید؟

اگر چنین است، دوره های آموزشی ما را در اینجا بررسی کنید.

اگر شرکت می کنید، دوست دارم بشنوم که سفر زندگی شما چگونه پیش می رود! در پایان ما را در اینستاگرام دنبال کنید.