جذب شریک عاطفی مناسب

 جذب شریک عاطفی مناسب

 جذب شریک عاطفی مناسب

شاه کلید جذب شریک عاطفی مورد نظر شما این است که ابتدا خودتان به همان کسی تبدیل شوید که واقعا می‌خواهید! بله! درست است! ابتدا شما باید به بهترینه خودتان تبدیل شوید!!

در ذهن همگی ما، دورنمایی از یک رابطه‌ی عاطفی ایده آل، چگونگی رفتارمان با دیگران و چگونگی رفتار دیگران با ما نقش بسته است. تصور شما از رابطه‌ی عاطفی، ممکن است از روابط عاطفی اطرافیانتان شکل گرفته باشد.

من به عنوان یک روانشناس به شما قول می‌دهم که رابطه‌ی عاطفی که همیشه آرزوی آن را داشته اید را تجره خواهید کرد اگر و تنها اگر! از همین امروز بر روی روابطتان کار کنید!

آنچه می‌ خواهید را بنویسید! لیستی تهیه کنید و در آن حداقل 25 مورد از ویژگی هایی که میخواهید شریک عاطفیتان داشته باشد را بنویسید.

زیرا هر آنچه نوشته شود، به واقعیت مبدل خواهد شد! در حالی که برخی از موارد لیست شما قابل مذاکره هستند، اما شما باید در این لیست مواردی را نیز ذکر کنید که معیاری مهم برای شما محسوب میشوند، نمیتوانید آن هارا در زندگیتان نادیده بگیرید و نادیده گرفته شدن آن‌ها در آینده برایتان مشکل ساز خواهد شد.

 جذب شریک عاطفی مناسب

برای مثال اگر شما قصد دارید که حتما پس از مدتی صاحب فرزند شوید، نمیتوانید همسری برگزینید که قصد دارد تا آخر عمر فرزندی نداشته باشد!

پس از آنکه لیست خود را تهیه کردید، نسخه ای از آنرا بر روی آیینه‌ی اتاقتان بچسبانید تا هر روز آن را ببینید! نسخه ای را در گنجینه‌ی وسایل ارزشمند خود قرار دهید و تصور کنید نسخه ای راهم برای «بر آورده کننده‌ی آرزوهایتان» فرستاده اید!!
هر روز به خود تاکید کنید که «بزودی شریک عاطفی خودم را پیدا میکنم». لیست خود را به عنوان یک راهنما استفاده کنید و یک تصور عینی از شریک عاطفی خود بسازید.

تصوری که همه چیز را از چهره‌ی او، چگونگی قرار ملاقاتتان،لباس هایی که هردو تان در روز ملاقات به تن خواهید کرد،

صحبت هایی که در آن روز خواهید داشت، جایی که در آنجا یکدیگر را ملاقات خواهید کرد،حتی تاریخ آن روز و اینکه زندگی مشترکتان با یکدیگر چگونه خواهد بود را، در برگیرد.

جادوی ساختن تصور عینی از شریک عاطفی ایده آل تان فقط با نوشتن به وقوع نخواهد پیوست بلکه روزانه باید 15 دقیقه آن را به روشنی تجسم کنید و حضورش در زندگیتان را به وضوح بینید.

مشاهده و خرید بسته اموزشی

جاذبه و مغناطیس خود را در جذب شریک عاطفی تان افزایش دهید. برای مثال اگر همسری خوش اندام می‌خواهید، خودتان نیز خوش اندام باشید! اگر می‌خواهید فردی که از لحاظ مالی با جربزه و زرنگ است داشته باشید

خود نیز این چنین شوید! انتظار نداشته باشد که شخصی همه چیز تمام را جذب کنید وقتی خودتان در ویژگی هایی که میخواهید، میلنگید شما نیز باید در مقابل خواسته هایتان، حرفی برای گفتن داشته باشید.

به این سوال پاسخ دهید که چرا فردی با این ویژگی های عالی، باید جذب من شود؟؟!!

همانطور که گفتیم باید به بهترین نسخه از خودتان تبدیل شوید.

استعداد های خود را کشف کنید.

رشد کنید.

تغییر کنید و بالغ شوید.

صبر نکنید که زندگیتان تغییر کند

خودتان تغییرش دهید.

همه چیز به خودتان وابسته است.

افراد کمی هستند که می‌توانند اندکی به شما کمک کنند.

شاد باشید!

خیلی از مردم فکر میکنند پس از آنکه شریک زندگی خود را یافتند، می توانند شاد باشند اما حقیقت آنست که هیچ کس مسئول شادی شما نیست، جز خودتان! باید قبل از یافتن او نیز شاد باشید

اگر در شاد بودن به دیگران متکی باشید، هیچ گاه حقیقتاً خوشحال نخواهید بود! شاد بودن جذاب است! بیش از 75% مردان، در لیست خود قید کردند که همسری شاد و سرزنده میخواهند.

شکرگزار باشید.

یکی از راه های شاد بودن و در امتداد آن؛ جذاب بودن، این است که بخاطر داشته های خود سپاسگزار باشید. در هر موقعیت از زندگی، موهبت های خود را پیدا کنید.

حتی از روابط قبلی خود قدردان باشید چرا که آن‌ها میتوانند در پیدا کردن فرد مناسب برای زندگی مشترک آینده تان، بسیار سودمند باشند.

از اینکه هر روز صبح برمیخیزید نیز شکرگزار باشید چرا که ممکن است آن روز، روز شما باشد! وقتی بخاطر داشته های خود سپاسگزار باشید، برکات بیشتری را به زندگی خود دعوت خواهید کرد.

حتی بخاطر شرایطی که هنوز اتفاق نیفتاده اند اما شما مایل هستید که رخ دهند نیز،

سپاسگزاری کنید

جسم خود را دوست داشته باشید.

باید یاد بگیرید به بدنتان عشق بورزید.

به سلامت جسمتان اهمیت دهید.

در باشگاهی ثبت نام کنید.

از شامپو ها و صابون های باکیفیت استفاده کنید.

لباس های زیبا و آراسته به تن کنید.

برای خود محیطی آرام تهیه کنید تا بتوانید در آن استراحت کنید.

مطمئن باشید اگر ظاهرتان مناسب و آراسته باشد، احساس خوبی به خود پیدا خواهید کرد.

همچنین اعتماد به نفس و عزت نفس شما نیز افزایش خواهد یافت.

آنگاه خواهید دید که قدرت شما نیز برای جذب فرد مناسب به طور چشم گیری افزایش خواهد یافت.

25 کاری که تاکنون انجام نداده اید را  برای جذب شریک عاطفی خود انجام دهید! این کارها میتوانند

رفتن به جاهایی باشند که تاکنون نرفته اید.

به رستورانی جدید بروید.

تئاتری جدید.

کارهایی را انجام دهید که تاکنون انجام شان نداده اید.

ورزشی جدید.

کارکردن بر روی موضوعی جدید برای کنفرانس ها و یا هر کار دیگری که به ذهنتان می‌رسد.

انجام فعالیت های جدید و رفتن به مکان هایی که تاکنون نرفته اید و بطور کلی خارج شدن از وضعیت سکون و منطقه‌ی امن تان، میتوانند شانس برخورد شما با افراد را بیشتر کنند.

اگر مدام در یک وضعیت و در یکسری مکان خاص بمانید، تغییر چندانی در شانس ارتباط های جدید نخواهید داشت.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.