جذب همسر

 جذب همسر

 جذب همسر

 جذب همسر

بیشتر زوجین جوان با عشق و علاقه خاصی با یکدیگر ازدواج می کنند و در اوایل ازدواج حس هیجان انگیز عشق را تجربه می کنند اما این احساس تا ابد ماندگار نیست و به مرور زمان کمرنگ می شود .

در چنین مواقعی همسران به این فکر می افتند که با روش های مادی و خرید هدیه های گران قیمت علاقه خود را به طرف مقابلشان نشان دهند و با او یک ارتباط صمیمانه برقرار کنند غافل از اینکه راههای جذب همسر ریشه در رفتارهای فردی داردو بدون صرف هیچ هزینه ای امکان پذیر است

1-هرچند کم و کوچک اجازه بدین حس کنه قابل احترام شمرده میشه.

ایا اصلا به همسرتون احترام میگذارین؟ شاید شما بگین به ههمون اندازه که احترام میبینیم یا مثلا من چاپلوس نیستم و مثل زنهای قدیمی رفتار نمیکنم.

چرا با کمال تواضع به همسرتون احترام نمیگذارید.شما باید قاطعانه به اون چیزی که همسرتون واقعا هست احترام بزارین حتی اگه از نگاه فامیل و اشنایان اون مورد توجه و مطرح نباشه.

مثلا وقتی به خونه میان و شما درحال مکالمه تلفنی هستین چه خوبه که مکالمه رو قطع کنین و با لبخند به همسرتون خوشامد بگین تا همسرتون احساس کنه شما براش اهمیت قائلین به جای اینکه با بی مبالاتی اونوتحریک به خشم و عصبانیت کنین.

و بسیاری کارهای کوپیک مثل این. باهمین کارهای به نظرساده همسرشما حس میکنه که با بهترن زن دنیا ازدواج کرده .

2-ازطریق ذائقه اش بهش عشق بورزین

برای جذب همسر وقتی غذایی رومیپزید که مورد علاقه همسرتونه اون شما رو می پرسته. وقتی باتوجه خاصی نیاز همسرتونو رفع میکنین همسرتون احساس گرمی ومحبت روتجربه میکنه.

از اینکه میبینه شما برای پختن غذای مورد علاقه اش وقت صرف میکنید فکر میکنه همسرش یه انسان فوق العادست زیرا همسرشما به عنوان یک مرد وابسته به براوردن نیازهای غذاییش هست.

3-قدردان همسرتون باشید

همسرتون عاشق این که شما قبل ازدیگران ازش تشکرکنید. حتما همسرشما مثل هرکس دیگه ای خصوصیات خوبی داره . جلوی دیگران از همسرتون تعریف کنید تاهمسرتون ازاینکه ویژگیهای خوبش روگرامی میدارید به وجد بیاد.

4-برای جذب همسر جذاب به نظر برسید

بیشترشما قبل ازازدواج سرو وضع خوبی دارین در صورتی که بعد ازازدواج این حالت رو ندارید. از همسرتون انتظاردارین که گاهی خستگی شما رو درک کنه به خودتون اجازه میدین بعضی اوقا ت شلخته و نامرتب به نظربیاین.

ایا میدونیدکه مردها موجودات ظاهربینی هستند. اونها دوست دارند قبل ازخودشون شما روآراسته ببینند و عشق شما رو به این موضوع ربط میدن که چقدربه سرو وضع خودتون اهمیت میدین.

5-مردها مشتاق توجه جنسی شما هستند

برای جذب همسر وقتی به نیازهای جنسی همسرتون توجه میکنید همسرتون احساس مردانگی میکنه.به نظربسیاری ازشما سکس موضوع مهمی نیست وذهن شما بیشترمشتاق اینه که روابط صمیمی و عاشقانه باهمسرتون داشته باشین.

اما برای مردها موضوع فرق داره. برای اونا سکس مثل غذاست بدون اون نمیتونند زنده باشن.

برای جذب همسر بیشتر شما از سکس به عنوان ابزاری استفاده میکنید که همسرتونو تسلیم نیازهاتون کنید. اونها ازاین موضوع متنفرند.

روابط عاشقانه برای  جذب همسر به معنی این نیست که شما 24 ساعته عشقتونو به رخ بکشید بلکه براساس ارتباط صمیمی باهمسرتونه.

به اینستاگرام بیایید