۴ روش عاشق کردن دیگران

۴ روش عاشق کردن دیگران

 عاشق کردن قطعی دیگران

۴ روش عاشق کردن قطعی دیگران را در این مقاله بررسی می‌کنیم.

چطور کسی را که دوستش داریم عاشق خود کنیم؟

برخی افراد ممکن است با خواندن این مقاله پیشنهادات من را غیر اخلاقی و غیر منصفانه تلقی کنند. بـه بـازی گرفتن احساسات دیگران کار ناپسندی بـه خـصوص کسانی که بسیار دوستتان دارند.

خیلی خوب میشد هر کسـی را کـه خـواهان او بـودیـد سـهـل و آسـان بـه دست می‌آورید بدون آنکه نیاز به نقش بازی کردن داشته باشید. اما متاسفانه دنیای واقعی همیشه اینگونه عمل نمی‌کند بعضی وقتها شما به امید بدست آوردن فرد خاصی ماه‌ها خود را به آب و آتش میزنید به عشق او  زندگی می‌کنید و حسرت داشتنش را می کشید و عاقبت بدون ثمر و نتیجه ناکام می‌مانید.

آنجاست کـه راهکارهای ذیل ناگهان همچون موهبتی آسمانی جلوه گر خـواهند شد و 4 روش عاشق کردن قطعی دیگران را به شما آموزش میدهیم.

البته توصیه های من سحر و جادو نبوده و آن گونه نیز نمی باشد که شخصی را بر خلاف خواست و میل باطنی و با بکارگیری این تکنیک ها وادار بـه آن کند که دلباخته و عاشق شما گردد و شما شاهد موفقیت در رابطه خود باشید. کاری که این تکنیک‌ها انجام می دهند شانس و اقبال را به مقدار زیادی به سود شما افزایش می‌دهند. آیا این کار شرورانه و نادرست است؟ من اینطور فکر نمیکنم

١-زیاد معاشرت کنید سپس غیر قابل دسترس گردید

هـر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت. این را دیوید لیدمن متخصص رفتار انسانها بیان می‌کند. در واقع حق با اوسـت.

چندین مطالعه دیگر نشان داده کـه در معرض قرار گرفتن مکرر با هر محرک خاص ما را نسبت به آن محرک علاقه مندتر می‌گرداند. تنها زمانی این نظریه صدق نمیکند کـه واکنش اولیه ما به آن محرک منفی باشد.

بنابراین برای عاشق کردن قطعی دیگران در ابتدای آشنایی به جای آنکه کناره گیـر، گریزان و غیر قابل دسترس باشید، پرهیز کنید. در عوض به دنبـال بهانه های فراوان برای آنکه وقت خود را با وی بگذرانید باشید. اکنون حواستان را کاملا جمع کنید چون این مرحله زیرکانه بوده و احتیاج به مهارت دارد.

درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته اید به تدریج معاشرت خود را کاهش داده و کمتر در دسترس قرار گیرید و این کـار را تـا زمانی کـه وی دیگر شما را ملاقات نکرده و نبینـد ادامه دهید.

شـما هم اکنون “قانون کمیابی” را بطور مؤثر بکار گماردید.

مشاهده و خرید بسته آموزشی

قانون کمیاب بودن

همه ما واقف هستیم که مردم خـواهـان چیزهایی هستند که نمی‌توانند داشته باشند. همیشه در دسترس بودن شـما سبب کاهش ارزش و شان شما می‌گردد

برای مثال هـرگـاه پـایتان را از در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بر روی زمین روبرو گردید، کم کم برایتان عادی شده و دیگر آنها را بچشم سنگهای گرانبها و ارزشمند نخواهید نگریست. این قانون کمیابی است که سبب می‌شـود بـیشتر طالب آنها گردید. با آنان باشید و سپس کمیاب گردید و مشاهده خواهید کرد محبوب تر می‌شوید. ما مرتبا در مورد مسائلی چون شور و اشتیاق، جاذبه جنسی و عشق صحبت به میان می آوریم اما به “شباهت ها” اشاره ای نمی‌کنیم .

باید آگاه باشیم افراد با خصوصیات متضاد در بلند مدت جذب یکدیگر نمی شوند. ما همواره در جستجوی شباهتها میان خود و شریک زندگی مان می بـاشیم.

اغلب ما با گشتن و معاشرت با دوستانی که مورد علاقه امان نمی باشند ترس داریم پس چرا با معشوق خود چنین کنیم؟

علاقمند بودن و دوست داشتن کسی بسیار مهم تر از آن است که ما عاشق آن فرد باشیم. تنـها شباهت های اخلاقی و شخصیتی ما نیست که حائز اهمیت میباشد.

هرگاه شما با فردی کـه از لـحاظ ظاهـر شبیه شما باشد آشنا گردید، احتمال آنکه وی شیفته و دلباخته شما گردد ۴ برابر بیشتر می‌باشد.

٢-بگذارید او ابتدا برایتان کارهای دلپسند انجام دهد

هرگاه شما کار پسندیده ای برای شخصی انجام دهید، از دو جهت احساس خوبی خواهید داشت: یک احـساس خـوشـنودی از خـودتان و دو صمیمیت با فردی که شما اندکی با عملتان لوسش کرده اید.

ما معمولا به منظور توجیه زحمات و یا هزینه هایی که صرف فرد مورد نظر کرده ایم در شایستگی و استحقاق وی مبالغه و خیال پردازی میکنیم. سـرانجام آنکه ما آن فرد را بیشتر دوست خواهیم داشت.

هرگاه شخصی برای ما کار پسندیده ای انجام میدهد، خوشنود میگردیم. اما در کنار آن احساسات ناخوشایند دیگری نیز تظاهر خواهند کرد.

گاه غرق در هیجانات میشویم. در تـنگنا قرار می گیریم که مانند همان فرد بامعرفت که آن لطف را در حق شما کرده عمل نماییم یعنی آنکه لطفش را جبران کنیم.

و حتی زمانیکه آن عمـل نـیک از سوی شخصی صورت می‌گیرد که شما علاقه وافری به وی داشته اما نسبت به احساسش نسبت به خودتان مردد هستید، مسئله بسیار بغرنج تر میگردد.

متوجه منظورم می شـوید؟ هنگامی که ما شیفته و شیدای شخصی می شویم، ناگزیریم برای او کارهای لطف آمیزی انجام دهیم.اما بهتر آنست اجازه دهید او شما را لوس کند.

٣- به او نگاه کنید

زیـک روبیـن روانـشـنـاس دانشگاه هاروارد مطالعه ای را صورت داد تا دریابد آیا قادر است عشق را بطور علمی توسط ضبط مدت زمانی که دو عاشق به یکدیگر چشم دوختـه انـد، مورد اندازه گیری قرار دهد.

وی دریافت که دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر می باشند ۷۵ درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به همدیگر نگاه می‌کنند و هـنـگـامی که فرد ناخوانده ای به میان صحبتشان وارد میگردد آهسته‌تر روی از یکدیگر برمی‌گردانند. در گفتگوهای معمولی افراد ۳۰ تا ۶۰ درصد از وقت را به نگاه کردن به یکدیگر اختصاص می‌دهند.

این موضوع اطلاعات سودمند زیادی را نیز بـرای آنـکه بـخواهید شخصی دلباخته شما گردد در اختیارتان قرار می‌دهد به این صورت که هرگاه به شخصی که دوستش می دارید در حین گفتگو ۷۵ درصد از زمان به وی نگاه کنید. با این کار مغز آن فرد را فریب میـ‌دهید.

هنگامی که ما عاشق میشویم PEA همان عاملی است که سبب تعریق کف دستان، احساس دل آشوبی، و افزایش ضربان قلب میشود. هر چه شخصی که شما خواهانش میباشد PEA بیشتری درون جریان خونش جاری گردد احتمال آنکه او دلباخته شما گردد افـزایـش می یاید. زمانی که شما نمی‌توانید صادقانه فرد بی رغبتی را وابسته خود کنید، به کارگیری این تکنیک تولید PEA را کاملا میسر خواهد نمود. امتحان کنید.

مطمئن هستم از نتیجه کار خود شگفت زده خواهید شد. زمـانـی کـه بـا شخصی هستید به وی حس عاشق بودن را القا کنید و اینکه او سـرانـجـام بـاورش شـود که عاشق شما است، زیاد به طول نخواهد انجامید.

۴-روی برنگردانید

دیـگر یافته‌های تعیین کننده در تحقیقات روبین این است که  اگر فردی بـه زن و شوهری که در حـال گفتگو هستند، ملحق گردد، مدت زمان زیادی طول می‌کشد تـا نگاه آن زوج از یکدیگر منحرف شده و به نفر سوم برگردانده شود.

باز هرگاه این عمل را با شخصی که هنوز دلباخته شما نگشته بکار بندید، به او طوری القا می‌کنید کـه گویی دلباخته شماست و باعث سرازیر گشتن مقدار بیشتری PEA داخـل جریان خونش می‌شوید.

شاید این تکنیک زیاد سودمند به نظر نرسد ولی باور کنید هرگاه بطور صحیح صورت گیرد از تعجب نفس شما را بند خواهد آورد. اگر آنقدر کمرو و خجالتی می باشید که قادر نیستید مستقیما به چشم ها خیره شـویـد از تکنیک آب نـبـات صـرف نظر کرده و روش زیر استفاده نمایید:

به فردی که وارد گفتگوی شما شده روی برگردانده اما به محض آنکه سخنان آن فرد پایان یافت، بـه سرعت چشمانتان را به سمت شخص مورد علاقه خود بازگردانید. این یک حرکت بررسی کننده است. شما  می خواهید واکنش وی را از آنچه گوینده بیان داشته مورد بررسی قرار داده و بـه وی تفهیم کنید که بیش از آن فرد به او علاقه مند هستید.

روش عاشق کردن قطعی دیگران معطوف  به روش هایی که بالا ذکر کرده ایم نمی شود روش های زیادی وجود دارد که می توانید با دنبال کردن سایت ما به آنها دسترسی پیدا کنید.

ما را در  اینستاگرام دنبال کنید.