مفاهیم مهم زندگی

مفاهیم مهم زندگی

مفاهیم مهم زندگی

مفاهیم مهم زندگی

          مفاهیم مهم زندگی

هدفت را مشخص کن!سرگشتگی، ناامیدی، گم کردن هدف و هزار و یک مشکل دیگر همه احساساتی هستند که روزانه به سراغ شما می‌آیند.

نگران نباشید چرا که همه‌ی ما شبیه هم هستیم. با ما همراه باشید تا با زاویه‌ای متفاوت‌تر به زندگی خود نگاه کنیم. راه‌حل خیلی ساده به نظر می‌رسد؛ از حباب خود خارج شوید.

در زمان حال زندگی کنید،قدرت در زمان حال است.

پیش بینی همیشه بدتر از رویداد واقعی است. فکرکردن نیز این کار را می کند. چیزی که ما از آن می ترسیم به ندرت به حقیقت می پیوندد یا ندرتا به همان بدی است که پیش بینی کردیم. یاد بگیرید که کمتر بترسید و بیشتر کار کنید.

اجتناب :

اجتناب ، ترس بیشتری ایجاد می کند،خیلی از چیزها اتفاق نمی افتد و ترس به چالش کشیده نشده ،باقی می ماند، زندگی کنید به جای جلوگیری از اتفاقات.

اضطراب:

ما خطر را بیش از حد تصور می کنیم و توانایی خود برای مقابله با آن را کم اهمیت می دانیم. ما قوی تر از آنچه میپنداریم هستیم. بیشتر خطرکنید، تجربیات بیشتری داشته باشید.

قوانین روابط :

ما به دیگران نیاز داریم، و موجودات اجتماعی هستیم ، هورمون عشق زمانی تولید می شود که با دیگران وقت  می گذرانیم و خیلی طولانی تر از تاثیر آنی این است که از خرید کالاها بدست می آوریم.

اجتناب از بدهکار شدن  شما را در گذشته نگه می دارد و مانع لذت بردن از زمان حال است. در سال 2007 از کارت های اعتباری بیش از حد استفاده کردم. دوباره

هرگزاینکار را نمی کنم. قبل ازخرج کردن،پس انداز کنید. درقرض وبدهی زندگی نکنید، این یک ایده بسیار بد است.

تا جایی که می توانید مسائل را کوچک کنید و نادیده بگیرید. زندگی را ساده کن سر و صدای بیش از حد ما را آزار می دهد.

به کار توان فرسای مدرن کردن زندگی نپردازید. به اندازه کافی زندگی کنید و قبل از خرید، همیشه از خود بپرسید «آیا واقعا به آن نیاز دارم؟»

چون ما اغلب چیزهای غیر ضروری را خریداری می کنیم؛ زیرا نیاز به فرار داریم نیازهای عاطفی اساسی را در کیف پول خود رفع می کنیم و در ذهن خود بسیار غنی می شویم !

بیشتر شاد باش

دنبال کردن لذت ،کاری عاقلانه است.بارها مشاهده کرده ام که مردم زندگی خود را کنار می گذارند،در این حال با افراد سالخورده صحبت می کنند و هرگز نمی شنوند که آنها بگویند آرزو می کنند که سخت تر کار می کردند یا ساعت ها کارمی کردند.

در تله گرفتار نشوید. اطمینان حاصل کنید که زندگی متعادلی با داشتن تعداد زیادی سرگرمی داشته باشید.

همچنین احساس گناه را دوربریزید سرگرمی برای زندگی شاد ضروری است.

به شکست به عنوان یک درس نگاه کنید. هرگز خود را به عنوان یک فرد شکست خورده نبینید، به جای آن ، تلاش کنید.

ناکامی در ذهن کاملا از بین می رود. کسی که تلاش می کند و شکست می خورد، مانند کسی که در حال یادگیری است، با وجود شکست،هنوز هم موفق است.

این اگر فرایند اساسی زندگی برای همه ما باشد در اینصورت هیچ کس موفق نیست در 100٪ موارد…

مهربان باشید

به دیگران ببخشید بدون اینکه درعوض ، چیزی انتظار داشته باشید. این یک احساس آزادی است که شما میدانید کاری انجام میدهید برای اینکه کارخوبی کرده باشید.

شما هرگز خیلی پیر نیستید محدود ساختن اعتقادات خود را بازبینی کنید. آنچه شما باور دارید تبدیل به واقعیت شما می شود. اعتقاد داشته باشید به آنچه که هنوز ممکن است و آنهارا کوچک نکنید  به آنها با تعجب و هیجان نگاه کنید.

آسیب پذیری دست کم گرفته شده است. اجازه دادن به دیدن آسیب پذیری های شما توسط دیگران ، می تواند ترسناک باشد، اما ثابت می کند که شما بخشی از نژاد بشر هستید، درست مثل بقیه ما. هنگامی که ما خود را آسیب پذیر می کنیم، به دیگران اجازه می دهیم که این کار را انجام دهند و این موجب نزدیکی به دیگران می شود.

کینه جویی نکنید، این کار مانند بلعیدن سم توسط شما و انتظار اینکه فرد دیگری بمیرد، می باشد. رهایش کن.

سفر و اکتشاف کنید:

کنجکاوی در مورد جهان، مغز شما را تحریک می کند و ذهن شما را جوان نگه می دارد. همچنین باعث می شود که از گیرافتادن دریک مسیر تکراری نجات پیدا کنید.

به طور منظم از منطقه امن خود خارج شوید. مسافرت یک راه عالی برای انجام این کار است..

درک کنید که چرا! زمانی که سعی می کنیم بدانیم چرا کسی کاری انجام می دهد،بیشتر تحمل می کنیم. اگر جداگانه به هرچیزی نگاه کنیم، می تواند مارا سخت و غیر قابل انعطاف کند.

وقتی سعی می کنیم علت را ببینیم و همدلی را افزایش دهیم، تحمل بیشتری می کنیم. دنیای مدارا کننده یک مکان شادتر و مهربانانه برای زندگی همه ماست.

با هدف زندگی کنید.

اهدافی تعیین کنید، ساختارداشته باشید، و چیزی داشته باشید که به دنبال آن باشید. آیا می دانید می خواهید در 2 سال آینده کجاباشید ؟

اگر نمیدانید، وقت آن رسیده است که برای ایجاد هدف یک لیست بنویسید و اینکار ما را در مسیر نگه می دارد.

امری حیاتی است که اهداف خود را ایجاد کنید اما بعدا به زندگی روزمره بازگردید.

اکنون بررسی کنید و سپس اطمینان حاصل کنید که هنوز به دنبال هدفی که میخواهید،هستید. به آن مانند شنا فکرکنید، سر را در آب قراردهید، تلاش کنید تا به جلو حرکت کنید، اما اکنون و در آینده به بالا و خارج از آب برای اطمینان از نزدیک شدن به موقعیت صحیح در انتهای استخرنگاه کنید. این همان زندگی است.

تغییر خوب است.

هر چه بیشتر خودرا به سمت آن هل دهیم،اعتماد به نفس بیشتری پیدا میکنیم.

یاد می گیریم که درچه چیزی خوب هستیم و چالش هایی را تجربه می کنیم که قابلیت های ما را بررسی می کنند.

در حال حاضر و درآینده ،ریسک کنید ما در این زمین قرار گرفتیم تا رشد و بهبود یابیم.

افکار واقعی نیستند آنها حقیقی نیستند آنها می آیند، همه ما افکار ناخوانده داریم.

یاد بگیرید که مدیر ذهن خود باشید شما مجبور نیستید به هر فکر و ایده ای که به سر تان می آید عمل کنید یا آنرا باور کنید.

اکثر آنها بی معنی هستند یاد بگیرید که آنها را رها کنید و تمرکز خود را بر فکرهایی که شما را به یک فرد قویتر و مثبت تبدیل می کنند،بگذارید. افکار ممکن است به واقعیت ما تبدیل شوند، اما تنها اگر ما به آنها اجازه دهیم.

شما قوی تر و تواناتر از آنچه که تصور میکنید هستید. همه ما به خود شک داریم و بسیاری از ما به دلیل ترس و عدم اعتقاد به خودمان از داشتن تجربیات جدید جلوگیری می کنیم.

حقیقت این است که ما اغلب قادر به انجام آنها هستیم واین امر را پس از انجام آن درک می کنیم.

به همین دلیل مهم است که افق های خود را گسترش دهید وبه زندگی به صورت یک ماجراجویی نگاه کنید.

همانطور که هنری فورد یک بار گفت: “اگر اعتقاد دارید که می توانید یا نمی توانید، احتمالا درست است”.

قدردانی، صلح و رضایت را افزایش می دهد.

ما برای متمرکز کردن بر امور منفی آماده هستیم، اما زمانی که تلاش کنیم به آنچه که در زندگی مان خوب است و آنچه که قدردان آن هستیم نگاه کنیم، میتواند تاثیر مثبتی بر سلامت احساسی ما داشته باشد.

خوب است که خودخواه باشیم .هنگامی که به دنبال خودمان میگردیم، منابعی برای دادن به دیگران داریم.

اگر همیشه انرژی خودمان را به آخر رسانیم، در نهایت خالی می شویم و خشم و انزجار می تواند افزایش یابد.

درست است که قبل از اینکه به دیگران کمک کنید، ابتدا به خودتان کمک کنید.

کمال گرایی ،خسته کننده است متفاوت باشید و دمدمی مزاج نباشید

هرگز یادگیری را متوقف نکنید، یادگیری سلول های مغز شما را زنده نگه می دارد و حتی می تواند آلزایمر را از بین ببرد.

روابط در طول زمان تغییر می کنند، غیر منطقی است که انتظار داشته باشید سطح شیدایی شما همانند ابتدای رابطه باشد. همیشه در رابطه با هم کار کنید و وقت خود را برای یکدیگر صرف کنید. اجازه ندهید که بچه ها ارتباط ثابت بین شما باشند.

نگران نباشید نگرانی ،هیچ کمکی نمی کند. آنها می گویند: نگرانی مانند صندلی تاب خورنده است، چیزی برای انجام، به شما می دهد اما چیزی عاید تان نمی شود. همه ما تمایل داریم بیش از حد نگران باشیم .

درک این نگرانی طبیعی است اما سعی کنید از آن برای حل مشکلات استفاده کنید و نه تنها به عنوان یک فرایند. این صرف انرژی است.

اگر متوجه شدید بیش از حد برای چیزی که نمی توانید کنترل کرده یا تغییر دهید، نگران نباشید، سعی کنید حواستان پرت شود، یک بازی یا یک فیلم تماشا کنید.

نگرانی به خودی خود انرژی را هدر می دهد.راه‌های موثر برای افزایش اعتماد به نفس در زندگی مشترک چست؟

به اینستاگرام بیایید.