۱۳ راه که مردان برای ابراز علاقه انتخاب می‌کنند بدون آن‌که حرفی بزنند

مردان در ابراز علاقه

مردان در ابراز علاقه

مردان در ابراز علاقه

حتما شما نیز دوست دارید که در رابطه‌ی عاطفی دو طرفه‌ی خود، عبارت «دوستت دارم» را زیاد بشنوید! اما بهتر است بدانید مردان در اغلب اوقات علاقه‌ی خود را نه با کلمات، بلکه با نشان دادن توجه شان نسبت به شما و کارهای شما، ابراز می‌کنند. کافی است دقت کنید!

اغلب اوقات می‌توانید این نشانه‌ها را در رفتار شریک عاطفیتان مشاهده کنید:

وقتی به حضورش نیاز دارید، سرو کله اش پیدا می‌شود!

وقتی به کمک نیاز دارید و یا از شنیدن خبر بدی، بهم ریخته اید، شریک عاطفیتان زود خودش را به شما می‌رساند، به کمکتان می‌شتابد و تمام طول روز را کنارتان می‌ماند!

برای لمس دستانتان به دنبال بهانه است!

مردان در ابراز علاقه دوست دارد دستانتان را در دست بگیرد، موهایتان را نوازش کند و گاهی با یک آغوش ناگهانی سورپرایزتان کند! دوست دارد وقتی کنارتان است، مهر خود را، فارغ از تمایلات جنسی، به شما نشان دهد.

دوست دارد خانواده‌ی شما را ملاقات کند و با آن‌‌ها وقت بگذراند.

او می‌داند که خانواده‌ی شما بخش مهم و بزرگی از زندگی شما هستند، پس سعی می‌کند بیشتر با خانوادتان وقت بگذراند و تمایل دارد آن‌ها را بیشتر بشناسد.

علاقمند است اهدافتان را بشنود و نه صرفاً راه حل پیشنهاد کند!

مردان در ابراز علاقه هنگامی که از اهدافتان با او سخن می‌گویید، نسبت به شنیدن آن‌ها مشتاق است، آن‌ها را ارزشمند می‌داند و در راه رسیدن به آن‌ها از شما حمایت خواهد کرد.

مردان در ابراز علاقه سعی نمی‌کند اهداف و برنامه‌های شما را عیب دار و بی ارزش جلوه دهد و نقاط ضعف برنامه‌های شما را بلافاصله پس از شنیدنشان، بزرگ و غیرقابل حل نشان نمی‌دهد.

مردان در ابراز علاقه چیزی فراتر از ظاهرتان را نیز میبیند!

این مرد عاشق نگاه کردن به شماست اما همیشه به شما نشان می‌دهد که نه تنها ظاهرتان بلکه همه‌ی چیزهایی که به شما مربوط است، برایش دوستداشتنی و عزیز است، چیزهایی مثل هوشتان و یا حتی مدل خندیدنتان! او چیزهایی را در وجودتان میبیند که شاید خودتان هم متوجه آنها نباشید!

به شما نشان می‌دهد که اکنون متعلق به شماست!

مردان در ابراز علاقه وقتی زمان زیادی را باهم می‌گذرانید، مایل است به شما نشان دهد حال دیگر شما بخشی از زندگی او هستید بدون آنکه شما درخواست کرده باشید!

وسایل شخصی خود را با شما به اشتراک می‌گذارد، البته که این کار نمادین است اما معنی آن این است که او می‌خواهد زندگی خود را با شما به اشتراک بگذارد!

شمارا با افتخار به دوستانش معرفی می‌کند.

مردان در ابراز علاقه وقتی با دوستانش ملاقات می‌کنید، سریعاً شما را عضوی از گروه معرفی می‌کند، با افتخار اعلام می‌کند که شما شریک عاطفی او و همچون غنیمتی ارزشمند برای زندگی او هستید!

ممکن است ماجرایی هایی را تعریف کند که شما نیز جزیی از آن ماجرا هستید بنابراین دوستانش خواهند فهمید شما بخش مهمی از زندگی او می‌باشید!

از شما به هر نحوی محافظت می‌کند.

مردان در ابراز علاقه ممکن است سعی کند در مکان های شلوغ دستانتان را در دست بگیرد و یا در ترافیک پیشنهاد کند که خودش شمارا به مقصد برساند!

از هر روی او سعی میکند از راه‌های مختلفی به شما نشان دهد که می‌خواهد از شما محافظت کند چون شما برای او مهم هستید!

حتی ممکن است از شادی خود نیز بخاطر شما بگذرد!!

او می‌داند که چه چیزهایی برای شما اهمیت دارد و حتی ممکن است شادی خود را قربانی کند تا شما احساس شادی کنید!

ممکن است از تماشای فیلم مورد علاقه‌ی خود صرف نظر کند تا شما بتوانید مسابقه‌ی مورد علاقتان را تماشا کنید و یا تعطیلات آخر هفته‌ی خود را در کنار شما به خرید بپردازد!

با خوشحالی کنارتان مینشیند، بدون آنکه کار خاصی انجام دهد!!

درست است که قرار ملاقاتی خارج از محیط کار یا منزل، انجام کارها با یکدیگر و سپری کردن زمان با او بسیار لذتبخش خواهد بود، اما گاهی مردان دوست دارند کنارتان بنشینند و در آرامش با شما گپ بزنند!

وقتی شما کنارش نیستید، دلتنگتان می‌شود.

وقتی کنارش نیستید، سعی میکند با پیام هایی دلتنگی اش را به شما نشان دهد.‌ حضورتان نه فقط برای زمان‌های احساسی، بلکه برای تمام زمان‌های زندگی اش، مهم و حیاتی است!

 دوستانتان را نیز میپذیرد، هرچند آن‌ها بسیار شلوغ وپر وسر وصدا باشند!!

او از اینکه همراه شما زمان‌هایی را با دوستانتان بگذراند ناراحت نمی‌شود، حتی ممکن است آن‌ها را بخنداند و بصورت کلی سعی کند در کنار آن‌ها به شما خوش بگذرد! همه‌ی این‌ها درصورتی است که ممکن است او گاهی به آن‌ها احساس خوبی نداشته باشد اما معاشرت با دوستانتان چیزی است که شما را خوشحال نگه می‌دارد و او عاشق شماست!

یادش میماند که شما به توت فرنگی آلرژی دارید!!

مردان در ابراز علاقه اگر دوستتان داشته باشد، به آنچه میگویید توجه می‌کند. او میداند که شما به توت فرنگی حساسیت دارید، پس توت فرنگی‌ها را از سبد میوه‌ی شما حذف میکند! پیامی ارسال می‌‌کند و در یک روز سخت کاری برایتان آرزوی موفقیت می‌کند! عشق در همین چیزهای کوچک است!

ما را در  اینستاگرام همراهی کنید.