۱۱ نشانه‌ی مشخص عشق واقعی مردان چیست؟

۱۱ نشانه‌ی مشخص عشق واقعی مردان چیست؟

 عشق مردان

 • به شما احترام می‌گذارد.

عشق مردان به این صورت است که اگر شریک عاطفیتان شما را دوست داشته باشد، شما را به انجام کاری که دوست ندارید، مجبور نمی‌کند. به تصمیمات تان احترام می‌گذارد و شما را مجبور به همراهی خود در تصمیماتش نمی‌کند، همچنین به عقایدتان نیز احترام می‌گذارد و شما را در شرایط سازش یا مصالحه بر سر این عقیده‌ها قرار نمی‌دهد.

 • صبور، مهربان و با ادب است.

مردی که شما را دوست دارد حتی در مواقعی که شما ناراحت و عصبی هستید، در مقابل تان صبور و آرام است. او در لحظات دشوار زندگیتان شمارا درک میکند و از اینکه در این مواقع با شما تندی کند، می‌پرهیزد.

 • فروتن است.

مردی که  عاشق شماست، غرورش را به عشقش ترجیح می‌دهد. خودبین نیست و سعی می‌کند در مقابلتان فروتن باشد، هرچند گاهی شما در مقابلش مغرور باشید! در جر و بحث ها، برای معذرت خواهی پیش قدم می‌شود حتی اگر بداند مقصر شما هستید! ترس از دست دادن شما برایش از اثبات درست بودن حرف‌هایش، بزرگتر است.

 • خودخواه نیست.

مرد عاشق در مقابل عشقش خودخواه نیست. نیاز‌های شما برایش در اولویت است. برای کمک به شما در هر زمینه ای سخت تلاش می‌کند. او زمان، خواب، پول و هرچیزی را برای راحت تر زندگی کردن شما قربانی می‌کند ولی در عین حال از شما بعنوان پلی برای رسیدن به امیال، آرزوها و مقاصد خود، استفاده نمی‌کند.

 • از شما محافظت می‌کند.

اگر شریک عاطفیتان گاهی در مورد چگونگی لباس پوشیدنتان به شما تذکر می‌دهد و یا می‌خواهد خودش شمارا به منزل برساند، نشانه‌ی حسادت و یا بدبینی او نیست! یک مرد قطعاً هم جنس‌های خودش را خوب می‌شناسد، او می‌خواهد شما را از نگاه‌های هوس آلود مردان دیگر دور کند، یک مرد عاشق همیشه دوست دارد همه با همسرش با کمال احترام برخورد کنند.

 • با شما رقابت نمی‌کند.

مردی که دوستتان دارد هرگز با شما رقابت نم‌کند. او از اینکه شما دستاورد‌های بزرگی را بدست آورده‌اید، نگران نمی‌شود. درست است که مردان روحیه‌ی رقابتی دارند اما در مقابل شما متواضع اند. موفقیت‌های شما را جشن می‌گیرند و شما را برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان تشویق می‌کنند. موفقیت‌های شما نه تنها برای او تهدیدی محسوب نمی‌شود بلکه از استقامت و پشتکارتان برای رسیدن به اهداف خود الگو می‌گیرد.

 عشق مردانعشق مردان

 • احساسات شما برایش مهم است.

مردی که شما را دوست دارد سعی می‌کند شما را ناراحت نکند و یا به شما آسیبی نزند. احساسات شما در هر زمینه‌ای برایش اهمیت دارد و در تصمیم گیری‌های بزرگ نظرتان را می‌خواهد.

 • او به شما آسیب نمیزند و از شما سواستفاده نمی‌کند.

مردی که عاشق شماست دارد از نظر جسمی، احساسی، روانشناختی و جنسی از شما سواستفاده نمی‌کند. مهم نیست چقدر از شما عصبانی باشد، او هیچگاه به خود اجازه نمی‌دهد به جسم شما تعرض کند و با حتی از کلمات ناپسند استفاده کند. او می‌خواهد شما را از هر آسیبی دور کند بنابراین خود، به شما آسیب نخواهد زد.

 • از وسوسه‌ها فراری است.

مردان موجودات بصری هستند و طبیعی است که توجهشان به سمت زیبایی و جذابیت زنان جلب شود. اما مردی که شما را دوست دارد، از زنان زیبای دیگر تعریف و تمجید بیش از اندازه نمی‌کند و زیبایی را در شما می‌بیند.

حتی اگر فرصتی برای ارتباطات عاطفی و (لاس زدن) با دیگر زنان پیدا کند هم، از این کار امتناع خواهد کرد. او سعی میکند از فریب‌ها و وسوسه‌های جامعه و هر آن چیزی که شما را ناراحت می‌کند، دوری کند.

 • با افتخار شما را به خانواده و دوستان خود معرفی می‌کند.

یکی از نشانه‌های اینکه مردی با قصد جدی با شما در ارتباط است، این است که به شما اجازه‌ی ورود به جهان خودش را می‌دهد! او شما را با افتخار به خانواده و دوستان صمیمی اش معرفی میکند. این نشانه ای است که او می‌خواهد شما بخشی از زندگی او باشید.

 • او حتی پس از ازدواج نیز همچنان پیگیر شماست!

بسیاری از مردان پس از آنکه جواب «بله» را از همسر خود می‌گیرند، گویی تمام شور و اشتیاقشان نسبت به او فروکش می‌کند!! اما مردانی که واقعا عاشق همسرشانند پس از ازدواج نیز همچنان مشتاق و پیگیر او هستند و سعی می‌کنند عمق احساس خود را به شریک زندگیشان تا به همیشه نشان دهند.

مارا در اینستاگرام همراهی کنید.