شاد کردن شریک زندگی

شاد کردن شریک زندگی

 من در یک کاوش روزانه ، چیز هایی را که باعث لبخند افرادی که مورد توجهم (چیز هایی که باعث لبخند کسانی که دوستشان دارم خواهد شد را) جست و جو می کنم.

گاهی اوقات این یک متن است، یا شاید کتابی پیدا خواهم کرد یا چیزهای ساده که امیدوارم روز معشوقه ام را درخشان خواهد کرد. در اینجا به چند نکته اشاره می‌کنیم تا این اتفاق رخ دهد.

روش های شاد کردن همسر

1.در وبلاگ “شوخی روز” عضو شوید و آن‌ها را با عشق تان به اشتراک بگذارید. این یک راه عالی برای شروع روز است، و هر دوی شما خانه را کمی سبک تر ترک خواهید کرد.

2.بدون اینکه او متوجه شود، برای شاد کردن شریک زندگی (حداقل) یک روز در هفته وظایف خانه را به عهده بگیرید و به شریک خود بگویید که به بازی کند و استراحت بپردازد. این یک هدیه واقعی به نظر خواهد رسید.

3. خودروی قابل توجه دیگر خود را هر شنبه شسته و پر(از سوخت) کنید، و او هرگز در مورد بازی گلف (یا هرچیز دیگری) به شما زمان سختی نخواهد داد. (یعنی ناراحتتان نخواهد کرد) به عنوان یک بچه، من در ماشین می نششستم در حالی آن در حال شست و شو بود و آن برای من بسیار هیجان انگیز بود. و خاطره‌ای برایم ایجاد کرد که همیشه آن را گرامی خواهم داشت.

ما را در  اینستاگرام همراهی کنید.

شاد کردن شریک زندگی

شادکردن شریک زندگی

4.دفعه بعد که همسرتان یک روز واقعاً سخت را دارد، برای شاد کردن شریک زندگی او یک حمام گرم اماده کنید تا کمی در آن استراحت کند. تعدادی شمع روشن کنید، چندموسیقی زیبا بگذارید،آن را رمانتیک اما نه از نظر جنسی، چون این لحظه آرامش برای همسر تان است. موارد دیگر بعدا اتفاق خواهد افتاد.

5.حرف های شیرین بزنید و از کلمات محبت‌آمیز (عسلم، محبوبم، عزیزم و غیره) نسبت به یک دیگر استفاده کنید. این شما را بهم نزدیک تر می کند. حتی یک قلب در یک متن برای شاد کردن شریک زندگی، این ترفند را انجام خواهد داد. محبتی که شما نسبت بهم دارید، صمیمیتی بین تان احساس خواهد شد، و همچنین شما نیز لحظات استرس زای کمتری را با هم خواهید داشت.

6.هر گاه فرصت دارید گل بیاورید. هم نیست که دسته‌گل چقدر بزرگ است. گاهی اوقات یک شاخه رز می‌تواند بیش از یک دوجین باشد .

من اغلب قبل از وارد شدنم یک گل از باغچه (یا از همسایه ها) می چینم.

شاد کردن شریک زندگی با گفتن دوستت دارم

بگویید” من شما را بسیار دوست دارم “،با صدای بلند، بدون هیچ دلیلی. شما مجبور نیستید یک لحظه خاص را انتخاب کنید، اما بی اختیار باشید. این نشانه از محبت شما لبخند شریک زندگیتان را تضمین می‌کند. ممکن است او فکر کند شما کمی دیوانه هستید، اما ارزشش را دارد.

انجام دادن کارهایی برای شاد کردن شریک زندگی

یک ملاقات غافلگیر کننده فراهم کنید، آن را با قرار دادن در نیمه شب یا حتی در یک آخر هفته ویژه تر کنید.حتی آن فقط می تواند برای یک ناهار، صبحانه یا شام باشد.انجام آن باعث لبخند عشقتان می شود و همیشه یک چیز ویژه برای شریک زندگی خود سفارش دهید.

کارهای شگفت انگیز برای شاد کردن شریک زندگی تون

چیز های کاملاً جدید و متفاوت با همسر خود انجام دهید. انجام دادن چیزهای جدید باعث می شود مغز هومون اکسی توسین ،که به عنوان هورمون در آغوش گرفتن شناخته می شود، تولید کند. بنابراین انجام دادن چیزهای جدید بیشتر با یکدیگر، صمیمیتی که می خواهید را ایجاد می کند.

همسرم برایم داستانی در مورد یک تلفن زرد اسباب بازی، زمانی که بچه بود گفت، حتی او کمی گریه کرد و آن ها را برایم شرح داد. روز بعد من به (یک فروشگاه اینترنتی) رفتم و نمونه ای شبیه آن را پیدا کردم و به او دادم. کل سرمایه گذاری: 10 دلار، نتیجه: بسیار با ارزش.

زیاد طول نمی‌کشد که کسی لبخند بزند، اما شما باید کمی تلاش کنید. این تضمین شده است که به راه های مثبت به شما بر می‌گردد و باعث می‌شود که شما نیز بیشتر لبخند بزنید. برای اطلاعات بیشتر روی متن زیر کلیک کنید(10 عبارت ساده که شما را در عشق نگه میدارد)