4 روش دوست داشتنی شدن

4 روش دوست داشتنی شدن

4 روش دوست داشتنی شدن

اکثر ما دوست داریم دیگران دوستمان داشته باشند انگار حس بهتری داریم وقتی دیگران دوستمان داشته باشند و دوست داشتنی باشیم واقعیت این است که برای انکه دوستمان بدارند یا محبوب باشیم باید دوست داشتنی باشیم.

ابتدا باید بفهمیم آدم‌های محبوب چه ویژگی یا ویژگی‌های مشترکی دارند چون دوست داشتنی شدن کار زیاد سختی نیست شما هم اگر می‌خواهید به جمع آدم‌های دوست داشتنی بپیوندید، باید روی سه چیز کار کنید؛ دیده شدن، معاشرتی بودن و مشارکت کردن.

آن وقت است که  هر جا  بروید، دوست داشتنی می‌شوید و خواهید دید که همه به شما لبخند می‌زنند. روش‌های زیادی  وجود دارد که می تواند به شما در عاشق کردن دیگران کمک کند.هر چه از روش‌های بیشتری استفاده کنید، احتمال موفقیت شما نیز بیشتر می شود.

در ادامه به چند مورد از این روشها اشاره می کنم که می‌تواند در دوست داشتنی‌تر شدن به شما کمک کند.

1-مثل پدر و مادرش رفتار کنید اگر به آنها علاقه دارد:

اگر یه دختر عاشق پدرش باشد پس به احتمال زیاد به کسی علاقه‌مند می‌شود که ظاهر، رفتار، و حتی نوع راه رفتن مشابهی با پدرش داشته باشد.

بر عکس این موضوع نیز برای پسر‌ها رخ می‌دهد. یعنی پسر‌ها نیز علاقه‌مند به دختری می‌شوند که مثل مادرشان باشد.

2-وی را وابسته خود کنید:

اگر هر روز صبح یک لیوان آب  میل کنید و سپس یک روز تصمیم بگیرید این کار را انجام ندهید بدون شک احساس بدی پیدا خواهید کرد.

وقتی شخص مورد نظر خود را به چیزی مرتبط با خود عادت دهید و سپس دست از انجام آن کار بکشید، شخص مورد نظرتان دلش برای شما یا کاری که همیشه انجام می‌دادید تنگ خواهد شد و در نتیجه بیشتر به شما علاقه‌مند می‌شود.

3-اعتماد به نفس داشته باشید:

از دید دیگران خودتان را پنهان نکنید سعی کنید وارد جمع بشوید و با دیگران ارتباط بگیرید تحقیقات نشان داده است که  با اعتماد به نفس بودن می‌تواند شما را بسیار جذاب‌تر نشان دهد.

4 تمیز و مرتب باشید:

وقتی تمیز و مرتب باشید این هماهنگی شما را جذاب می‌کند. آنچه مهم است تمیز و مرتب بودن در عین سادگی است نه اینکه با آرایش زیاد و لباس‌های جلف خودتان را به نمایش بگذارید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.