چگونه می ‌توان فهمید شخصی واقعا عاشق شماست؟

عاشق و عشق

عاشق و عشق

عاشق و عشق

چه طور می توان پی برد که شخصی واقعا عاشق شما است؟ ممکن است در یک رابطه‌ ی قوی و سالم باشید اما عشق حسی است که باعث می ‌شود آسیب ‌پذیر و نامطمئن باشید.

چگونه می ‌توان فهمید شخصی واقعا عاشق شماست؟

شما باید یاد بگیرید نامزد تان را، و عشقی را که در دلش به شما دارد باور داشته ‌باشید. اما، اگر کمی شک دارید و اصرار دارید عشق ‌تان را امتحان کنید، می ‌توانید دنبال نشانه ‌هایی قطعی باشد که مطمئن شوید آیا او عاشق تان هست یا نه.

در این نوشتار 17 نشانه آمده‌ است که با کمک آنها می ‌توانید از خواندن ذهن بهره ببرید و پی ‌ببرید آیا او عاشق تان است!

وقت گذاشتن برای نامزدش مهم است

حتی اگر او مردی پرمشغله باشد و کارش تمام ساعات او را بگیرد، طوری برنامه‌ ریزی می ‌کند که برای شما وقت بگذارد. او درک می ‌کند که وقت گذاشتن برای نامزدش مهم است.

رفتاری احترام ‌آمیز دارد

هر فرد سزاوار رفتاری احترام‌ آمیز است. قبل از عشق، احترام می ‌آید و اگر او با شما رفتاری احترام‌ آمیز دارد عاشق ‌تان نیز هست.

عصبانیت ‌تان را تحمل می‌ کند

حتی اگر خانه را با عصبانیت‌ تان زیر و رو کنید او آرام می ‌ماند و هیچ حرفی نمی ‌زند. با تمام کج ‌خلقی ‌ها و گلایه ‌های تان کنار می ‌آید و هر موضوعی در میان باشد از عصبانیت شما عصبانی نمی ‌شود.

  چیزی را از شما مخفی نمی ‌کند

او هیچ ‌چیز را از شما مخفی نمی‌کند. به حساب‌ های رسانه‌ های اجتماعی و ایمیل‌ اش دسترسی دارید و اجازه می‌ دهد از کارت اعتباری ‌اش استفاده کنید. کاملا به شما اعتماد دارد و همین انتظار را از شما نیز دارد.

   معشوق است

او شما را تشویق می ‌کند در حرفه ‌تان اهداف والاتری داشته ‌باشید و کمک ‌تان می‌کند هم در فضای شخصی و هم در فضای حرفه‌ای رشد کنید.

  حسود نیست

با رفت ‌وآمد شما با دوستان هیچ مشکلی ندارد. اثری از حسادت در او نیست.

  حامی است

هر وقت دچار بحران شوید از شما حمایت می ‌کند. توصیه‌ های خوبی به شما می ‌کند و کمک ‌تان می‌کند بر مشکلات غلبه کنید.

  ایرادات ‌تان را می‌ پذیرد

هیچ ‌کس بی‌ عیب و نقص نیست. هر فرد به سهم خود ایراداتی دارد و از جهاتی ناقص است. اگر او از ضعف‌ های تان آگاه است و با آنها مشکلی ندارد، پس واقعا عاشق ‌تان است.

  احساسات ‌اش را ابراز می‌کند

او احساسات ‌اش را پنهان نمی ‌کند و عشق‌اش را به زبان می‌آورد و با عمل نشان می ‌دهد. هر بار دیدار می‌کنید یا تلفنی صحبت می‌کنید گفتن “دوستت دارم” را فراموش نمی‌کند و کارهای مختلفی می‌کند تا شما احساس خاص بودن بکنید.

  از شما سوال نمی‌ پرسد که شک برانگیز باشد

او از شما نمی‌پرسد چرا برای جلسه دیر رسیدید یا فلان روز کجا بودید. ذاتا کنجکاو نیست که این یعنی فردی مطمئن است.

  از شما نمی‌خواهد خودتان را تغییر دهید

او همان‌طور که هستید به شما عشق می‌ورزد و از شما نمی‌خواهد هیچ تغییری بکنید. حتی اگر خودتان پیشنهاد کنید که چیزی را در خودتان تغییر دهید شما را از این کار منصرف می‌کند.

   شما را غافلگیر می‌کند

او اغلب شما را با هدایا و ترتیب دادن قرار ملاقات غافلگیر می‌کند. او دقیقا می‌داند چه‌چیزی شما را خوشحال می‌کند و برنامه‌های غافلگیرانه‌اش را بر این اساس ترتیب می‌دهد.

  به شما اجازه می‌دهد از آزادای‌تان لذت ببرید

هر فردی استحقاق آزادی را دارد و بودن در یک رابطه این آزادی را از او سلب نمی‌کند. مردتان این را می‌فهمد و به آزادی و حریم خصوصی‌تان احترام می‌گذارد. او هیچ مشکلی ندارد که بدون او و همراه دوستان‌تان بیرون بروید.

  شما را به خوبی می‌شناسد

او همه‌چیز را درباره‌ی شما می‌داند از غذای مورد علاقه‌تان گرفته تا نخستین تصادف رانندگی‌تان. واقعا به شناختن بهتر شما علاقه نشان می‌دهد و شما باید این علاقه را تشویق کنید.رفتار و حرکاتی که نشان می دهد شخصی عاشق شما است

   به خوبی ارتباط برقرار می‌کند

برقراری ارتباط در یک رابطه بسیار مهم است. شما باید با نامزدتان ارتباط برقرار کنید تا پی‌ببرید چه احساسی دارد و آیا حرفی برای گفتن دارد یا خیر.

  می‌داند به چه چیزی فکر می‌کنید

او آن‌قدر شما را خوب می‌شناسد که دقیقا می‌داند چه فکری در ذهن‌تان است. وقتی درگیر مشکلی هستید متوجه می‌شود، حتی اگر چیزی به او نگویید. او می‌تواند افکارتان را بخواند و اعمال‌تان را تفسیر کند.

  به شما افتخار می‌کند

او به این ‌که شما را به عنوان نامزدش در کنارش دارد افتخار می‌کند. درباره‌ی موفقیت‌های شما و تمام ویژگی‌های شگفت  انگیزتان با دوستان ‌اش صحبت می ‌کند و به آنها می‌گوید چه ‌قدر به شما افتخار می ‌کند.

ما را در اینستاگرام همراهی کنید