چگونه رابطه دوستی را به سمت ازدواج پیش ببریم

چگونه رابطه دوستی را به سمت ازدواج پیش ببریم

چگونه رابطه دوستی را به سمت ازدواج پیش ببریم

 رابطه دوستی

 رابطه دوستی

سوال های که سخت به دنبال پاسخش میگردید جواب های ساده دارد! ترغیب مرد به ازدواج! چگونه یک مرد را قانع کنیم؟ چگونه آشنایی را به ازدواج برسانیم؟ حالت پسرها هنگام عاشق؟ شدن چیست؟ چگونه مردی را برای ازدواج جذب کنیم؟ چگونه آشنایی مان را به ازدواج ختم کنیم؟ چگونه یک مرد را وادار به خواستگاری کنیم ؟ چگونه رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم؟ رابطه دوستی منجر به ازدواج!

جدا از روابطی که برای آشنایی های قبل ازدواج شکل میگیرند، اکثر روابط به نیت ازدواج شروع نمیشن و صرفا برای آشنایی و دوستی هستند، اما ممکن هست شما در این روابط به طرف مقابل خود علاقه مند بشوید و تصمیم به ازدواج داشته باشید . در هر دو صورت چیزی که حائز اهمیت هست حفظ رابطه و تبدیل کردن این نوع روابط به یک رابطه پایدار که خطم به ازدواج شود.

دوستی به قصد ازدواج یا رابطه به قصد ازدواج

اگر رابطه  دوستی خود را با طرف مقابل بر پایه ازدواج پی ریزی کردید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که زمان این آشنایی نباید بیشتر از 3 تا 6 ماه باشد چون طولانی شدن این روابط باعث سرد شدن در مرد ها میشود به این دلیل که دیگر چیزی برای اکتشاف مردان وجود ندارد تا هیجان رسیدن به شما را افزایش دهد.

ایجاد روابط جنسی در دوستی

به هیچ عنوان وارد روابط جنسی نشوید، شکل گیری روابط جنسی باعث از بین رفتن جذابیت و جهت گیری رابطه به سمت روابطی که فقط برای دست یافتن به نیاز های جنسی است میشود.

چگونه روابط دوستی مان  را به ازدواج ختم کنیم (نکات اصلی)

باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم

مهارت های ارتباطی خود را افزایش بدهیم

نیاز های ناخود آگاه طرف مقابل را بشناسیم

احساس عشق را در طرف مقابل به وجود بیاوریم

با زبان بدن و فن بیان کلمات آشنایی کامل داشته باشیم

ترغیب مرد به ازدواج کردن

برای اینکه آشنایی را به ازدواج برسانیم نباید مستقیم از طرف مقابل خود درخواست ازدواج کردن کنیم.

سطح نیازها و عواطف طرف مقابل را بشناسید و ایشان را به خود جذب کنید، نباید از خود ضعف نشان بدهید طرف مقابل شما نباید احساس کند میتواند تا مدت طولانی شما را کنار خود داشته باشد، وقتی برای یک مرد جذاب خواهید بود که مانند یک راز باشید دست نیافتنی به هر خواسته ای پاسخ مثبت ندهید تمام خود را به نمایش نگذارید.

چگونه یک مرد را وادار به خواستگاری کنیم

نیاز نیست شما از طرف مقابل خود مستقیم درخواست کنید که به خواستگاری شما بیاید، اگر شما مرد مورد علاقه خود را عاشق کرده باشید و خود را با معیار های ایشان مطابقت داده باشید میتواند به صورت غیر مستقیم به این هدف برسید، مهمترین اصل در روابط برطرف کردن نیاز های ناخود آگاه، داشتن مهارت های ارتباطی و با اعتماد به نفس بودن هست.

یک ارتباط خوب را چطور به ازدواج ختم کنید؟

باید ارزش ‌های آن طرف را به خودش و ارزش‌ های خودتان را به او یادآوری کنید.

درست مثل یک مذاکره.

به طرف مقابل ‌تان ویژگی‌ های خوب رابطه را یادآوری کنید.

البته باید رابطه خیلی شفاف باشد که بشود در مورد این مسائل صحبت کرد.

بعد به این فرد بگویید که ببین سه سال دیگر بس است، بیا کمی جدی‌ تر فکر کنیم.

اما اگر پاسخ طرف مقابل این بود که شما و این رابطه خیلی خوب است اما من فعلا قصد ازدواج کردن ندارم، این فرد را کنار بگذارید تا موقعیت‌ های بعدی را از دست ندهید.

خیلی وقت‌ ها باید کسی را که دوست دارید برای رسیدن به اهدافی بزرگ ‌تر کنار بگذارید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.