تغییر دیگران

تغییر دیگران

تغییر دیگران

تغییر دیگران

در این مقاله راه کار های جهت رسیدن به اهدافی چون: چگونه دیگران را تغییر دهیم؟

چگونه نظر دیگران را تغییر دهیم ؟

چگونه افکار دیگران را تغییر دهیم ؟

چگونه رفتار دیگران را تغییر دهیم

مانند قانون جذب که دو حالت مثبت و منفی دارد تغییر دادن دیگران را نیز میتوان از دو جهت مختلف برسی کرد «تغییر مثبت» و «تغییر منفی» همانطور که در قانون جذب عشق به مسئله ای چون ایجاد تغییر در دیگران و جذب عشق پرداخته شده

در این مقاله میخواهیم زاویه های درست و غلط خواستار تغییر در دیگران بودن را برسی کنیم.

چرا میخواهید عشق خود را تغییر دهید؟

زمانی ما نیاز پیدا میکنیم به اینکه عشقمان باید تغییر کند، درست زمانی است که ما دچار وابستگی شدید عاطفی شدیم هر شخصی در رابطه معیار هایی دارد با توجه به این معیار ها ما شخصی را انتخاب میکنیم، و معیار های ما هستند که باعث میشوند ما بخواهیم یک رابطه ادامه پیدا کند

زمانی که وابستگی افزایش پیدا کرده و احساس عشق در ما ایجاد شده باشد نیاز شدید تری به برطرف شدن خواسته ها و حضور معیارها در طرف مقابل را احساس خواهیم کرد.

وقتی در این شرایط قرار گرفتیم نیاز داریم تا معیارهای خودمان را در شخص مورد نظر به وجود بیاریم برای دست یافتن به این خواسته تصمیم به تغییر عشقمان میگیرم گاهی خود متوجه این خواسته هستیم ولی در بیشتر مواقع به صورت ناخودآگاه عمل میکنیم.

گاهی برای رسیدن به این خواسته ها و ایجاد تغییر، شخص از اجبار و فشار آوردن روی طرف مقابل خود استفاده میکند، به عنوان مثال ساده ترین شکل های این تغییر، تغییر ظاهر و نوع پوشش شخص مقابل است ممکن است شما علاقه به این داشته باشید که عشق تان پوشش دیگری داشته باشد

چگونه نظر دیگران را تغییر دهیم؟

شاید عشق شما فردی با روابط عمومی بالا باشد و با هر شخصی به سرعت ارتباط خوبی برقرار کنید یا برعکس در جمع دوستان شما علاقه ای به صمیمی شدن نداشته باشد یا کار و فعالیتی را به قرار گذاشتن و وقت گذراندن با شما ترجیح دهد، خوب هر شخصی انتخاب ها و علایق و آداب خاص خود را دارد، از طرفی هم هر انسانی دوست دارد شریک عاطفی او دقیقا مطابق معیارهای ش باشد.

در اینجا اختلاف های کوچک برای ما دغدغه شده و احساس میکنیم وابستگی طرف مقابل ما تا حدی افزایش یافته است که روی او کنترل کامل داریم و اگر بخواهیم با اجبار او را تغییر دهیم مشکلی پیش نخواهد آمد اما این غیر ممکن است.

زمانی که دو شخص در یک رابطه بهم علاقه مند میشوند به دلیل این وابستگی هر کدام از آن ها از یکسری معیار ها و خواسته ها صرف نظر میکنه حالا اگر ما بخواهیم با خود خواهی به صورت مستقیم و با اجبار تغییر هایی دیگه ای به وجود بیاد باعث ایجاد تنش می شویم.

هیچ گاه نباید به صورت مستقیم تمام خواسته ها را از شخصی خواست.

بهترین و درست ترین روش ایجاد این تغییر ها تغییر دیگران به صورت غیر مستقیم از طریق نفوذ به ناخودآگاه و استفاده از تکنیک های قانون جذب است.

تاثیر های اجبار برای تغییر عشقمان

اینکه انسان چگونه رفتار میکند بستگی به احساس انسان دارد و احساس ها هم بستگی به باور ها دارند، قانون جذب در هر شخصی باعث شکل گیری رفتار و شخصیت او میشود.

حال تصور کنید کسی میخواهد یک عادت شما را تغییر بدهد مهم نیست این عادت درست یا غلط است شما مقاومت میکنید چون این کار به زور و مستقیم در حال اتفاق افتادن است.

در این حالت شما دچار تنش میشوید و سعی میکنید در موقعیتی قرار نگیرید که این فشار را احساس کنید.

حاضر نخواهید شد جایی یا با کسی باشید که این تنش را برای شما به وجود می آورد.

حالا بهتر درک میکنید که اگر این اتفاق رخ بدهد عشق شما ممکن است از شما فاصله بگیرد، زیرا هر شخصی تا حدی به دلیل علاقه خود میتواند فشار و تنش را تحمل کند.

در مراحل بازگشت به رابطه از دست رفته و جذب عشق از دست رفته نیز این قوانین صدق میکند.

پس شما باید بدانید چطور به صورت غیر مستقیم شخصی را تغییر دهید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.