جذاب بودن

جذاب بودن

جذاب بودن

بیشتر افراد اشتباهات رایج مشابهی را در ارتباط با جذب شریک احتمالی و جذاب بودن مرتکب می شوند و سپس تعجب می کنند چرا موفق نشدند .

معمولا بیشتر افراد اول علاقه ی خود را به شخص مورد نظر نشان می دهند و سپس منتظر علائمی می شوند که نشان دهنده ی علاقه ی متقابل به وی است ( در اصطلاح کوچه بازاری به این فرایند آمار دادن می گویند).

اگر با چنین علائم مثبتی مواجه شوند، نسبت به ادامه ی کارشان خوشبین خواهند شد در غیر این صورت قید آن فرد را می زنند.

واقعیتی که بسیاری از آن گاه نیستند این است که نشان دادن علاقه به دیگران هیچ تاثیری ندارد مگر اینکه به نظر جذاب یا دوست داشتنی باشید.

فرض کنید غیر جذاب ترین شخصی که می شناسید، در حال نشان دادن علاقه به شما است

آیا چنین کاری باعث می شود شما به وی جذب شوید؟

البته که نه اکنون چه می شود اگر شخصی دوست داشتنی و خواستنی شروع به ارسال علائم علاقه کند، آیا این کار شانس علاقه مند کردن شما را افزایش نمی دهد؟

قدم اول برای جذاب بودن خواستنی شدن است:

قبل از اینکه شروع به ارسال علائم علاقه کنید باید جذاب و دوست داشتنی شوید. هر شخصی میزان مشخصی ارزش برای خود قائل است، اجازه دهید نامش را امتیاز کلی بگذاریم.

مردم فقط وقتی کسی را جذاب یا دوست داشتنی می دانند که تصور کنند امتیاز کلی وی از امتیاز کلی خودشان بیشتر است یا حداقل در یک سطح قرار دارد.

در نتیجه اگر فردی با نمره ی کلی پایین تر به شما نزدیک شود، احتمالا خودتان را بسیار بالاتر از وی در نظر می گیرید.

بر اساس این واقعیت، می توانیم نتیجه بگیریم که قبل از هر چیزی برای جذاب بودن باید به شریک احتمالی خود نشان دهید که نمره ی کلی بیشتری از وی دارید.

اکنون به تکنیک های عملی توجه کنید که نقش مهمی در ایجاد شخصیتی جذاب و دوست داشتنی بازی می کند.

 غیر مستقیم خودتان را نشان دهید:

انسان ها به افرادی علاقه مند می شوند که امتیاز کلی بیشتری نسبت به خودشان داشته باشد اما از افرادی که به صورت مستقیم از خود تعریف می کنند متنفر هستند.

باید همه ی تلاش خود را بکنید که به صورتی غیر مستقیم ویژگی های خاصی خود را افشا کنید؛ به شکلی که دیگران نتیجه بگیریند امتیاز کلی بالایی دارید.

از اثبات های اجتماعی استفاده کنید:

وقتی دیگران شما را به شخصی معرفی کنند، آن شخص باور پیدا می کند که شما فردی خواستنی و دوست داشتنی هستید.

تاثیر نظرات دیگران در شکل دادن اعتقادات و باور های دیگران هیچ محدودیتی ندارد اما به شرط اینکه پیشنهادات و نظراتی از یک منبع قابل اطمینان ارائه شوند مثل یک دوست صمیمی.

چسبیدن، نیازمند بودن و محبت افراطی ممنوع:

انسان ها احساسات شان را بسیار واضح بیان می کنند، کسانی که نیازمند هستن و یا همیشه در تعقیب شخصی هستند، امتیاز کلی خود را از بین می برند.

وقتی شخصی متوجه شود شخصی دیگر به شکل ناامیدانه به دنبال او است، به صورت خودکار این نتیجه را می گیرد که این شخص امتیاز کلی کمتری نسبت به اون دارد و در نتیجه هیچ وقت او را جذاب تصور نمی کند.

پس از اینکه خواستنی شدیم چه کار انجام دهیم:

وقتی مطمئن شدید شخصیت دوست داشتنی بدست آورده اید باید شروع به ارسال علائم ترکیبی گیج کننده به شریک احتمالی خود بکنید.
در این نقطه، آن دختر یا پسر شروع می کند به فکر کردن بیشتر در مورد شما. پیش خود می گوید چرا یک روز مهربان و روز دیگر سرد هستید؛ این افکار به سرعت می توانند همه ی ذهن او را اشغال کنند.
فقط در این مرحله استه که شما می توانید با خیال راحت احساسات خود را بیان کرده چرا که مطمئن هستید احتمال رد شدن تغریبا صفر است.

برای مطالعه بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید(جذب شریک عاطفی مناسب)

ما را در  اینستاگرام همراهی کنید.