پیام عاشقانه

پیام عاشقانه

پیام عاشقانه

پیام  عاشقانه دادن به کسی که دوستش داریم، کار ساده ای نیست. اگر تازه وارد رابطه عشقی  شده اید یا این که در تلاش برای به دست آوردن دل مرد یا زن مورد علاقه تان هستید، باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید او را جذب خودتان کنید.

این را بدانید که در هنگام پیام دادن، کارهای متفاوتی می توان انجام داد؛ حتی می توان کاری کرد که مرد  یا زن رویاهایتان پیشنهاد یک قرار ملاقات عاشقانه را به شما دهد. اما می بایست بدانید چگونه پیام دهید در این جا به نکاتی اشاره می کنیم که هنگام ارسال اس ام اس، یا پیامک عاشقانه باید از آن دوری کنید:

1-هرگز نگویید ” آیا پیامم به دستت رسید”. غیر از اینکه تلفنش دزدیده شده باشد، بله پیامتان به دستش رسیده است احتمالا حس پاسخ دادن نداشته است. شرایط را از این که هست ناخوشایند تر نکنید.

2-می توانید در مورد آخر هفته اش از وی سوال بپرسید اما در مورد دختری که با وی بوده است یا دختر بامزه ای که روز گذشته در دانشگاه ملاقات کرده است نپرسید. این کار فقط باعث می شود به نظر حسود و کمی غیر عادی بشوید.

3- اگر پاسخ پیامتان را نداد علامت سوال ارسال نکنید. این کار باعث می شود به نظر وابسته و ناامید برسید؛ گویی از شنیدن صدای وی ناامید شده اید.

خیلی مشتاق نباشید:

 پیام های تان نباید باعث شود مرد مورد نظرتان احساس کند نسبت به وی وسواس فکری دارید و همیشه در حال فکر کردن به او هستید. همچنین نباید نشان دهید که حاضرید دست از زندگی خود بکشید فقط برای اینکه پاسخ او را بدهید.

1- اگر بعد از 5 دقیقه پاسخ نداد نگویید ” هستی؟”

2-پشت سر هم دو یا سه پیام ارسال نکنید. صبر کنید تا اول وی پاسخ دهد

3-خیلی سریع پاسخ ندهید. نباید اینگونه به نظر برسد که شما منتظر نشستید تا ایشان پیام دهند و جوابش را بدهید. اگر وقتی مرد مورد نظرتان پس از چهار ساعت پاسخ شما را می دهد، شما 6 ساعت بعد پاسخش را بدهید حتی 7 ساعت.

4- وقتی متوجه شدید می خواهد مکالمه را خاتمه دهد، سعی نکنید مکالمه را ادامه دهید. مثلا وقتی با کلمات کوتاه پاسخ می دهد یا به سختی جواب شما را می دهد، مکالمه را پایان دهید.

5-خیلی احساسات نشان ندهید. یک شکلک چشم یا خنده کافی است که متوجه ی علاقه ی شما شود، اما یک میلیون استیکر و شکلش خنده اون را وحشت زده می کند

6- وقتی در حال خوشگذارنی هستید پیام ندهید. اگر با خانواده به مهمانی رفته اید، نباید هر چند لحظه به اون پیام بدهید که متوجه شود فکرتان مشغول اوست، اما کاری نکنید که تصور کند نمی دانید چگونه خوش باشید و از وقتتان لذت ببرید چون تمام وقت به گوشی تان چسبیده اید.

خودتان را خجالت زده نکنید:

آخرین کاری که باید هنگام ارسال اس اما اس  یا پیام عاشقانه برای جذب کردن شریک دلدادگی خود بکنید این است که خود را خجالت زده کنید. وقتی با ارسال متن خود را دستپاچه و خجالت زنده کنید، ممکن است شروع کردن یک مکالمه ی دیگر سخت شود و حتی ایجاد یک رابطه نیز با طرف مقابلتان مشکل شود.

نشان ندهید که واقعا چه احساسی در موردش دارید. به صورت کلی، پیام دادن یک تفریح است و می توانید رابطه ی تان را با آن محکم تر کنید. مکانی نیست که قلب تان را در آن سرازیر کنید. چنین کارهایی را باید به صورت حضوری انجام دهید وقتی زمان مناسبش فرارسید.

اینکه با ارسال پیام عاشقانه  به اون ابراز علاقه کنید به خصوص در اوایل رابطه و برای اولین بارش، باعث می شود به نظر ناامید، ضعیف و بی اعتماد به نفس باشید؛ گویی از برقرار کردن یک مکالمه ی جدی واهمه دارید.

عکس های غیر اخلاقی ارسال نکنید.

به خصوص اگر شخص مورد نظرتان را به خوبی نمی شناسید. این کار بسیار احمقانه ست چون ممکن است بعد ها بر علیه خودتان از آن ها استفاده کند و حتی اگر شخص مورد نظر همسرتان است باز هم چنین کاری بی دلیل و نامناسب است.

نکته ها

برای جذب پسر مورد علاقه از اینکه اول شما اس ام اس یا پیام دهید نترسید، پسر مورد علاقه ی تان ممکن است خجالتی باشد، خیلی خوب است اگر یک دختر با اعتماد به نفس باشد و اول پیام دهد. اما همیشه و همه وقت این کارو نکنید.

اگر همان موقع پیام شما را پاسخ نداد، بلافاصله نتیجه نگیرید که از عمد چنین کاری کرده است. ممکن است سرش گرم کار دیگری باشد یا تلفنش خاموش باشد. از این بابت اعصاب تان رو خورد نکنید. پشت سر هم مدام پیام  عاشقانه ارسال نکنید و اول صبر کنید تا مرد مورد نظرتان پاسخ پیامک شما را بدهد!

رعایت این نکات بسیار ضرروی است

به اون نگویید چه کسی را دوست داری. این کار برای مردان بسیار آزار دهنده است. همه ی چیزی که او می خواهد یک مکالمه ی عادی است. البته اگر او چنین سوالی پرسید شما هم می تواند در جواب این سوال را از وی بکنید.

خجالتی نباشید، اگر از شما پرسید چه کار انجام می دهی؟، فقط نگویید ” هیچی”. باید بگویید، ” می خواهم به …. برم” یا ” در حال پیام دادن به شما هستم” یا ” تلویزیون تماشا می کنم” یا ” در حال مطالعه هستم”. همیشه در فیلم ها می بینیم که مردها از خانم ها درخواست می کنند.

اما در اگر در شرایطی هستید که ایجاب می کند شما این کار را انجام دهید، دستپاچه نشوید؛ اینکار بسیار تاثیر گذار نیز است. اگر چند روز طول کشید که پاسخ شما را بدهدف شما وقتی می خواهید پاسخش را بدهید به همین مقدار صبر کنید حتی بیشتر. اگر واقعا علاقه مند نباشد، حداقل با این کار شما دست بالا را در کنترل مکالمه دارید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.