تیپ شخصیتی حساس

تیپ شخصیتی حساس

تیپ شخصیتی حساس

تیپ شخصیتی حساس

این دسته افراد اهمیت زیادی میدهند به احترامی که طرف مقابل شان برای ایشان قائل است.

اگر طرف مقابل شما یک مرد است حتما طوری رفتار کنید که احساس مرد بودن و مهم بودن را تجربه کند و نشان دهید که او تکیه گاه شما است، اگر طرف مقابل شما زن است حتما باید احساس وقار را تجربه کند، باید در بیشتر تصمیم ها با او مشورت کنید باید نشان دهید که نظر ایشان برای شما اهمیت زیادی دارد.

 تیپ شخصیتی حساس در روابط خود دچار آسیب ها و شکست های زیادی میشوند با دقت و کاوش در رفتار آنها سعی کنید متوجه شوید چه آسیب های در روابط به آنها رسیده و اصلا آن کار ها را تکرار نکنید.

به عنوان مثال اگر ایشان در گذشته بابت صادق نبودن شخصی در رابطه دچار آسیب شده اند شما بهتر است صداقت خود را نشان دهید تا خلاء های به وجود آمده را پر کنید.

انفجار احساسات

افراد دارای تیپ شخصیتی حساس اکثر مواقع در مورد احساس بد خود در مورد عواملی که برای شان ناراحت کننده است صحبت نمیکنند، و همه چیز را در ذهن خود نگهداری میکنند و یک آن شما با فوران احساست منفی این افراد مواجه می شوید که بسیار هم شدید است و به راحتی قابل کنترل نیست و موضوع به سادگی ختم به خیر نخواهد شد.

کنترل تنش ها

در رابطه با تیپ شخصیتی حساس باید دقت زیادی به کلماتی که استفاده میکنید داشته باشید، اگر برخورد یا حرف شما برای این تیپ ناراحت کننده باشد در اکثر موارد صحبتی در مورد این موضوع نمیکنند و بهتر است شما در این زمان خودتان در مورد اتفاق رخ داده صحبت کنید و موضوع را کاملا شفاف سازی کنید.

نفوذ به تیپ حساس

زمانی که واکنش های منفی از طرف شخص حساس دریافت میکنید و شرایط رابطه وخیم است با کمک تکنیک های خاصی می توانید تنش ها را کاهش داده و وضعیت را تغییر بدید.

می توانید با ایجاد احساس گناه در طرف مقابل نسبت به رفتار خود پشیمانی زیادی ایجاد کنید باید به شکلی این احساس گناه ایجاد شود که خودتان را ناراحت و آسیب دیده از رفتار ایشان نشان دهید.

در زمانی که از این شخص (تیپ شخصیتی حساس ) فاصله دارید یا مشغول کاری هستید حتما سعی کنید به طرف مقابل تون پیام ارسال کنید و اطلاع بدید که سرتان خیلی شلوغ است و یا از اینکه از ایشون دور هستید خیلی ناراحت هستید و امیدوار هستید که هر چه زودتر ایشون رو ببینید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.