چرا یک فرد دارای اعتماد به نفس جذاب است؟

چرا یک فرد دارای اعتماد به نفس جذاب است؟

اعتماد به نفس اولین قدم برای جذب فرد مورد علاقه است .افرادی که دارای اعتماد به نفس هستند .شخصیت قابل اطمینان تری نسبت به بقیه دارن این موضوع باعث میشود دیگران بیشتر بخواهند به شما نزدیک بشوند.داشتن اعتماد بنفس باعث میشود که شما از دید دیگران یک فرد جذاب باشید . شخصی که در تمام مراحل موفق است و امتیازات ویژه ای دارد.

برای موفقیت در روابط باید اعتماد به نفس بالایی داشت اعتماد به نفس بدست ذاتی نیست و بدست آوردنی است. یکی از نکات اعتماد به نفس در رابطه دوست داشتن خودمان است .

زیرا اگر ما خودمان رو دوست نداشته باشیم و به خودمان احترام نگذاریم چطور میتوانیم از دیگران انتظار داشته باشیم برای ما ارزش قائل باشند!

راه های جذب فرد مورد علاقه 

به صورت غیر مستقیم به او توجه کنید .دومین قدم برای جذب فرد مورد علاقه تان این است که بدون هیچ قصد و منظوری به او توجه بسیار زیاد نشان دهید (در این مرحله نباید به او ابراز علاقه کنید).

وقتی پسری با دختری با بالاترین امتیاز رو به رو شود که به او توجه زیادی نشان دهد، خوشحالی وجودش را فرا گرفته و به آن زن جذب می شود.

در زمان مناسب ارتباط خود را کم کنید:

قدم سوم برای به دست آوردن علاقه ی پسر مورد علاقه این است که میزان ارتباط خود را کاهش دهید. وقتی احساس کردید فرد مورد نظرتان تا حدودی به شما جذب شده و نسبت به شما اعتیاد عاطفی پیدا کرده است لازم است خودتان را کنار بکشید تا این احساسات در او تشدید شود.

در این مرحله باید این توانایی را داشته باشید که کمی به عقب بروید و هنگامی که علاقه ی فرد مورد نظرتان نسبت به شما کمتر شد دوباره نزدیک شده و به او توجه نشان دهید.

به یاد داشته باشید این عقب نشینی نباید محسوس و از عمد به نظر برسد. باید با توجیه و بهانه های موجه اینکار را انجام دهید.

اعتماد به نفس

نکات مثبت را در خود به وجود بیارید و این نکات را افزایش دهید:

زمانی که فرد مورد علاقه تان نسبت به شما اعتیاد عاطفی پیدا کرد زمان مناسبی است.

که باید نکات مثبت خود را نسبت به قبل بیشتر افزایش دهید. یکی از روش های نشان دادن نکات مثبت این است که بیشتر در میان دوستان و آشنایان مورد تایید قرار بگیرید.

اجتماع شما و افرادی که در اطراف تان هستند.مثل یک انتقال دهنده بزرگ عمل می کنند.

هر چقدر ویژگی های و قابلیت های خود را بیشتر افزایش دهید، بیشتر مورد تایید و مقبولیت اجتماعی قرار خواهید گرفت.

در نتیجه دیگران نیز بیشتر در مورد موفقیت ها پیشرفت های شما صحبت خواهند کرد.

اگر این نکات را انجام دهید میتوانید در وابسته کردن و جذب مردان موفق شوید.