آیا واقعا عاشق شماست ؟

زبان بدن افراد عاشق

آیا واقعا عاشق شماست ؟

زبان بدن یک مرد عاشق به معنای واقعی به شما همه چیزهایی را که باید در مورد او بدانید را می‌گوید حتی اگر او هرگز صریحاً چیزی نگوید، خوشبختانه روشها و کارهایی که با دست ، پا ، چشم ، و هر قسمت دیگر بدن خود انجام می‌دهد نشان دهنده  احساساتش هست که  ضمن صحبت با شما ، می‌تواند آشکار شود.

سیگنال های زبان بدن می‌توانند بسیار قابل روایت باشند.” شما می‌توانید بفهمید که یک مرد چقدر به شما فکر می‌کند یا چقدر ذهنش درگیر شما هست، حتی وقتی که  در اطراف شماست پس در مراحل ابتدایی یک رابطه  به علائم مربوط به زبان بدن توجه کنید.

نشانه های زبان بدن افراد عاشق

۱-نفس کشیدن او آرام است. وقتی تنفس او با سرعت کمی انجام می‌شود، این نشان می دهد که او در کنار شما آرامش داشته و می‌تواند حال خوبی داشته باشد. “این نشانه خوبی است ، زیرا مردان دوست دارند در کنار شریک زندگی خود احساس راحتی کنند.

۲-اگر کف دستش هنگام قدم زدن در خیابان ،احساس گرمی کند ، این بدان معنی است که او گرم و پرانرژی است ، بله ، اما این همچنین می تواند نشانگر عصبی بودن باشد.: “عصبی بودن نشانه این است که آنها به طور بالقوه می توانند به شما علاقه داشته باشد و نمی خواهند چیزی را به هم بزند.”

۳-او سهواً شما را لمس می کند یا به طور اتفاقی دست شما را لمس می کند ،یا نمی تواند جلوی ضربه زدن به پای شما را در زیر میز بگیرد ، این یک نشانه عالی برای علاقه اش است زیرا نشان می دهد که او می خواهد از نظر جسمی به شما حس دارد.

۴- وقتی چهره به چهره می‌شوید دوست دارد به شما نزدیک شود . دوست دارند از فرصت مناسب برای برای بودن در کنار شما استفاده کنند و وقتی به رستوران یا جایی می روید دوست ندارند از شما فاصله بگیرند.

زبان بدن

زبان بدن

۵- او هنگام لبخند زدن دندانهای جلوی خودش را به شما نشان می‌دهد. مانند بچه ها که  ۵ سالشون هست لبخند می زنند  “وقتی او واقعاً احساس خوشبختی می‌کند خنده خود را پنهان نمی‌کند و لبخند هایش واقعی هست.

۶-او در کنار شما قدم می‌زند. و اگر دو قدم جلوتر از شما حرکت می‌کند به معنای این است که نگران شما است و سعی دارد شما را از محیط ترسناک و رعب آور دور کند.

۷-وقتی که دارد با شما صحبت می‌کند به دستان شما نگاه میکند زیرا  او توجه شما را می خواهد و اینكه می خواهد شما را تحت تأثیر قرار دهد تا مطمئن شود که  بهش گوش می‌کنید  زیرا او می‌خواهد دیده شود.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.