مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

  • مشاوره ازدواج به هر نوع مشاوره‌ای اطلاق میشود که مبحث ازدواج و روابط زناشویی و بهبود رابطه شکست خورده و عشق از دسته رفته را در بر گرفته و ماحصل آن شناخت بیشتر و بهتر نامزد آینده وکمک به شروع یک زندگی پایدار، آشنایی با نقاط ضعفی که در آینده می‌توانند برای شما چالش برانگیز باشند ، رفع اختلافات و مشکلات زندگی مشترک و کمک به زوجین برای شروعی دوباره، یادگیری شیوه‌های نوین مهارت‌های زناشویی و به طور خلاصه، افزایش آگاهی زوجین از تمامی موارد مربوط به روابط زناشویی و مشاوره ازدواج خواهد بود.
  • ممکن هست قبل از ازدواج با مواردی روبه رو بشوید و مشکلاتی سر راهتان قرار بگیرد که نیاز پیدا کنید از یک مشاور مشورت بگیرید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ی ۰٩٩١٣٩۴٣۵٣٧ از طریق تلگرام یا واتس اپ به صورت رایگان از خدمات کلینیک روانشناسی دکتر سمیه سلطانی برخوردار شوید
m11
logo

نوشته ی سمیه سلطانی _دکتری روانشناسی

سایت آدکتر سمیه سلطانی به شما کمک می کند که مشکل فعلی خود را پیدا کرده و با راه حل هایی آشنا شوید که به نیاز های شما در ارتباط با روابط عاشقی در مسیر ازدواج پاسخ بدهد.

در صورت تمایل برای گفتگو با یک مشاور با تجربه، می توانید از طریق شماره۰٩٩١٣٩۴٣۵٣٧در تلگرام یا واتسپ هماهنگ بشید .همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

عضویت در کانال تلگرام کلینک روانشناسی دکتر سمیه سلطانی

نوشته ی سمیه سلطانی _دکتری روانشناسی

love

بازگشت به عشق و رابطه

relationship

روانشناسی عشق

magnet-1

روانشناسی جذب

self-confidence

اعتماد بنفس چیست؟

positive

تفکر مثبت و منفی

magnet

قانون جذب

theater-masks

کنترل احساسات

error

خیانت چیست؟

tree

موفقیت در رابطه

customer

زبــان بـــدن

negotiation

مهارت ارتباطی

customer-1

تیپ های شخصیتی

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج به هر نوع مشاوره‌ای اطلاق میشود که مبحث ازدواج و روابط زناشویی و بهبود رابطه شکست خورده و عشق از دسته رفته را در بر گرفته و ماحصل آن شناخت بیشتر و بهتر نامزد آینده و کمک به شروع یک زندگی پایدار، آشنایی با نقاط ضعفی که در آینده می‌توانند برای شما چالش برانگیز باشند.

رفع اختلافات و مشکلات زندگی مشترک و کمک به زوجین برای شروعی دوباره، یادگیری شیوه‌های نوین مهارت‌های زناشویی و به طور خلاصه، افزایش آگاهی زوجین از تمامی موارد مربوط به روابط زناشویی و مشاوره ازدواج خواهد بود.

چرا مشاوره ازدواج نیاز است ؟

باید بدانید هیچ دو انسانی شبیه به هم نیستند و شما و پارتنرتان با دو سبک زندگی مختلف، دو فرهنگ، دو خانواده، دو تربیت متفاوت و حتی شاید با دو دیدگاه مذهبی متفاوت وارد یک زندگی مشترک خواهید شد؛ قطعاً شناخت تفاوت ها و انتظارات شما از یکدیگر، زندگی موفق و روبه رشدی را برایتان به ارمغان خواهد آورد و مشاوره ازدواج خوب چنین شرایطی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

بهترین زمان برای مراجعه به مشاوره قبل از ازدواج چه زمانی است؟

ممکن هست قبل از ازدواج با مواردی روبه رو بشو ید و مشکلاتی سر راهتان قرار بگیرد که نیاز پیدا کردید از یک مشاوره مشورت بگیرید وقتی ذهن شما سرشار شد از این سوالات میتوانید از ما کمک بگیرید

  • آیا طرف مقابلم برای ازدواج مناسب هست؟
  • چگونه رابطه شکست خورده قبل را ترمیم کنیم؟
  • راه های جذب پسر یا دختر مورد علاقه برای ازدواج چیست؟

درست است که تصمیم شما برای مراجعه به مشاور (صرف نظر از زمان این مراجعه) بسیار با ارزش است اما اگر هدف شما از مراجعه به مشاور، شناخت بیشتر نسبت به «خواستگار یا شریک عاطفی‌تان» است، تعلل در مراجعه به مشاوره، از میزان تاثیر این جلسات خواهد کاست و ممکن است گذر زمان موجب افزایش احساسات شما در عین عدم شناخت از او شود. پس در صورتی که این شخص را از قبل نمی‌شناسید، سعی کنید پس از (…) جلسه ملاقات با او و تشخیص اینکه آیا تمایلی برای شناخت بیشتر از او دارید یا نه، به مشاور مراجعه نمایید

به اینستاگرام بیاید