مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج به زوجین کمک می کند تا به شناخت بهتری به همسر خود دست یابند و عاقلانه تر برای زندگی مشترک آینده ی خود تصمیم گیری نمایند. روانشناسان متعددی در نقاط مختلف کشور وجود دارند و ما می توانیم به آنها مراجعه کرده و مشکلات خود را با آنان در میان بگذاریم.

اشاره به این نکته ضروری است که هر مشکلی یک راه حلی دارد اما اینکه آن راه حل چگونه و به چه شکل باشد مهم است به همین دلیل هر مشاور با مشاور دیگر متفاوت است و کیفیت خاص خود را دارد. مشاور ازدواج ویژگی هایی دارد که او را از بقیه متمایز می کند. صبر و شکیبایی، تجربه و تحقیق، نوع برخورد و شیوه بیان و راز داری و امانت داری از مهمترین ویژگی های یک مشاور ازدواج خوب هستند

افراد به دلایل مختلفی به دنبال درمان هستند؛ مدیریت کردن چالش های مهم زندگی، بازگشت به عشق و رابطه ، قانون جذب عشق ، جلوگیری از خیانت و طلاق، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه  و درمان بیماری های روانی چون اضطراب و افسردگی، رشد و بالندگی شخصی و خودشناسی از جمله این دلایل است.

مشاورین کلینک روانشناختی دکتر سمیه سلطانی در مرکزمشاوره ازدواج متشکل از برترین و مجرب ترین آنان هستند تا بتوانند بهترین راه حل ها را در مقابل شما قرار دهند و مشاوره ازدواج خوب را تجربه کنید

m11
logo

نوشته ی سمیه سلطانی _دکتری روانشناسی

سایت آدکتر سمیه سلطانی به شما کمک می کند که مشکل فعلی خود را پیدا کرده و با راه حل هایی آشنا شوید که به نیاز های شما در ارتباط با روابط عاشقی در مسیر ازدواج پاسخ بدهد.

در صورت تمایل برای گفتگو با یک مشاور با تجربه، می توانید از طریق شماره۰٩٩١٣٩۴٣۵٣٧در تلگرام یا واتسپ هماهنگ بشید .همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

عضویت در کانال تلگرام کلینک روانشناسی دکتر سمیه سلطانی

نوشته ی سمیه سلطانی _دکتری روانشناسی

love

بازگشت به عشق و رابطه

relationship

روانشناسی عشق

magnet-1

روانشناسی جذب

self-confidence

اعتماد بنفس چیست؟

positive

تفکر مثبت و منفی

magnet

قانون جذب

theater-masks

کنترل احساسات

error

خیانت چیست؟

tree

موفقیت در رابطه

customer

زبــان بـــدن

negotiation

مهارت ارتباطی

customer-1

تیپ های شخصیتی