مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج به هر نوع مشاوره‌ای اطلاق میشود که مبحث ازدواج و روابط زناشویی و بهبود رابطه شکست خورده و عشق از دسته رفته را در بر گرفته و ماحصل آن شناخت بیشتر و بهتر نامزد آینده و کمک به شروع یک زندگی پایدار، آشنایی با نقاط ضعفی که در آینده می‌توانند برای شما چالش برانگیز باشند.

رفع اختلافات و مشکلات زندگی مشترک و کمک به زوجین برای شروعی دوباره، یادگیری شیوه‌های نوین مهارت‌های زناشویی و به طور خلاصه، افزایش آگاهی زوجین از تمامی موارد مربوط به روابط زناشویی و مشاوره ازدواج خواهد بود.

چرا مشاوره ازدواج نیاز است ؟

باید بدانید هیچ دو انسانی شبیه به هم نیستند و شما و پارتنرتان با دو سبک زندگی مختلف، دو فرهنگ، دو خانواده، دو تربیت متفاوت و حتی شاید با دو دیدگاه مذهبی متفاوت وارد یک زندگی مشترک خواهید شد؛ قطعاً شناخت تفاوت ها و انتظارات شما از یکدیگر، زندگی موفق و روبه رشدی را برایتان به ارمغان خواهد آورد و مشاوره ازدواج خوب چنین شرایطی را برای شما ایجاد خواهد کرد. پس در صورتی که این شخص را از قبل نمی‌شناسید، سعی کنید پس از  جلسه ملاقات با او و تشخیص اینکه آیا تمایلی برای شناخت بیشتر از او دارید یا نه، به مشاور مراجعه نمایید.

love

بازگشت به عشق و رابطه

relationship

روانشناسی عشق

magnet-1

روانشناسی جذب

self-confidence

اعتماد بنفس چیست؟

positive

تفکر مثبت و منفی

magnet

قانون جذب

theater-masks

کنترل احساسات

error

خیانت چیست؟

tree

موفقیت در رابطه

customer

زبــان بـــدن

negotiation

مهارت ارتباطی

customer-1

تیپ های شخصیتی