قوانین و مقررات

چگونه به یک سایت اعتماد کنیم و در دوره های آموزشی شرکت کنیم ؟

همه ما هنگام  مشاوره آنلاین  کمی نگران هستیم.  اما برخلاف تصور همگانی، استاندارد هایی وجود دارد که می توانیم با کمک آنها از قابل اعتماد بودن یک سایت مطمئن شویم و با خیالی آسوده اطلاعات شخصی خود را در آن ثبت کنیم  و از آنها مشاوره بگیریم  این  استاندارد معمولا در انتهای هر سایتی در دسترس کاربران است و کلینک روانشناختی  آوای مشاور  نیز در پی جلب رضایت و اطمینان حداکثری کاربران و مراجعه کنند گان خود استاندارد لازم را فراهم نموده است؛ این استاندارد عبارتند از :

 

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین به این معنی است که  تعاملی بین تماس گیرنده و مشاور از طریق اینترنت به صورت نوشتاری ، زنده و محرمانه انجام میشود که در جهت برطرف نمودن نیازهای فوری مراجعین و تثبیت یا بهبود احساس سلامت روانی آنها می باشد. مشاور کمک میکند تا مراجع نیازهای خود را مشخص نموده و راه حلی برای مسایل خود بیابد و توانایی تصمیم گیری در وی تسهیل شود.

سایت آوای مشاور به شما کمک می کند که مشکل فعلی خود را پیدا کرده و با راه حل هایی آشنا شوید که به نیاز های شما در ارتباط با روابط عاشقی در مسیر ازدواج پاسخ بدهد.

در صورت تمایل برای گفتگو با یک مشاور با تجربه، می توانید از طریق شماره۰۹۹۱۳۹۴۳۵۳۷ در تلگرام یا واتسپ هماهنگ بشید .همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.