قانون جذب در برگشتن معشوق

قانون جذب

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

احتمالا تا به حال بسیار در مورد شکست عشقی شنیده اید. افراد بعد از جدا شدن از روابط عاطفی حالتی را تجربه می کنند که شبیه به افسردگی است.

بعضی از آن ها دیگر تمایلی به بودن در جمع ندارند، بعضی ها نمی توانند خوب غذا بخورند، عده ای دیگر از تکالیف و فعالیت های روزمره باز می مانند و احساس ناتوانی می کنند.ولی با قانون جذب میتوانید خورد را از این حالت نجات دهید

معمولا از افرادی که شکست عشقی می خورند می شنویم، در روز بدون اختیار به فردی که از او جدا شده اند فکر می کنند و این فکر کردن علاوه بر ایجاد ناراحتی و غم زیاد باعث می شوند تا فرد ساعات زیادی را صرف مرور کردن و فکر به گذشته کند .

اصل موضوعی که میخوام باهاتون صحبت این هست که

آیا با قانون جذب میشه به شخصی که می خواهیم برسیم ؟

خیلی ها در مورد این موضوع میگن که نمیشه ! راجع به اشیا موقعیت کاری و تحصیلی و … جواب میده ولی در مورد به شخص خاص جواب نمیده مثلا می تونید تصور کنین چه جور آدمی رو تو زندگی تون میخواین تا جذب کنید ولی نمی تونید بگید خانوم یا آقای ایکس رو میخوام .

خب نظراتی  که داده شده و من موقعی که اینارو میشنیدم دلسرد شدم ولی باز از این قانون در مورد شخص مورد نظرم نا امید نشدم و در نهایت با همین قانون جذب تونستم به دستش بیارم . از خیلی ها هم شنیدم که این رو تجربه کردن و خیلی ها هم نکردن و قانون جذب رو برای به دست اوردن یه آدم خاص نقض کردن . پس شما هم نا امید نشید اگر من و چند نفر دیگه تونستیم شما هم میتونید .