قانون جذب در برگشتن معشوق

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

احتمالا تا به حال بسیار در مورد شکست عشقی شنیده اید. افراد بعد از جدا شدن از روابط عاطفی حالتی را تجربه می کنند که شبیه به افسردگی است. و در برگشت معشوق به رابطه ناامید هستند. بعضی از آن ها دیگر تمایلی به بودن در جمع ندارند، بعضی ها نمی توانند خوب غذا بخورند، عده ای دیگر از تکالیف و فعالیت های روزمره باز می مانند و احساس ناتوانی می کنند.ولی با قانون جذب می توانید خود را از این حالت نجات دهید و معشوق خود را برگردانید

معمولا از افرادی که شکست عشقی می خورند می شنویم، در روز بدون اختیار به فردی که از او جدا شده اند فکر می کنند و این فکر کردن علاوه بر ایجاد ناراحتی و غم زیاد باعث می شوند تا فرد ساعات زیادی را صرف مرور کردن و فکر به گذشته کند .

اصل موضوعی که میخوام باهاتون صحبت این است که آیا با قانون جذب میشه به شخصی که می خواهیم برسیم ؟

جذب عشق

خیلی ها در مورد این موضوع میگن که نمیشه ! راجع به اشیا موقعیت کاری و تحصیلی و … جواب میده ولی در مورد به شخص خاص جواب نمیده مثلا می تونید تصور کنید چه جور آدمی رو تو زندگی تون میخواین تا جذب کنید ولی نمی تونید بگید خانوم یا آقای ایکس رو میخوام .

خب نظراتی  که داده شده و من موقعی که اینارو می شنیدم دلسرد شدم ولی باز از این قانون در مورد شخص مورد نظرم ناامید نشدم و در نهایت با همین قانون جذب تونستم به دستش بیارم.

البته به این نکته اشاره کنم قانون جذب به این معنی نیست که بنشینید و خیالبافی کنید و به آینده رویایی با طرف مقابلتون فکر کنید و فکر کنید به این صورت می توانید جذبش کنید خیر تکنیک های قانون جذب یعنی اینکه بتوانید نیازهای ناخودآگاه طرف مقابلتان را تشخیص بدهید و به رفع آنها اقدام کنید .

مشاهده و خرید بسته آموزشی 

از خیلی ها هم شنیدم که این رو تجربه کردن و خیلی ها هم نکردن و قانون جذب رو برای به دست آوردن یه آدم خاص نقض کردن .پس شما هم نا امید نشوید اگر من و چند نفر دیگه تونستیم شما هم میتونید. از مشاور کمک بگیرید تا بتواند به نحو احسن شما را در این زمینه راهنمایی کند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.