10 گروه از زنانی که هرگز نباید با آن‌ها ازدواج کنید

زنانی که هرگز نباید با آن‌ها ازدواج کنید!

زنانی که هرگز نباید با آن‌ها ازدواج کنید!

زنانی که هرگز نباید با آنها ازدواج کنید

زنانی که هرگز نباید با آنها ازدواج کنید چه ویژگی هایی دارند ؟ این بزرگترین دغدغه مردانی است که در سن ازدواج هستند. پس اگر قصد ازدواج دارید باید در انتخاب همسر خود دقت کنید و معیارهای ازدواج خود را مشخص کنید و معلوم کنید که از نظر شما  با چه کسانی نباید ازدواج کنید.

  • زنان بد اخلاق و کینه ای!

 زنانی که مدام عصبانی اند و یا می‌خواهند انتقام کسی که دلشان را شکسته است را از همسرشان بگیرند! چنین زنانی مردها را موجوداتی بی‌مصرف می دانند که بویی از انسانیت نبرده اند! مسلم است که هیچ مردی از بودن با زنی که از هر فرصتی برای توهین و بددهنی، استفاده می‌کند، خوشش نمی‌آید! این رفتارها از مشکلات حل نشده‌ی وی در زندگی گذشته اش سرچشمه می‌گیرند و می‌توانند مشکلات زیادی را برای زندگی زناشویی‌تان ایجاد کنند.

  • زنان خودخواه که هرگز نباید با آنها ازدواج کنید !

اگر خانه‌ای گرم و صمیمی و همسری دلسوز و فداکار می خواهید و دوست دارید کسی را در کنار خود داشته باشید که خوشحالی شما برایش از خوشحالی خودش نیز مهم‌تر باشد، دور زنان خودخواه را خط بکشید! زنانی که در همه‌ی امور، خود و خواسته‌های خود را مقدم و ارجح می دانند، گزینه‌ی مناسبی برای یک زندگی زناشویی عاشقانه نیستند و ازدواج با این زنان ممکن است به طلاق بپیوندد. جهت اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه کنید (چرا برخی از ازدواج ها منجر به طلاق می شود.)

  • زنان مادی گرا!

زنان مادی‌گرا و پول پرست قطعاً گزینه‌ی مناسبی برای یک زندگی عاشقانه نیستند. زنانی که دائماً به چیز‌هایی جز خانواده، معنویت، باطن و تحقق اهداف بزرگ یک زندگی مشترک، فکر می‌کنند، بنابراین زنان مادگی گرا گزینه‌ی مناسبی برای یک زندگی مشترک بادوام نخواهند بود.

  • زنانی که برای مردان دیگر طنازی می‌کنند!

زنانی که چنین عاداتی دارند، قادر نخواهند بود پس از ازدواج به یکباره خود و عاداتشان را تغییر دهند و این مسئله برای هیچ مردی قابل تحمل نخواهد بود. پس به امید تغییر دادن دادن او، وارد رابطه نشوید. زنی که از تمامی مردان اطرافش خوشش می‌آید و از مردی به مرد دیگر و از رابطه‌ای به رابطه‌ی دیگر می‌پرد، تنوع طلب بوده و نمی‌تواند به یک مرد متعهد باقی بماند و گزینه‌ی مناسبی برای انتخاب نخواهد بود!

  • زنانی که به مهمانی رفتن، معتاد هستند!

زنانی که مدام به مهمانی‌هایی دعوت می‌شوند و توانایی نه گفتن به دعوت به این مهمانی ها را ندارند، همچنین پای ثابت و دختر شماره 1 مهمانی‌ها هستند و با لباس‌های خیره کننده در این مهمانی ها حضور می یابند، قادر نخواهند بود خانه‌ای گرم و صمیمی بنا کنند و مدام در حال برنامه‌ریزی برای مهمانی بعدی هستند! شاید شما نیز در یکی از این مهمانی‌ها او را دیده اید و از ظاهر جذاب او خوشتان آمده است و تصمیم به ازدواج با او گرفته اید، اما باید قبل از پیش قدم شدن برای ازدواج با او، در مورد این عادت او بیشتر فکر کنید!

  • زنان لوس!

زنانی که در خانه‌ی پدری، بدون هیچ تلاش و زحمتی، هرچه می خواستند، برایشان تهیه شده است! این زنان قادر نخواهند بود مادری فداکار باشند و گاهی خواسته‌های خود را در راه آرامش زندگی، همسر و فرزندانشان، به تعویق بیندازند و یا آنها را قربانی کنند! هرچقدر که شما نیز سعی کنید تا زندگی ای مشابه با زندگی پیشین او را فراهم کنید، او همچنان زیاده خواه و لوس باقی خواهد ماند و گزینه‌ی مناسبی برای ازدواج نیست و جز دسته زنانی هستند که هرگز نباید با آنها ازدواج کنید چرا که ازدواج راهی پر از پستی و بلندی و کم و زیاد است که بسیاری از اوقات فداکاری، استحکام و قدرت روحی زیادی را میطلبد.

  • زنان توجه طلب!

درست است که زنان بطور طبیعی خواهان توجه  به ویژه توجه همسرشان هستند، اما این مسئله هنگامی که به یک وسواس فکری تبدیل شود، خوشایند نخواهد بود. یک مرد ایده آل میداند که باید برای همسرش زمان بگذارد و به او توجه نماید، اما همه‌ی ما میدانیم که 100% مواقع اینگونه نخواهد بود و گاهی شرایط زندگی سخت تر از حالات عادی است و نمیتوان از یک مرد انتظار داشت که دائماً در هر لحظه پیگیر همسرش باشد و لحظه به لحظه به او گوشزد کند که: تو برای من مهم هستی و من به تو توجه میکنم!!

  • زنان خاله زنک و فضول!

 زنانی که دائماً در کار و کسب و امورات زندگی دیگران سرک میکشند و بجای برنامه ریزی برای بهبود زندگی خود، به فکر فعالیت ها و اهداف دیگران هستند. شما برای داشتن یک زندگی آرام و موفق، به همسری نیاز دارید که بتواند با توجه به توانایی های خودش و شما، برای رسیدن به اهداف بزرگ زندگی تان برنامه ریزی کند؛ و همسری که مدام در مورد زندگی دیگران صحبت می‌کند گزینه‌ی مناسبی برای تحقق اهداف شما برای بنا کردن یک زندگی موفق نخواهد بود.

  • زنانی که خود را متعهد نمی کنند!

زنانی که داشتن تعهد در هر زمینه ای  تعهد شغلی، تعهد دوستی، تعهد خانوادگی برایشان سخت و طاقت فرساست، نمیتوانند به چیزی مانند، ازدواج، متعهد بمانند! کسی که سریعاً علاقه و اشتیاق خود برای یک چیز را از دست میدهد و میخواهد چیز جدیدی را تجربه کند، گزینه‌ی مناسبی برای ازدواج نیست چرا که ازدواج مقوله‌ای تعهد طلب است و شما نمی‌توانید دائماً او را زیر نظر بگیرید تا به این تعهد، پایبند بماند.

     .زنان گستاخ و بی ادب!

زنانی که به سرعت در مقابل عقاید مخالف، گستاخی می‌کنند، گزینه‌ی مناسبی برای گذراندن ادامه‌ی زندگی، نخواهند بود. احترام به دیگران، احترام به انسانیت و عقاید و افکار مخالف، یکی از بزرگترین و مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باید برای انتخاب همسر، در نظر بگیرید.

 ما را در اینستاگرام دنبال کنید.