راههای جذب مردان مغرور چیست؟

راههای جذب مردان مغرور چیست؟

 جذب مردان مغرور

برای جذب مردان مغرور باید ابتدا نیازهای آنان مانند نیاز به احترام، آزادی و حمایت را بشناسید.سپس کاری کنید تا متوجه ارزشمندی و عشق شما شوند. مردی را می ‌شناسید که بسیار مغرور به نظر می‌ رسد.احساس می ‌کنید عاشقش شده‌اید اما نمی ‌دانید چطور می ‌توانید او را به خودتان جذب کنید.دوست دارید دوست تان بدارد اما او به نحوی مغرورانه رفتار می ‌کند که نمی ‌توانید احساسش را تشخیص دهید.اینجاست که باید روی آن موضوعاتی متمرکز شوید که مردها دوست دارند و در جذب مردان مغرور به شما کمک می ‌کنند.

دو چیز برای عاشق کردن و جذب مردان مغرور و مخصوصا شخصیت‌ های خود شیفته بسیار اهمیت دارد :یکی ارزش شما و دیگری توجه شما

ارزش

یکی از مهمترین نکاتی که در علاقمند کردن شخصیت خود شیفته بسیار حائز اهمیت است ارزش شما می ‌باشد.

برای مثال اگر طرف مقابل تان برای شما از موفقیت‌ های خود گفت در درجه اول باید نشان دهید که بسیار تحت تاثیر قرار گرفته‌ اید (نشان دادن توجه) .

سپس شما نیز به موفقیت‌ های خود اشاره کنید ( نشان دادن ارزش).باید توجه کنید که ارزش‌ ها بسته به هر شخصی متفاوت هستند .

شما باید در برخورد هایی که داشته‌اید این موضوع را متوجه شوید که ارزش از نقطه نظر طرف مقابل تان به چه معنی است.این ارزش‌ ها می تواند شامل ثروت، تحصیلات، زیبایی اندام یا حتی ارزش‌ های اخلاقی باشد.

توجه

برای جذب مردان مغرور بهتر است در کنار نشان دادن ارزش ‌هایتان به وی توجه نیز نشان دهید.

اما این توجه کردن وقتی بسیار موثر خواهد بود که همراه با بی توجهی باشد.به عبارت دیگر اگر شما قصد دارید یک فرد مغرور را به خود جذب کنید ،باید به یاد داشته باشید توجه به همراه بی توجهی به خصوص در اوایل رابطه می ‌تواند محرک بسیاری شگفت انگیزی در جذب طرف مقابل شما باشد.

راه های جذب مردان و پسران مغرور؟

اگر به دنبال جلب توجه و علاقه مردی هستید که بسیار مغرور است .احساس می کنید که عاشقش شدید اما نمی توانید به دلیل رفتاری که دارد احساسش را نسبت خودتان تشخیص دهید.باید روی موضوعاتی تمرکز کنید که مردان دوست دارند و در جذب مردان به شما کمک می کند.

برای اینکه بتوانید مردان و پسران مغرور را جذب کنید.قبل از هر چیزی باید علایق و نیاز های آنان به آزادی، احترام، حمایت و … را بشناسید.سپس می توانید وارد عمل شوید.

شناخت و جذب مردان مغرور و خود شیفته

سه چیز برای عاشق کردن و جذب مردان مغرور به خصوص مردانی که دارای شخصیت خود شیفته ای هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  •  شناخت ارزش های مردی که به آن علاقه دارید
  •  تکنیک های توجه کردن
  •  مورد مهم ترغیب کردن حس کنجکاوی او نسبت به خودتان

شناخت ارزش های مردی که به آن علاقه دارید

یکی از مهمترین پارامتر ها در علاقمند کردن مردانی که دارای شخصیت های خود شیفته می باشند، شناخت ارزش های آنان می باشد به بیان بهتر شناخت مواردی است که برای او در زندگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

توجه کنید که ارزش ها برای هر شخصی متفاوت است .شما می توانید در برخورد هایی که دارید متوجه شوید که ارزش از نقطه نظر طرق مقابل تان به چه معنی است.این ارزش ها می تواند تحصیلات، ثروت، زیبایی اندام، ارزش های اخلاقی و … باشد.

بعد از شناخت ارزش های مردی که به او علاقه دارید.با نشان دادن ارزش هایی که برای او ارزشمند است و در شما وجود دارد می توانید علاقه او را نسبت به خود جلب کنید.

تکنیک های توجه کردن را بیاموزید 

برای جذب کردن مردان و پسران مغرور علاوه بر نشان دادن ارزش های تان به وی ، باید به او نیز توجه داشته باشید.نکته ی مهمی که در این توجه کردن شما بسیار ارزشمند می باشد این است که باید توجه شما همراه با بی توجهی باشد.

به بیان بهتر اگر شما قصد دارید تا یک مرد مغرور را جذب خود کنید باید همواره به یاد داشته باشید که توجه شما باید همراه با بی توجهی باشد.بخصوص در اوایل رابطه این عمل محرک بسیار شگفت انگیزی در جذب مردان مغرور می باشد.

مبهم باشید 

یک قانون کلی وجود دارد که هر چه شخصی بیشتر به چیزی فکر کند، بیشتر جذب آن می شود. پس هر چه شخصی بیشتر به شما فکر کند، بیشتر جذب شما می شود. اگر در رابطه ای که دارید رفتار تان به راحتی قابل پیش بینی باشد؛ موفق به روشن کردن حس کنجکاوی وی نخواهید شد. ولی اگر در رفتارهای تان کمی ابهام وجود داشته باشد. به شکلی که به راحتی قابل توضیح و فهم نباشد. می توانید فکر او را مشغول کنید.

 آیا واقعا او به من علاقه دارد ؟

اگر به من علاقه دارد پس چرا بعضی از وقت ها از من دوری می کند.

چنین سوالاتی ذهن شخص موردنظر را بیشتر مشغول می کند. به همین دلیل ممکن است راجب شما با دوستانش نیز صحبت کند تا بتواند توضیحی برای رفتارتان بیابد. توجه داشته باشید تا وقتی که به شما کاملا علاقمند نشده است تا جایی که توانستید به او نزدیک شوید چرا که در غیر این صورت شما را فراموش خواهد کرد .

به محض این که به شما علاقه مند شد ناپدید شوید و یا کارهایی که نشان دهنده ی عشق شما به او است را متوقف کنید. در دسترس نبودن قبل از اینکه به شما علاقمند شود سبب می شود که شما را فراموش کند. ولی بعد از این که طرف مقابلتان به شما علاقه مند شده اگر از دسترس خارج شوید. ذهن او را به خود مشغول  می کنید و این سبب می شود تا بیشتر و بیشتر به شما فکر کند.