دعا برای رسیدن به عشق

دعا برای رسیدن به عشق

دعا برای رسیدن به عشق

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید قطعا حال روحی مناسبی ندارید چون رابطه خود را از دست داده اید یا طرف مقابل شما بسیار سرد شده است و شما احساس خطر میکنید.

بهتر است قبل از اینکه مدام این سوال رو در ذهن خود تکرار کنید که چیکارکنم عشقم برگرده، با اشتباهات خود روبرو بشید و دست از اشتباهاتی که باعث میشه طرف مقابل تان سریعتر از شما جدا شود یا شما را برای همیشه ترک کند.

اکثر افراد وقتی در رابطه دچار مشکل میشوند یا طرف مقابلشان رابطه را تمام میکند، در اینترنت و یا در اطرافیان خود بدنبال پاسخی برای چیکارکنم عشقم برگرده هستند.

زمانی که پاسخ مناسب یا راهی نتیجه بخش را یافت نمیکنند بصورت ناخودآگاه دست به انجام یکسری اشتباهات خطرناک میزنند.

دعاهایی که رد خور ندارد(دعا برای رسیدن به عشق)

عشقم ولم کرده چیکار کنم؟

دلیل مناسبی نیست برای تخریب شخصیت شما و از دست دادن اعتبارتون، وقتی سوال عشقم ولم کرده چیکار کنم؟

تمام چیزی باشد که بدنبال آن هستید قطعا خود و عزت نفستان را فراموش میکنید و بجای ترمیم رابطه اشتباهاتی رو انجام میدید که باعث میشه عشق شما برای همیشه شما رو ترک کنه.

اگر هنوز در رابطه هستید و عشقتان از ده تماس شما یکی را پاسخ میدهد به ندرت پیام ها را جواب میدهد کارهایش راتوضیح نمیدهد مدام بهانه های مختلفی میاورد یا اینکه عشقتان بصورت کامل باشما قطع رابطه کرده است

باید بدانید که انجام چند کار میتواند به سادگی تمام پل های شما و موقعیت های بازگشت به رابطه را برای همیشه از بین ببرد، این اشتباهات عبارتند از:

تماس گرفتن و ارسال مداوم پیام

در دسترس بودن و برآورده کردن تمام خواسته های بجا و نابجا طرف مقابل

التماس کردن و اصرار به بازگشت به رابطه

ارسال واسطه و خواهش از دوستان مشترک برای ترمیم رابطه

پست ها وعکس های غمگین در فضا های مجازی

دعا برای رسیدن به عشق

دعا برای رسیدن به عشق

تهدید کردن

ابراز احساسات و علاقه مندی

ایجاد احساس ترحم و دلسوزی،…

این نوع فعالیت ها نه تنها هیچ کمکی به ترمیم رابطه و بازگشت به رابطه ازدست رفته نمیکند بلکه باعث میشود شخص شما را فردی ضعیف و بدون اعتماد بنفس تشخیص دهد، این موضوع را هم خودتان میدانید هیچ کس عاشق یک فرد ضعیف و بدون اعتماد بنفس نمیشود.

چه دعایی بخونم که به عشقم برسم(دعا برای رسیدن به عشق)

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه سوال جالبی است. ابتدا باید دلیل عاشق شدن رو درک کنید سپس سوال چیکار کنم عشقم عاشقم بشه را برای خودتون مطرح کنید و به جواب سوال چیکار کنم عشقم عاشقم بشه برسید.

چه ذکری بگم که عشقم برگرده ، چه دعایی بخونم عشقم برگرده

خب اگر ما عاشق کسی شده باشیم و نیازهای ناخودآگاه او را تشخیص بدیم ولی در برآورده کردن این نیازها موفق نباشیم باید چه کاری انجام بدیم؟چه دعایی بخونم که به عشقم برسم

همانطور که گفتیم اشخاص براساس نیازهای ناخودآگاه خودشون وابسته به یک شخص میشن پس ما باید این نیازها رو در خودمون بوجود بیاوریم تا بتونیم بصورت غیر مستقیم روی ناخودآگاه طرف مقابل خود نفوذ پیدا کنیم

به عنوان مثال شما یک فرد ترسو را تصور کنید؛ یعنی نیاز ناخودآگاه شجاعت، حال ما باید این نیاز را در خودمون بوجود بیاوریم تا باعث جلب توجه بشویم.

وقتی فرد ترسو نیاز خود که شجاعت است را در ما پیدا میکند بصورت ناخودآگاه شرطی میشود (یعنی ناخودآگاه وی این موضوع را همیشه در نظر میگیرد که برای برطرف شدن نیازش و پیدا کردن احساس امنیت به ما نیاز دارد).

حال ما با ایجاد کردن این نیاز توانستیم توجه شخص را جلب کنیم. اما آیا این کار به تنهایی کافی است؟

اگر سوال شما یکی از سوال های چه دعایی بخونم که به عشقم برسم چگونه با دوست پسرم اشتی کنم ، چگونه با دوست پسرم اشتی کنم بهتر است دقت داشته باشید که اول باید دست از انجام اشتباهاتی که قبلا عرض کردم بردارید.

به اینستاگرام بیایید.