بهبود رابطه خراب شده با استفاده از قانون جذب

 قانون جذب

 قانون جذب

بسیاری از ما پس از پایان رابطه‌ی عاطفیمان با شخصی خاص، به دنبال راه هایی برای بازگرداندن او به رابطه و شروعی مجدد برای برقراری یک رابطه‌ی عاشقانه با او هستیم؛

چراکه درست پس از پایان رابطه متوجه میشویم که او دقیقاً همان کسی است که ما میخواستیم اما به دلیل تفکرات منفی و یا ترس هایی که در وجودمان قرار داشت، تصمیم به جدایی از او گرفته ایم.

تفکرات سمی همانند انتظار برای وقوع اتفاقات ناگوار و یا ترس های بیجا، دقبقاً دلیل جدای ما از او بوده است؛چرا که بنابر قانون جذب شما همان چیزی را دریافت خواهید کرد که منتظرش هستید!

به یاد داشته باشید که شما تنها قادر خواهید بود کسی را به رابطه بازگردانید که او نیز مایل به برقراری مجدد رابطه با شما باشد.

هر انسانی آزاد است که خواسته ها و تمایلات شخصی خود را داشته باشد و همچنین به یاد داشته باشید که قرار نیست با استفاده از این قانون از کسی سو استفاده و یا کسی را وادار به انجام کاری که تمایلی برای آن ندارد، کنید.

جذب عشق از دست رفته با استفاده از قانون جذب

• ابتدا باید به صورت واضح و شفاف برای خود مشخص کنید که میخواهید این فرد را به رابطه بازگردانید. این را مدام با خود تکرار کنید، در جایی بنویسید و با صدای بلند آن را اعلام کنید.

سپس خود را در زمانی تصور کنید که این شخص به رابطه بازگشته است و روزهای بسیار خوبی را با یکدیگر میگذرانید. حرفهای زیبا و سرشار از انرژی را که قرار است به او بگویید را تجسم کنید و خود را در هر موقعیتی که دلخواهتان است، تصور کنید.

• به گذشته و دلیلی که شما را از یکدیگر جدا کرد، فکر نکنید. به یاد داشته باشید که باید برروی آنچه می خواهید اتفاق بیفتد تمرکز کنید، نه برروی اتفاقاتی که دوست ندارید رخ دهند.

• داستان هایی را از روزهای خوشی که قرار است با یکدیگر داشته باشید، بنویسید و از فعل های حال در آن استفاده کنید.

درست مانند اتفاقاتی که اکنون در حال رخ دادن هستند. بنویسید که چگونه عاشق شده اید و چقدر از وجود او خرسند هستید.

بنویسید که تا چه اندازه سپاسگزار وجود او از کائنات میباشید. این داستان را روزانه بخوانید و یا در ذهن خود مرور کنید و در آخر از تمامی آنچه دارید (در واقع در آینده‌ای نزدیک خواهید داشت) از کائنات سپاسگزار باشید.

جذب عشق از دست رفته

• برای برگرداندن عشق با قانون جذب لیستی را از جنبه های مثبت وجودی او و چیزهایی که در وجودش بود و شما عاشقانه آن ‌ها را دوست داشتید، تهیه کنید و به آنها انرژی و عشق بدهید.

این جهان، جهان ارتعاش هاست و در هرکجای جهان که باشید مهم نیست چقدر از یکدیگر دور باشید- انرژی و عشقی که به سمت فرد مورد نظر میفرستید، توسط او احساس میشود.

• هنگامی که عشق و انرژی خود را به سمت او روانه میکنید، از پیدا شدن سر و کله اش در زندگیتان شگفت زده نشوید!!

حتی می توانید عکسی از او را همراه خود داشته باشید و در هرکجا که احساس خوبی داشتید، این احساس و انرژی را به سمت عکس او و در واقع خود او، روانه کنید.

• شادی خود از بازگشت او را پیشاپیش به کائنات ابراز کنید! خود را غرق در شادی حاصل از بازگشت او ببینید و واقعا برای حضور او در زندگیتان آماده شوید.

• در آخر، اگر فکر میکنید که قانون جذب به اندازه‌ی کافی سریع نیست و نمی توانید صبورانه به جذب آنچه می خواهید بپردازید پس بهتر است در تصمیمات خود تجدید نظر کنید و یا به کارهایی بپردازید که از آنها لذت می برید و ایمان داشته باشید که کائنات در جهت بهترین پیشامدها برایتان کار خواهد کرد.

 قانون جذب عشق

افراد زیادی بوده اند که توانسته اند با جذب قوی و فرستادن انرژی مثبت به سمت شخص مورد نظر، او را دوباره به رابطه بازگردانند و رابطه ای بهتر از گذشته را با یکدیگر بنا کنند.

اما به خاطر داشته باشید که عشق های یکطرفه و یا روابطی که شما در آنها احساس خوبی نداشته اید ( وصرفاً به دلایلی همچون پول و یا زیبایی بنا شده بوده اند)، ارزشی برای بازگرداندن ندارند.

همچنین بدانید که اگر شما دقیقاً همان فردی باشید که قبلاً بوده است و هیچ گونه تغییر مثبتی را در وجود خود ایجاد نکنید، در رابطه‌ی پیش رو نیز نخواهید توانست چیز جدیدی را تجربه کنید و احتمالاً دوباره به شکست خواهید رسید.

پس برای برگرداندن عشق با قانون جذب به یاد داشته باشید که برای جلوگیری از تجربیات گذشته، باید چیزی تغییر کند و به سمت بهتر شدن پیش رود؛ این پارامتر یکی از شما دو نفر و یا هر دوی شما خواهد بود!

ما را در اینستاگرام همراهی کنید.