آیا ظاهر واقعا در رابطه اهمیت دارد

آیا ظاهر واقعا در رابطه اهمیت دارد

آیا ظاهر واقعا در رابطه اهمیت دارد

بله اهمیت دارد. هم زنان و هم مردان افرادی را می پسندند که هم نوع خودشان باشند.

مطمئن هستم تا کنون برایتان پیش آمده است که یکی از دوستانتان شخصی را با این جمله رد کند: ” او از نوع من نیست”.

اما اجازه دهید سوال دیگری بپرسم، آیا همه ی افراد با نوعی که دوست دارند ازدواج می کنند؟

جواب منفی است. و خیر در افرادی صحبت نمی کنم که دست از جست و جو برداشته اند و تصمیم گرفته اند به هر موردی راضی شوند بلکه در مورد مواردی صحبت می کنم که هر روز اتفاق می افتد و ظاهر کاملا ندادیده گرفته می شود آن هم بدون هیچ نارضایتی!

چگونه چنین چیزی ممکن است؟

پاسخ ساده است. ما انسان ها به صورت ناخودآگاه علائمی را جمع آوری می کنیم که به ما کمک می کنم بفهمیدم آیا شخصی مناسب ماست یا خیر.

بسیار از این نشانه های ناخودآگاه در چهره یا در ظاهر دیگران وجود دارند.

اکنون چه می شود اگر همان نشانه ها و علائم ناخودآگاهی که به دنبالشان هستیم به شکلی دیگری ارسال شوند.

چرا ظاهر شما در یک رابطه اصلا اهمیتی ندارد

دلیل اینکه می خواهیم با افرادی باشیم که چهره ی خاصی دارند خیلی ساده است؛ دلیل این موضوع این است که به صورت ناخودآگاه باور داریم چنین چهره ای بازتاب ویژگی هایی است که بدون آن ها نمی توانیم زندگی کنیم.

اکنون اگر آن ویژگی ها را به طریق دیگه ای بیان کنید و ضمیر ناخودآگاه شخص مورد نظر متوجه ی آنها شود، در نتیجه می توانید وی شما را جذاب تصور خواهد کرد حتی اگر هم نوع او نباشید.

همه چیز مربوط می شود به شناخت دقیق هدفتان

به این مثال ساده توجه کنید: خیلی از خانم ها به دنبال احساس امنیت و آسودگی هستند در نتیجه به مردان قد بلند علاقه مند می شوند زیرا به صورت ناخوداگاه تصور می کنند مرد قدبلند بهتر می تواند از آنها حمایت کند.

اکنون چه می شود اگر یک مرد قد کوتاه تصمیم بگیرد همان ویژگی یعنی حمایت کننده بودن را به روشی دیگر به صورت غیر مستقیم نشان دهد؟

همانطور که حدس زده اید با چنین کاری بلند قد نبودن وی نادیده گرفته می شود.

همین موضوع در مورد شکل بینی، ویژگی های چهره و همه ی محدودیت های دیگر جسمی صدق می کند؛ محدودیت هایی که انسان ها فکر می کنند باعث می شود به آن چیزی که می خواهند نرسند.
وقتی کد یک نفر را کشف کردید، به سادگی می توانید ذهن او را بازیچه ی دست خود کرده و بدون اینکه ظاهر شما اهمیتی داشته باشد آن شخص را عاشق خود کنید.

ما را در  اینستاگرام دنبال کنید.