راه های جذب غیر مستقیم پسران

راه های جذب غیر مستقیم پسران

جذب غیر مستقیم پسران

برای اینکه طرف مقابل تان عاشق شما بشود و شما بتوانید دوست پسرتان را جذب کنید. باید اینکار را به صورت کاملا غیر مستقیم انجام بدهید. همانطور که اشاره کردم راه حل اینکار همیشه در دسترس بودن و توجه بیش از حد به پسر مورد علاقه نیست.

جذب غیرمستقیم پسران

برای اینکه یک شخص را جذب خود کنید باید این باور را در ناخودآگاه فرد به وجود بیاورید که شما جذاب هستید. شما باید در جمع دوستان مشترک محیط کار تحصیل شبکه های اجتماعی یا هر میحطی که بینتان مشترک هست روی اطرافیان تاثیر بگذارید.

دیگران را جذب کنید در واقع باید روی جذب دیگر اشخاص کار کنید تا پسر مورد علاقه خود! وقتی دیگران به سمت شما جذب شوند مدام از شما خواهند گفت به نکات جذاب شما اشاره خواهند کرد. این اتفاق سبب میشود که طرف مقابل شما را فردی جذاب تصور کنید و قطعا تحریک میشود که شما را بدست بیاورد،

جذب مردان

برای جذب غیر مستقیم پسران مورد علاقه خود نباید به ایشان بیش از حد توجه کنید نباید به صورت مستقیم ابراز علاقه کنید.در صورت جذب اطرافیان شما موفق میشوید با طرف مقابل خود وارد یک رابطه بشوید.

حالت پسرها هنگام عاشق شدن

هیچ وقت قبل از قطعی شدن علاقه اش و هدفش که همانا ازدواج کردن است وارد فاز احساسات و عشق بلاواسطه نمی شود .

اگر هم شد وقتی سخن ازدواج به میان می آید بازهم همان احساسات را به دختر می ورزد. هیچ وقت ملاک های شناختی را جایگزین ملاک های احساسی نمی نماید

هیچ وقت خواستار ادامه رابطه و طولانی تر کردن رابطه بدون مشخص کردن زمان پایانی رابطه نمی شود. هیچ گاه موقعیت های مخفی…پنهان و کوچه های خلوت را برای کسب لذت انتخاب نمی کند از برخورد مناسب و آشنایی با فامیل ها و خانواده دختر تفره نمی رود.

راه های جذب غیر مستقیم پسران

راه های جذب غیر مستقیم پسران

انجام ندادن رفتارهایی برای جذب پسران

هیچ گاه در روابط خود قبل از اینکه در مورد معیارها و هدف های ازدواج کردن صحبت کند به یکباره سراغ معیارهای عاطفی و جسمی نمی رود.

معمولا هیچ گاه پسری که قصد بدست آوردن کسی را دارد از موقعیت هایی که دختر برایش فراهم کرده سو استفاده نمی کند.

هیچ گاه مبحث و صحبت کردن در مورد متاهل را بخاطر این جملات به تاخیر نمی اندازد.

“”بذار سربازیم تموم بشه بعدا تصمیم می گیریم برای ازدواج چیکار کنیم””

“”من شرایط مالی خوبی ندارم. حالا کو تا شغل پیدا شه. بذار وقتی همه چیز جور شد اقدام می کنیم”

رفتارهای زنانه مورد علاقه مردان

مرد ها جذب زنانی میشوند که استقلال شخصیتی داشته باشن، دارای اعتماد به نفس باشند .

ظاهری آراسته برای خود انتخاب کنند،انسان میوه های دور از دسترس را دوست دارد اگر مدام در دسترس باشید دیگر چیز جدیدی راجب شما وجود نخواهد داشت.

در صحبت کردن با اعتماد به نفس باشید در هنگام صحبت توجه اطرافیان را کامل به خود جذب کنید با اطرافیان ارتباط چشمی برقرار کنید.

بعد از اینکه وارد رابطه شدید اگر نیت شما ازدواج با مرد مورد علاقه تان هست نباید رابطه شما بیشتر از 6 ماه طول بکشد.

چون وقتی این ارتباط بیشتر از 6 ماه شود ممکن هست رابطه شما دچار روز مرگی و تنش ها شود.

 به صورت مستقیم درخواست ازدواج نکنید.

از استفاده جملاتی مانند تکلیف مرا روشن کن، آینده چه خواهد شد، اگر تصمیم به ازدواج نداری جدا شویم و … دوری کنید.

نباید برای ترغیب مردان به ازدواج سر این موضوع بحث کرد شما باید به صورت جذب غیر مستقیم پسران اینکار را انجام بدهید .

با شناخت نیاز های ناخود آگاهشان، باید به صورت غیر مستقیم اقداماتی را انجام بدید به عنوان مثال:

 جذب غیرمستقیم پسران برای ازدواج

1.سعی کنید با نفوذ به ناخود آگاه مرد مورد علاقه خود ایشان را مجاب کنید تا شما را با دوستان صمیمی و خانواده خود آشنا کند. این کار باعث میشود در ناخودآگاه ایشان این تصور ایجاد شود که در میان دوستان و آشنایان کنار اسم ایشان اسم شما هم برده میشود.

وقتی دوستان صمیمی و افراد خانواده با شما آشنا باشن راجب شما صحبت میکنند به نکات مثبت شما اشاره میکنند. و به صورت غیر مستقیم شما باعث افزایش صمیمیت خود با شخص مورد علاقه خواهید شد و یک قدم دیگر به ازدواج نزدیک میشوید.

قول قرارهای ازدواج

2.ممکن هست طرف مقابل شما به صورت زبانی به شما قول های برای ازدواج بدهد. این قول و قرار ها در مکالمات اتفاق می افتد از آنجایی که انسان ها بر اساس احساساتشان صحبت میکنند. این قول و قرار ها بر اساس احساسات هست. ممکن هست احساس هر فرد تغییر کند پس از این بحث ها دوری کنید از طرف مقابل قول نگیرید.

سپری کردن وقت بیشتر هر چقدر طرف مقابل شما زمان بیشتری برای شما اختصاص دهد. تماس های بیشتر با شما برقرار کند پس احتمال پایداری و ازدواج شما نیز افزایش پیدا می کند.

روابط جنسی برای جذب پسران

برقراری روابط جنسی در زمان نادرست روابط جنسی در واقع نشان دهنده ی اوج صمیمیت است. تنها زمانی باید اتفاق بیفتند که قطعیت پایداری رابطه ی شما ثابت شده باشد و ازدواج صورت گرفته باشد. در غیر اینصورت انگیزه ای برای کشف بیشتر شما و رسیدن به شما وجود نخواهد داشت. به همین دلیل است که دین مبین اسلام نیز در این باره همیشه توصیه می کند که از برقراری روابط جنسی قبل از ازدواج پرهیز کنیم.

ما را در  اینستاگرام همراهی کنید.